Altındağ Baymak Servisi

Altındağ Baymak Servisi Ankara’da kurulmuş ve Altındağ ilçesinde faaliyet gösteren bir Baymak Servisi’dir.

Altındağ Baymak Servisi
Altındağ Baymak Servisi

Kaliteli Servis niteliği ile kurulan Altındağ Baymak Servisi, çalışanları ve yönetim kadrosu ile profesyonel servis anlayışının uyumlu örneklerinden birini oluşturmaktadır.

Altındağ Baymak Servisi teknik personeli bilgili, deneyimli ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Altındağ Baymak Servisi evlerinizde ve iş yerlerinizde yıllardan beri kullandığınız fakat zaman içinde sorun yaratan kombi şofben klima gibi cihazlarınızı tamamen orjinal parçalar kullanarak onarmakta ve ürününüzü ilk günkü sağlamlığına kavuşturmaktayız.

Tamir, bakım ve montaj hizmetlerinin verilmesinde en iyi teknik yöntemlerin kullanıldığıAltındağ Baymak Servisi müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için verilmesi gereken servis hizmetlerini en iyi düzeyde vermeye çalışmaktadır.

Müşterilerin Baymak kombi ve diğer elektrikli ev eşyası ve aletlerinin ihtiyacı olan servis hizmetlerini en uygun koşullarda sağladığı gibi uygun ücret ve ödeme seçenekleri ile de müşterilerinin servis hizmetini satın almasını kolaylaştırmaya çalışmaktadır.           

 Altındağ Baymak Servisi’ne ulaşmak için servisin çağrı merkezi numaralarını kullanabilir. İnternetten iletişime geçebilir veya servisin adresine şahsen başvurabilirsiniz.

Ürünlerinizin niteliğine göre evinizde servis bakım ve montaj hizmeti alabileceğiniz gibi onarım hizmetleri için ürünlerinizi servise getirerek serviste hizmet almanız da mümkün olabilmektedir. Servis ile irtibata geçerek Altındağ Baymak Servisi’nin başarılı ve memnun kalmanızı sağlayacak servis hizmetlerini satın alabilirsiniz.

Altındağ Baymak Servisi Ankara ilimizin en kalabalık ilçelerinden birisi olan Altındağ ve çevresinde Baymak kullanıcılarının yanında olmaya ve onlara garantili hizmet vermeye devam ediyor. 25 yıllık bir deneyimi elinde bulunduran firmamız sizlere gece gündüz demeden yardımcı olmaktadır.

Ulaşım sorununu ortanda kaldıran ve hızlı-garantili servis sistemini getirerek servisçilik alanında müşteri memnuniyetini maksimumda sağlayan firmamız İso 9001 belgelidir. Alanında uzman ekibimiz Baymak marka kombi, klima, şofben ve kazanlarda gerekli eğitimi almış kişilerdir.

Kombi, şofben, klima ve kazan kullanan müşterilerimiz herhangi bir problem yaşadıklarında zaman kaybetmek istemezler. Çünkü kaybettikleri zaman gün içerisinde onların aleyhine işlemektedir. Firma olarak gezici servis araçlarımız ile teknisyenlerimizi görevlendirmekte ve sizlere hiçbir şekilde zaman kaybı yaşatmamaktayız.

Telefonla destek, online destek gibi destek birimlerimiz ile günün her anı yanınızda olmaktayız. Üstelik Baymak marka orijinal yedek parça temini ve montajı ile Altındağ Baymak Servisi olarak kusursuz işlere imza atmaktayız.

Klima Servisi

Klimalarda karşımıza çıkan problemlerden birisi yüksek gerilime maruz kalmadır. Özellikle elektrikler gitmiş ve sonra aniden gelmiş ise klimaların kartı yanabilmektedir.

Yüksek gerilim hattından dolayı ortaya çıkan bu durum karşısında klimanızın kartının değişimi gerekecektir. Orijinal Baymak klima kartını cihazınıza Altındağ Baymak Servisi ekibimiz garantili bir şekilde takacaktır.

Klimalar konusunda bir diğer aldığımız sorun ise iç ve dış üniteler çalıştığı halde cihazın soğuk hava üflememesidir. Dört yollu vanada kaçırma, çek valflerde kaçırma ya da gerektiğinden fazla soğutucu akışının olması gibi nedenler bunun altında yatan sebepler arasında sayılabilir. Altındağ Baymak Servisi klima ekiplerimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra onarımını gerçekleştirecektir.

Kombi Servisi

Kombiler konusunda aldığımız arıza kayıtları genellikle ısı verimsizliği üzerinedir. Radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk şeklinde bir takım şikâyetler gelebiliyor. Kombi girişindeki filtrelerde bir tıkanma söz konusu olabilir. Ayrıca petek içerisinde de tıkanıklık söz konusu olabilir.

Bu gibi tıkanmalar genellikle zaman içerisinde pislik birikmesi ile olduğundan yıllık bakımlar dahilinde Altındağ Baymak Servisi ekibimiz gerekli temizlik işlemlerini yapmaktadır.

Kazan Servisi

Baymak markasının bir diğer sık kullanılan cihazı merkezi sistemler için oldukça ideal olan kazanlardır. Kazanlar genellikle büyük siteler ya da fabrikalarda yoğun bir şekilde tercih edilirler. Kazanlarla ilgili bize bir takım şikâyetler gelebiliyor. Bunlardan bir tanesi limit termostat hatası arızasıdır.

Bu durum stoker girişi ya da kazan gövdesinde aşırı ısınma ile beraberinde gelen termostat atması ile görülmektedir. Böyle bir durumda limit termostatının resetlenmesi gerekir.

Ancak yeniden başlatma durumunda herhangi olumlu bir geri dönüş alamazsanız müdahalede bulunmadan Altındağ Baymak Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçmenizi öneriyoruz.

BAYMAK KOMBİ ARIZA KODLARINDAN BAZILARI VE AÇIKLAMALARI :

 • Baymak HT Yoğuşmalı  Kombi Arıza Kodları Ve Açıklamaları

10E Arıza Kodu: Dış ortamdaki sıcaklık durumunu algılayan sıcaklık sensörü arızasıdır

 • 20E Arıza Kodu: Kombi Merkezi ısıtma devresi NTC sensöründe  arıza var
 • Kalorifer NTC sini değiştimek gerekir.
 • 28E Arıza Kodu: Baca sensörü (NTC ) Arızası.
 • 50E Arıza Kodu: Kombi kullanım susyunun sıcaklığını algılayan NTC Arızası 
 • 60E Arıza Kodu: Oda termostatı kullanılıyor ise sensör arızası var demektir
 • Bağlı Olan Oda termostatını değiştirmeniz gerekli.
 • Değişim veya tamir gerekli.
 • Yazılımın Tekrar yüklenmesi de gerekebilir.
 • 88E Arıza Kodu: Elektronik kart AVS 77 kontrol ünitesi arasında iletişim arızası
 • Cihazınızın Resetlenmesi Gerekir.
 • 110E Arıza Kodu: Cihaz Üzerindeki Emniyet Termostatınız  Arızalı Demektir
 • 62E Arıza Kodu: Cihazınıza entegre elektronik kartınız arıza yapmış demektir.
 • Kontrol Panelindeki OK Yazan Tuşa  2 Defa Basın , Sorun Devam Ederse Ekip Çağırın.
 • 119E Arıza Kodu:Kombinizde başınç hatası var demektir. Muhtemelern Suyunuz Yok
 • Kombinizin suyunu 1.5 ile 2.00 arasına gelecek Şekilde Doldurun
 • 125E Arıza Kodu: SBu kod da sistem içinde su olmadığını gösterir.
 • 130E Arıza Kodu: Bacaya Bağlı Sıcaklık Ölçen NTC Arızası.
 • Servis çağırın
 • 133E Arıza Kodu: Gaz gelmiyor.Vananızın Açık Olup Olmadığını Kontrol Ediniz.
 • 151E Arıza Kodu: Ateşleme Elektrodunu Kontrol Ediniz.
 • 193E Arıza Kodu:Sistem Üzerinde Hava Oluşmuş. 
 • 155E Arıza Kodu: Cihaz Aşırı Resetlenince Ortaya Çıkar. Bira Bekleyip Tekrar Resetleyin.
 • 156E Arıza Kodu: Yüksek Elektrik Akımı Veya Düşük Elektrik Girişini Gösterir. Cihazı Resetleyiniz.
 • 160E Arıza Kodu:Kombinizin Fan Moru Arızalı .Servis Çağırınız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!