Altındağ Ariston Servisi

Altındağ Ariston Servisi geniş ve kaliteli ürün yelpazesine sahip olan Ariston firmasının satış sonrası bakım ve onarım ihtiyacı duyan ürünlerine hizmet etmek için kurulmuş, çalışkan ve disiplinli bir firmasıdır. Kombiler, kış aylarının vazgeçilmez cihazlarıdır. Yaz aylarında da, klimalar, serinlemek isteyenler için, vazgeçilmez seçenektir. Kombi montajı, proje çizimi ile başlamaktadır. Projeler, kabul edildikten sonra, montaj işlemi başlamaktadır.

Kombilerde, yoğuşmalı özellik önemlidir ve kombi alırken, yoğuşmalı kombiler tercih edilmelidir.Altındağ Ariston Servisi severek kullandığınız Ariston markalı beyaz eşya klima kombi şofben ve diğer elektronik eşyalarınız için sizlere seri ve ekonomik tamir işlemi yaptırma ayrıcalığı tanımaktadır. 

Altındağ ariston Servisi olarak kombi klima ve beyaz eşya tamiri & bakımı konularında uzman ekiplerimizler yılın 365 günü 7 gün 24 saat emrinizdeyiz.

Havalandırma işlemi, kombiler için oldukça önemli bir meseledir. Özellikle gaz kaçaklarında, havalandırma delikleri, etkili rol oynamaktadır. Gaz kaçağı olduğu zaman, hemen kapı ve pencereler açılması gerekmektedir. Kombi bakımının çabuk yapılması için, hızlı çalışma sistemine sahip olan ekipler tercih edilmelidir. Bu özelliklere sahip olan Altındağ Ariston Servisi ekiplerimiz, kısa zamanda bakım işlemini bitirmektedir.

Klima bakımı, kombi bakımı gibi, profesyonellik isteyen meselelerden biridir. Klimaların montajında, öncelikle, klimanın yeri çok önemlidir. Klimanın oda için yeterli olması da, önemli hususlardan biridir. 

Klima bakımında, havayı süzen filtrelerin temizliği önemlidir. Toz temizliği işlemleri ve polen temizliği işlemleri, klima bakımında önemli hususlardan biridir. Altındağ Ariston Servisi çalışanı sertifikalı elemanlarla, kısa zamanda bakım işlemi yapmak, oldukça kolay bir mesele haline gelmektedir. Parça kategorisinde gerçekleştirilen işlemlerde, orijinallik çok önemli bir husustur.

Altındağ Ariston Servisi tüm gücünü müşterilerinden almakta ve bu enerjisini yine sizlere yansıtmaktadır. Online çağrı merkezlerimiz haftanın 7 günü , pazar ve tatil günleri de dahil olmak üzere sizlere hizmet edebilmek adına görevlerine devam etmektedir.

Danışacağınız , servis personellerine ihtiyacınızın olmadığı durumlarda bile bizi arayabilir sorlarınıza net cevaplar alabilirsinz. Ariston Servisi olarak tam donanımla sizlerin yanındayız.