Altındağ Arçelik Servisi

Altındağ Arçelik Servisi, bir dünya markası olan Arçelik ürünlerinin satış sonrası tamir ve bakım işlemlerinin gerçekleşmesi için kurulmuş, koklü, çalışkan ve dinamik bir firmadır.

Elektronik eşya alımında en çok tercih edilen markalardan birisi olan Arçelik, diğer ürünler gibi düzenli olarak bakım uygulamalarına ve onarım çalışmalarına ihtiyaç duymaktadır. 

Arçelik marka kullanıcıları için firmamız Altındağ Arçelik Servisi hizmeti sunmaktadır. Cihazların tüm onarım ve bakım çalışmaları için, sertifika sahibi çalışanlarımız ile yardımcı olmaktayız.

Altındağ Arçelik Servisi kurumsal hizmet şartları ile çalışmalarını yürütmektedir.

Klima, kombi, buzdolabı, kurutma makinası, çamaşır makinası, şofben bulaşık makinası ve televizyon gibi elektronik eşyalarınızı güven duyarak ve edindiğimiz tüm tecrübelerden faydalanarak tamir ettirebilir, cihazlarınızı keyifle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Arçelik markası bünyesinde üretilen beyaz eşyalar, televizyonlar, klima ve kombiler, küçük ev aletleri, farklı birçok sebepten dolayı arızalanabilmektedir.

Bu tarz arızalanmaların tümü için deneyim sahibi ekibimiz sizlere yardımcı olabilir.

Cihazlarınızı yeniden kullanıma hazır hale getirmekte ve kısa sürede çalışmalarını tamamlamaktadır. Zamandan tasarruf sağlamak adına tüm tekniklerinde gelişmiş yöntemleri tercih etmektedir.

Altındağ Arçelik Servisi olarak onarım çalışmalarındaki kaliteyi, aynı şekilde bakım çalışmaları için de sürdürmekteyiz. 

Altındağ Arçelik Klima Servisi

Klima gazlarının orijinal ürünle yenilenmesi, parça değişiminde de orijinal ürünlerin temin edilmesi gibi pek çok detay için her zaman en iyisini tercih ediyoruz.

Firmamızın servis hizmetleri ile artık güvenilir bir teknik desteğe sahipsiniz. Arçelik markalı tüm elektronik cihazlarınızı gönül rahatlığı ile firmamıza teslim edebilirsiniz. Çalışmalarımızda en iyi sonuç garantisi sunuyoruz.

Altındağ Arçelik Servisi taşıdığı sorumluluğu bilen , bu yüzden de tüm tamiratlarında aşırı titizliği ön plana çıkaran bir işletmedir.

Her işlemimiz sonucunda onarımdan geçirilen ürün defalarca test edilerek tarafınıza teslim edilir. Bu da asla sizi üzmeyecek sonuçlar almanıza sebep olur.  Kalite tesadüf değildir, çok çalışarak, fedakarlıkta bulunularak ve disiplinle elde edilir.  

Altındağ Arçelik Servislerinde çalışan tüm personellerimiz sizin rahatlığınız için mesai vermektedir. Online arıza kaydı veya sorunlarınızı danışmak için lütfen 448 00 00 numaralı telefonumuz vasıtası ile bize ulaşınız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!