Altındağ Bosch Servisi

Çok severek aldığımız uzun senelerce kullanmak istediğimiz beyaz eşyalarımız, kombilerimiz, klimalarımız ve şofbenlerimizi hiç arızalanmadan hiçbir sorunu olmadan kullanmak isteriz ama eşyalarımızı daha kullanışlı hale getirmek bizlerin elin de zamanında yapılması gereken bakımlar kulanım kılavuzda ki talimatlara uymak gibi Altındağ Bosch Servisiolarak sizlere bu konularla ilgili bilgiler vermekteyiz.

Altındağ Bosch Beyaz Eşya Arızaları

Altındağ Bosch Servisi firmaları olarak sizlere buzdolabı ve deepfreeze de karşılaştığınız iki büyük sorundan bahsedeceğim;

 1. Buzdolabınız çalıştığı halde soğutmuyor mu işte bunun nedenler
 2. Dolaplarınızın kapı fitillerinin eskimiş olması maalesef ki ısı kaybına neden olur. Kapı fitilleriniz eskimiş ise en doğru durum kapı fitillerini değiştirmek olacaktır. Böylece buzdolabınız eski soğuk seyrine dönüş sağlayacaktır.
 3. Diğer bir sebep ise bilmeniz gerekir ki buzdolaplarınız içerisinde bulunmakta olan gaz sayesin de soğutma yapıyor. Buzdolabınız da muhtemel oluşmuş gaz kaçağı yüzünden buzdolaplarınız soğutma işlemi yapmaz. Buzdolabınıza gaz yüklemesi yapılması gerekmektedir.
 • Deepfreeze kar yapıyorsa bunun sebebi
 • Deepreeze’nizin üst kapak fitillerinin eskimiş olması içeri ısıalmasına sebep olur ve bu yüzden bu olay da karlanmaya yol açar üst kapak fitillini değiştirdiğiniz taktir de eski haline dönecektir.

Altındağ Bosch Klima Arızaları

Günümüz de hem evlerimiz de hem de iş yerlerimizde bulunduğu ortama ısı ve soğukluk yayan klimalarımız da hayatımız için vazgeçilmez olmuştur. Daha çok sıklıkla yaz aylarında tercih etmekte olduğumuz klimalarımızın zamanında bakımını yaptırırsak ve kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyup talimatları uygularsak uzun senelerce kullanabiliriz bir aksilik çıkmadığı sürece.

Örneğin klimanın içerisin de yer almakta olan sigortanın atması ya da kapalı olması sorunuyla karşılaşırsanız klimanın gaz veren vanası kapanmış olabilir klimanız böyle bir durum da iken çalıştırırsanız ikaz verir uyarı yerinde kırmızı ışık yanıp söner.

Klimanızın bakımı, onarımı ve ya da sormak istediğiniz sorularınız olursa Altındağ da bulunmakta olan AltındağBosh Servisfirmamızla iletişim çağlayabilirsiniz.

Altındağ Bosch Kombi Arızaları

AltındağBosh Servisolarak kombiniz de karşılaşabileceğiniz bazı arızaları size sıralamış bulunmaktayız.

Eğer kombiniz ses yapıyorsa bunların sebebi;

 • Bosch Kombinizin fan motorun da problem olabilir.
 • Bosch Kombinizin devir daim motorunda problem yaşanmıştır.
 • Bosc h Kombinizin haznesin de bulunmakta olan suda hava olabilir.
 • Bosch Kombinizin sıcak su ile kaloriferi ayrıştırıcı parçalar da yani üç yollu vana da hata olabilir.

Altındağ Bosch Şofben Arızaları

Günümüz de çok fazla tercih edilmese de illa ki kullananlarımız vardır. Altındağ Bosch Servisi olarak sizlere şofben içinden neden su akıtıyor ve şofben neden sigorta attırıyor sorularınızın cevaplarını vereceğiz.

 1. Şofben içinden neden su akıtıyor?
 2. Sivicleri çalıştıran diyafram delinmiş olabilir.
 3. Su kabı delinmiş olabilir.
 4. Şofben neden sigortaakıtıyor?
 5. Akımı taşıyan kablolar da kısa devre yapmış olabilir.
 6. Rezinstansta kısa devre olmuş olabilir.

Altındağ Bosch Servisi işinde titiz, ilişkilerinde seviyeli, tamiratlarında oldukca dikkatli, fiyatlandırma da da müşteri çıkarlarını düşünen bir firmadır.,  Bosch markası beyaz eşya ve elektrikli ev eşyası ve aletleri konusunda kedisini ispatlamış bir markadır. Ürettiği tüm elektrikli ve elektronik aletlerdeki profesyonel tasarım ve mühendislik çalışmaları ürünlerin kalitesinde kendisini göstermektedir.

Tüm Bosch ürünleri yıllarca sorunsuz olarak kullanılabilecek kalite ve dayanıklılıktadır.  Altındağ Bosch Servisi  hizmet verdiği klima şofben beyaz eşya kombi ve diğer elektronik eşyalarınızın tamiri ve bakımı  için 7 gün 24 saat tam kadro ile çalışmalarına devam etmekte ve servis hizmeti vermektedir.

Dünya çapında ürünleri severek kullanılan ve kalitesini ispatlamış olan Bosch ürünleri ülkemizde de oldukca yaygın olarak kullanılmakta ve en az bir ürünü evlerimizde bulunmaktadır.

Bosch markası çok çeşitli bir ürün konseptine sahiptir. Bu ürünlerin her birisinin ayrı ayrıservis hizmeti ile bakım, onarım ve montaj hizmetleri ile desteklenmesi gerekse de tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de profesyonel ve uzman ekip ve çalışanlarla oluşturulmuş servis ağı sayesinde tek çatı altında bütün ürünlerinin servis hizmetlerini verebilmektedir. Türkiye’de birçok ilde Bosch markasının servislerine rastlamak mümkündür.          

Altındağ Bosch Servisi, Bosch markasının profesyonel yönetim ve uzman kadro ile donatıp faaliyete geçirdiği servislerden sadece bir tanesidir. Merkez servis olarak faaliyet gösteren Altındağ Bosch Servisi, müşterilerinin memnuniyetini sağlamak amacı ile servis hizmetlerini en ideal ve profesyonel olarak vermeye çalışan bir servistir. 

Altındağ Bosch Servisi, Bosch marka ürünlere verdiği ücretli servis hizmetlerini güvenilir ve en doğru şekilde gerçekleştirmektedir.

Bosch buzdolabı , kurutma makinası , şofben çamaşır makinası klima ve bulaşık makinası gibi ürünlerden birine veya bir kaçına sahipseniz ve bakım onarım veya tamirat gibi işlem yaptırmanız gerekiyorsa en yakın telefondan bizi yani Altındağ Bosch Servisi telefonlarını aramanız yeterli olacaktır.

Alanında her biri özel yetiştirilmiş olan teknisyenlerimiz sizlere ellerinden gelen tüm gayreti göstererek yardımcı olacaktır. Sizleri memnun etmek tüm Bosch Servisi çalışanlarının asli görevidir.