Altındağ Daikin Servisi

Altındağ Daikin Servisi bakım montaj demontaj gaz doldurulması yedek parça ihtiyacı yer değişimi ve nakil gibi konularda bünyesindeki uzman ve tecrübeli teknik personelleri ile sizlere en hızlı , en ekonomik ve en doğru servis hizmetini sağlamaktadır.

Altındağ Daikin Servisi
Altındağ Daikin Servisi

Ankara bölgesinin tüm ilçelerine ve hatta her mahallesine servis ulaştırarak müşteri mağduriyetlerini en etkili şekilde sonlandıran servis personellerimiz , hafta sonları da dahil olmak üzere yılın hemen hemen her günü görevlerini başarı ile sürdürmektedir.

Altındağ Daikin Klima Servisi

Artık kış mevsimi geride bırakıldı ve klimaların kullanılma zamanı yaklaşıyor. Aslında kullanılan alana göre hem kış aylarında hem de yaz aylarında kullanılan klima cihazları için bakımlarının yaptırılması gerektiği gerçeği unutulabiliyor.

Bunun için Altındağ Daikin Klima Servisi uzmanları olarak klimalarda dikkat edilmesi gerekenlerle ilgili bilgilendirmek adına aşağıda bazı önemli noktaların belirtilmesi kullanıcılar için yarar sağlayacaktır.

 Klima bakımı nasıl olmalı?

 – Klima bakımı yetki belgesi bulunan ve sertifikaya sahip uzmanlar tarafından yapılmalıdır.

– Klima bakımı yapılırken iç temizliği, tüm değerlerinin kontrolü ve gerekliyse parça değişimi yapılmalıdır. Değiştirilen parçalar mutlaka orjinal olmalı ve garantisinin bulunması gereklidir. Uzmanların klimalarda ilk kontrol ettikleri basınç değerleridir.

 – Klimanın tüm elektrik bağlantıları kontrol edilmelidir. Hem iç hem de dış bağlantı noktalarının kontrolü yapılmalıdır.

 – İç temizlik esnasında fan pervanelerinin tozdan arındırılması ve hava filtresinin kontrol edilme işlemi gerçekleştirilmelidir.

 – Klimanın bakımları mevsim ortalarında değil, kış ve yaz aylarına girilmeden yaptırılmalıdır.

 – Bakım için servis randevusu oluşturulurken cihazın model numarasının belirtilmesi çok daha hızlı bir şekilde teknik bakımının yapılmasını sağlamaktadır.

Altındağ Daikin Klima Servisi siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet sunmak için 7/24 görev başındadır.

Altındağ Daikin Servisi klima ile ilgili her türlü sorununuzu kalıcı çözümlerle gidermek için var gücü ile çalışmalarını sürdürmektedir. Klimalarınızı ilk kullanımdan hemen önce yetkili servis personelleri ile irtibat kurarak garanti altına aldırınız ve aynı zamanda tüm çalışma prensiplerini öğreniniz.

Bu işlem sizin güvenili kullanımınızın , cihazınızın da uzun yıllar sorunsuz çalışmasının en büyük güvencesidir. Hiç vakit kaybetmeden , her türlü işleminiz için bizimle iletişime geçiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!