Altındağ Beko Servisi

Altındağ bölgesi Ankara`nın kalbinde yer alan ve çok büyük bir nüfusun yaşadığı bölgedir. Altındağ Beko servisi olarak yılların verdiği hizmet deneyimi ile Beko markasının üstün ürün teknolojisini bir araya getirerek ürün fark etmeksizin tüm Altındağ bölgesinin hizmetindeyiz. 

Altındağ Beko servisi çok büyük bir servis organizasyonunun Ankara koludur. Beyaz eşyadan klimaya , kombiden küçük ev aletlerine kadar ve hatta televizyon gibi elektronik eşyalarınızın da bakım onarım ve montaj işlemlerini bizlere güven içinde yaptırabilirsiniz. Şofben gibi sıcak su üreten bireysel kullanım amaçlı cihazlarınızın da tüm işlemlerini eksiksiz yerine getirdiğimizi belirtmek isteriz.

Altındağ Beko servisi olarak beyaz eşya klima kombi , televizyon Şofben ve diğer elektronik eşya tamiri konularında prfesyonel ekiplerimizle yılın 365 günü tam kadro ile  hizmetinizdeyiz.

Eğitimli ve özel programlardan geçmiş personelimiz, orijinal ürün yedek parça servisimiz ve satış sonrası müşteri memnuniyet ilkemiz ile tüm Beko ürünlerinize ayırt etmeksizin gereken önemi ve hizmeti gösteriyoruz.

Altındağ Beko Servisi olarak çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi tüm beyaz eşyalarınız ve televizyon, bilgisayar, kombi, klima ve ankastre gibi ürünleriniz için ilk önce Beko servisi olan işletmemizi aramayı unutmayınız.

Kombilerinizin tüm bakım, onarım ve test aşamaları ile periyodik bakımlarınızı sistemimiz dahilinde bulunan kaydınız ile kontrol ediyor ve gerekli çözümleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Zira kombilerde yer alan gaz kaçakları ve gaz çıkışını sağlayan bacalar kontrol edilmez ise büyük problemlere yol açabilmektedir. Eski tip bacalı kombilerden yeni ve yoğuşmalı kombilere geçişinizi de sağlıyor kontrollerini gerçekleştiriyoruz. Garantili olsun ya da olmasın tüm Beko ürünleriniz için ilk önce bizle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Altındağ Beko Servisi Kombi petek ve tesisat temizlikleriniz için de özel olarak kurulan ekipleri vasıtası ile sizlere hizmet etmektedir. Zaman içinde yoğun kullanımdan dolayı oluşan pas kir ve kirecin temizlenmesi sağlıklı kullanımınız için şarttır.

Sistemde dolaşan sıcak suyun akışını yavaşlatarak boşa gaz yakmanıza neden olan kiraçlenmeler, maliyet olarak da bütcenize yüklü doğalgaz faturası olarak yansır. Bu olumsuzluklardan kurtulmanızın en kolay ve çabuk yolu bizimle yani Altındağ Beko Servisi ile iletişime geçerek randevu talep etmeniz olacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!