Altındağ Demirdöküm Servisi

Altındağ Demirdöküm Servisi Demirdöküm markasının kombi, şofben, klima ve kazan sistemlerine dair tüm arıza bakım ve onarım işlemlerini garantili bir şekilde yapan şehrin en köklü firmasıdır. Cihazlarınız elektrik, su ve gaz ile çalışan cihazlar olduğundan mutlaka düzenli bakıma ihtiyaç duyarlar. Parça arızası, elektrik kaçağı, su kaçağı gibi durumlar karşımıza sıklıkla çıkan durumlardır ve önlem alınması gerekir.

Altındağ Demirdöküm Servisi
Altındağ Demirdöküm Servisi

Kazan Servisi

Demirdöküm kazanlarda karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi yakıt geliyor ancak ateşleme olmuyor arızasıdır. Kazana yakıt geliyor ancak ateşleme olmuyor ise meme pislenmiş olabilir. Meme açısı yanlış seçilmiş olabilir ya da kazanın ateşleme trafosu yanık olabilir, kontrol edilmelidir. Altındağ Demirdöküm Servisi teknik birimimiz kazanınızdaki sorunu hızlı bir şekilde tespit edip gerekli önlemleri alacaktır.

Kombi Servisi

Kış aylarında ısınma için ve günün 24 saati sıcak su temini için kombiler oldukça idealdir. Kombiler bazı durumlarda hata verirler. Bu gibi durumları önlemek için önceden pek çok tedbir alınabilir. Kombilerde sık rastladığımız arıza kayıtlarından bir tanesi kombi sürkülasyon pompası sıkışması sorunudur.

Kombi pompasının sıkışmasını ortaya çıkaran nedenler arasında kombinizi uzun süre kullanmadıysanız pompa içerisindeki kafa bazen sıkışma gösterebiliyor. Pompa içerisinde yabancı cisim girmiş ve sıkışmış ise yine böyle bir durumla karşılaşmak olasıdır. Su basımı sonrasında cihaz içerisinde hava sıkışabiliyor. Problem her nereden kaynaklanıyor ise Altındağ Demirdöküm Servisi sorunu kaynağından bularak ortadan kaldırıyor.

Klima Servisi

Demirdöküm markasının yoğun olarak kullanıldığı cihazlardan birisi de klimalardır. Klimalarda belirli bir süre sonra gaz bitebilir.

Klimadaki gaz, cihazın çalışmasını sağlayan renksiz bir maddedir. Gaz bitimi her ne kadar uzun zaman alsa da bitebilmektedir. Klima gaz dolumunda Altındağ Demirdöküm Servisi ekiplerimiz sizlere yardımcı olmaktadır. Hiçbir şekilde yan sanayi gaz kullanmamaktayız. Bu anlamda firmamız son derece titiz davranmaktadır.

Şofben Servisi

Şofbenler Demirdöküm markasının bir diğer önemli cihazlarıdır. Şofbenler de hiç beklenmeyen anlarda arıza verebilirler. Şofbenlerde topraklama sistemi son derece önemlidir. Şofbenin fişinin takılı olduğu yerde topraklama sistemi yok ise şofbenin arıza vermesi kaçınılmaz olacaktır.

Dahası yangın gibi hayatı tehlikeye sokan ciddi tehlikeler ortaya çıkabileceğinden bu konuyu kesinlikle görmezden gelmemelisiniz. Altındağ Demirdöküm Servisi şofben bakım birimlerimiz bu konuda sizlere yardımcı olacak ve topraklama hattını kuracaktır.

Altındağ sakinleri bizlere günün 24 saati Ankara için tek numaramızdan rahatlıkla ulaşabilirler. Gezici servis araçlarımız ile hizmet verdiğimizden sizlere hiçbir şekilde zaman sorunu yaşatmıyor ve işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapıyoruz. Alanında uzman teknisyenlerimiz Demirdöküm marka cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış tecrübeli kişilerdir.

Altındağ Demirdöküm Servisi ile iletişime geçerek servis hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız  bizi hemen aramalıısınız.Türkiye`nin ısıtma, soğutma ve klima hizmetlerinde lider markalarından birisi olan Demirdöküm, kombiden su ısıtıcısına, güneş enerjisi sistemlerinden radyatörlere varan ürün yelpazesi ile yıllardır bulunduğu sektörde çizgisini bozmayan duruşuyla sizlere konforlu bir hayat sunmaktan şeref duymaktadır.

Demirdöküm ürünlerinizin yarattığı her türlü problemde sizlere yardımcı olan ve desteğini sunan Altındağ Demirdöküm Servisi  Ankara Altındağ `da kaliteli servis olarak hizmet vermektedir. Altındağ Demirdöküm Servisi  şofben tamiratı , kombi bakımı , klima onarımı gibi konularda siz değerli müşterilerine kesintisiz hizmet sunmanın yanı sıra yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılamak üzere zengin ve bol çeşitli yedek parça stoğu ile de hizmet etmektedir.

Cihazlarınızda gördüğünüz ve canınızın sıkılmasına sebep olan her türlü problemi teknik ekiplerimiz vasıtası ile kolayca çözüme kavuşturuyoruz. Bunun için kesintisiz ve kaliteli hizmet sunan Altındağ Demirdöküm Servisi çağrı numaralarını arayarak kayıt oluşturmanız yeterli olacaktır. 7 gün 24 saat cevap alarak kayıt oluşturabileceğiniz nemaramız 448 00 00 dır.. Gerek duymanız halinde gezici ekiplerimize 0552 860 00 00 numaralı hattımızdan da ulaşıp tüm sorunlarınız için yardım alabilirsiniz.

 Uygun Fiyata Kaliteli Hizmet

Ürünleriniz hakkında kafanıza takılan soruları telefonla arayarak servisimize danışabilir, Demirdöküm markalı ürünlerinizi bilinçli bir kullanım için gerekli desteği edinebilirsiniz.

Bununla birlikte eğer sorun yaşıyorsanız bizi arayın ve arıza kaydı oluşturun. Sertifikalı eğitimli servis elemanlarımız evde olduğunuz uygun bir zamanda problemlerinizi gidersin. Uygun bir fiyata kaliteli hizmet sunan servisimizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız. Güler yüzlü servis personelimizin samimi tavırlarından memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

Altındağ demirdöküm servisi birinci el yedek parça kullanmaktadır ve tekrar problem yaşamamanız için oldukça hassas ve özenli bir şekilde çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini merkezine yerleştiren servisimiz çalışanlarından gerekli bakımlar tamamlandıktan sonra malzeme dökümünü yansıtan fişi almayı unutmayınız

Altındağ Demirdöküm Servisi müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, yaptığı işlerle de bu amacına her zaman ulaşmayı beceren, işlem bitiminde de menuniyet eraştırması yapmak için tekrar dönüş sağlayarak görüşlerinizi alan, eksiklerini gidermek için her gün azimle ve özveri ile çalışan seçkin bir kuruluştur.

 Demirdöküm markasını tercih eden tüm müşterilerinin bakım onarım ve yedek parça ihtiyacını karşılayabilmek için yaklaşık çeyrek asırdır görev yapan Altındağ Demirdöküm Servisi isimli işletmemiz tüm gücünü siz değerli müşterilerinden almaktadır.

Yeni sahip olduğunuz ürününüzü servis desteği alarak garanti başlangıcı yaptırınız ve evinize davet ettiğiniz personellere ürünü tanımak adına aklınıza takılan tüm soruları çekinmeden sorunuz. Böylelikle Demirdöküm markalı cihazlarınızı tam performansında ve uzun yıllar başınız ağrımadan ve gereksiz masraf etmeden kullanabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!