Altındağ Buderus Servisi

Altındağ Buderus Servisi, ısıtma sistemlerinin ne denli yaygın kullanıldığı düşünülürse servis ihtiyacının da ne denli önemli olduğu anlaşılmaktadır. Özellikle ortaya çıkan ani arızalar gece gündüz demeden insanları yakalayabiliyor.

Altındağ Buderus Servisi
Altındağ Buderus Servisi

Bu gibi durumların ortaya çıkmaması adına önden gerekli tedbirleri almak gerekir. Bu tedbirleri ise elbette uzman teknisyenlerimiz ile yıllık bakımlarda sizler için almaktayız.

Sıcak su ve ısınma adına kullanılan cihazların tesisatları belirli bir zaman sonra pislikle dolabiliyor ya da parça arızaları nedeni ile cihazın verimi düşebiliyor. Rutin yıllık bakımları müşterilerimize yılda iki defa öneriyoruz.

Böylece beklenmedik sürprizlerle de karşılaşmak durumunda kalmıyorlar. Altındağ sakinleri için yıllardır dur durak bilmeden Altındağ Buderus Servisi olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Alanında uzman teknisyenlerimiz günün 24 saati bakım ve onarım hizmeti adına adreslere gidiyorlar. Altındağ gibi büyük bir ilçede Buderus marka cihaz kullanan herkese hızlı bir şekilde yetişen garantili ve köklü bir firma olmaktayız.

Müşterilerimizin memnuniyeti açısından nöbetçi teknik servis hizmetimiz ile gece 12’den sonra da rahatlıkla ulaşılabiliyoruz. Bunun için dilediğiniz an Altındağ Buderus Servisi numaramızı çevirmeniz yeterli olacaktır.

Sizlere her daim sıcak suyu aralıksız bir şekilde veren Buderus şofbenlerinize dair ufak bilgileri teknisyenlerimiz bakım kapsamında vermektedir.

Arızanın ne olabileceğine dair az da olsa bilgili olmak bir takım tedbirlerin alınmasına da yardımcı olmaktadır. Mesela akan su donma önlemi şeklinde bir uyarı ikazı bulunmaktadır.

Böyle bir ikaz almışsanız akan suyun donmaması adına önlem alındığı ve emniyet sisteminin devreye girdiği uyarısını almışsınız demektir. Bir süre bekledikten sonra cihaz normal haline gelecektir ve uyarı kaybolacaktır.

Ancak uzun müddet beklemenize rağmen ikaz hala kendisini gösteriyor ise herhangi bir müdahalede bulunmadan Altındağ Buderus Servisi operasyon merkezimizi arayarak mutlaka durumu bildirin ve destek talep edin.

Şofben Servisi

Şofbenlerde karşınıza arıza olarak çıkabilecek bir konu su giriş sıcaklık ntc arızasıdır. Şofbeninizde giriş suyu sıcaklık sensörü bulunmaktadır. Bu sensör arızalandığında böyle bir uyarı alabilirsiniz.

Sensör, bağlantılar ve kablolar elden geçirilmeli, kontrolü sağlanmalıdır. Bu konu uzman gerektirdiğinden Altındağ Buderus Servisi teknik birimlerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Kombi Servisi

Buderus marka kombi, şofben ve kazanlarınız için alabileceğiniz önlemlerin başında rutin bakımlar geldiğinden özellikle kış ayları gelmende önce mutlaka bakım yapılması gerekir. İstediğiniz gün ve saatte ekibimize randevu vererek adresinizde bakım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca eğer bir parça arızası söz konusu ise sizleri parça konusunda da bekletmiyoruz. Donanımlı atölyemizde her türlü Buderus marka orijinal parça bulunmaktadır. Altındağ Buderus Servisi personelimiz gezici servis aracı ile sizlere en hızlı şekilde ulaşıyor ve kapsamlı bakımı ile cihazınızdaki tüm sorunları ortadan kaldırıyor.

Altındağ Buderus Servisi kombi klima ve şofben gibi ısıtma ve soğutma görevi yapan cihazların tamir bakım onarım ve montajını büyük bir titizlikle gerçekleştiren seçkin bir firmadır.

Kombiler için de, orjinal parça önemlidir. Tecrübe, birikim, güler yüzlü hizmet ve sertifikalı servis hizmeti, her zaman için gerekli olan özelliklerdir. Altındağ Buderus Servisi ile irtibata geçerek kaliteli servis işlemlerinden en hızlı şekilde yararlanabilirsiniz.

Bireysel ısınma ve sıcak su ihtiyacımız için kullandığımız Buderus  markalı ürünlerimizi oda termostatı taktırarak da verimli bir şekilde kullanabiliriz. Manuel olarak , belli bir dereceye ayarladığımız kombi cihazları ortamın sıcaklığına ve ısı durumuna bakmaksızın ayarlanan konumdaki ısıya gelene kadar çalışır.

Ama oda termostatı , ıstediğimiz ısı seviyesini yakaladığında otomatik olarak çalışmayı durduracak ve böylelikle de boşa yanan doğalgazımızın ,  faturamızı kabarmasını önleyecektir. Altındağ Buderus Servisi teknik personellerinden oda termostatı takılması ve kullanılması konularında yardım alabilirsiniz.

Klima Servisi

Yaz aylarında, serinlemek de, kış aylarında ısınmak kadar önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bazı mekanlarda, klimasız oturmak bile işkencedir. Bu nedenle, klimanın kurulumu, odanın büyüklüğüne göre yapılmaktadır.

Odanın büyüklüğüne göre tercih edilen klima cihazları yıllık bakımla daha iyi olacaktır Altındağ Buderus Servisi tamir veya bakım ihtiyacı duyduğunuz kombi klima şofben ve hatta merkezi isınma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayan kazan ve brulör sistemlerinizin de tamir onarım & bakım işlemini gerçekleştirmektedir.

Altındağ Buderus Servisi bünyesinde barındırdığı ve görev verdiği tüm personellerini uzun eğitimler sonunda ve ustalığından emin olduktan sonra görev almasını sağlayan Altındağ Buderus Servisi bu sayede de tüm müdahallerini kesin sonuç alarak gerçekleştirmektedir. Yapılan her işleme de ilaveten 1 yıl garanti vermemiz işimize olan güvenimizin basit bir göstergesidir         

Orjinal parça, tecrübeli ve sertifikalı bakım işlemleri, Altındağ Buderus servisi kategorisinde, kombi klima ve şofben bakımının başarılı olması için, oldukça önemlidir. Tecrübeli bir ekip, her zaman için ihtiyaçtır. Özellikle servis hizmetinde tecrübe oldukça önemlidir.

Bakım işlemleri için alınan eğitim belgesi, servis hizmetinde son derece önemlidir. Son çıkan cihazlar hakkında da bilgiye sahip olan Altındağ Buderus Servisi personeli elemanlarımız, konusunda oldukça uzman kişilerdir.

 Klimalı odalar, yaz aylarının vazgeçilmez mekanlarıdır. Bu nedenle, yaz gelmeden, klima bakımını yaptırmak, rahat bir yaz için önemli bir husustur. Kış ayları girmede kombi, yaz ayları gelmeden klima tamir, bakım ve onarımı yaptırmak gerekir. Klimalarda orjinal gaz, orjinal parça ve sertifikalı servis hizmeti, önemlidir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!