Afyon Bölge Servisi

Afyon Bölge Servisi

Afyon’da müşteri kesin sonuç ile müşteri memnuniyeti adına çıktığımız bu yolda 25 yılı tamamlamış bulunuyoruz. Afyon merkezi ve ilçelerinde beyaz eşya, kombi, klima, şofben, kazan sistemleri, televizyon gibi cihazlara yaptığı garantili bakım ve onarımlarla adından söz ettiren Afyon Servis olarak biz bu yolda profesyonel adımlarla yürümeye devam ediyoruz.

Ev ya da işyerlerinin olmazsa olmazı olan bu cihazların insan hayatına getirdiği kolaylıkların farkındayız. Bu cihazların insanların hayatında olmamasının ne demek olduğunu da biliyoruz. Bu sebeple müşterilerimizin mağdur olmaması için en hızlı servisi en ekonomik koşullarda yapmaya gayret ediyoruz. Özellikle sadece belirli yerler değil, Afyon’un her bölgesine, her mahalle ve semtine giderek her eve, işyerine ulaşmaya çalışıyoruz.

Çünkü biliyoruz ki insanlarımız kaliteli hizmeti daima hak ediyorlar. Bu nedenle kimse oluşabilecek arızalar neticesinde saatler boyu mağdur kalmasın diye alanında uzman teknisyenlerimiz ile çalışıyoruz. Yerinde anında arıza tespiti, doğru yöntem ve garantili sonuç ile insanların yüzlerini güldürmeyi amaç ediniyoruz.

Bu zamana kadar gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz geleceğin teminatı niteliğindedir. Müşterilerimizin memnuniyeti daima önceliğimiz olmuştur. Bu nedenle yaptığımız işin A’dan Z’ye arkasındayız. İster bakım olsun, ister arıza onarım isterse yedek parça, tüm işlemlerimizi sırasıyla usulüne uygun bir şekilde yapıyoruz.

Afyon Servis olarak bu emin adımlarla attığımız her bir adım müşterilerimizin cihazlarından uzun vadede son derece memnun kalması adınadır.

Afyon Beyaz Eşya Servisi

Afyon Beyaz Eşya Servisi, Afyon’nın en geniş hizmet ağına sahip en köklü servislerinden birisidir. Her marka beyaz eşya konusuna eğitimli ve tecrübeli teknisyenleri ile her bir semt ve mahalleye yetişmektedir.

Beyaz eşyalarınızın tamir, bakım ve onarımı konusunda uzman servis ekibimizle hizmet vermekteyiz. Yüksek teknolojili aletlerimizle kısa sürede arızaları tespit ederek hızlıca çözüm odaklı çalışıyoruz.

Kısa sürede arızalara çözüm üreten ekibimiz son gelişmeler ve yeniliklerle ilgili gerekli eğitimi almış uzmanlardan oluşmaktadır. Beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü olması için gerekli talimatları size sunar.

Afyon Kombi & Klima Bakım ve Onarım

Afyon kombi ve klima servisi klima ve kombi bakım, onarım konusunda uzmandır. Her mevsim anında hizmet ve uygun fiyat politikamız ile sonuç odaklı çalışmaktayız. Klimaların yazlık ve kışlık rutin bakımlarını ve kombilerin bakımlarını titizlikle yapmaktayız.

ISO 9001 kalite belgesine sahip servisimizde tüm kalite yönergelerine uyulmaktadır. Kalite sistemimiz sürekli müşteri geri dönüşleri ile geliştirilmektedir.

Kullanılan yedek parça ve gereçler TSE onaylı ve yüksek kalite ürünlerdir.

Afyon Klima Servisi

Afyon Merkez ve tüm mahallelerine prestijli bir Klima servisi hizmeti vermenin önemine büyük özen gösteren organizasyonumuzda, bunu sağlamak için sektörü en iyileri görev yapar.

Afyonda ikamet eden müşterilerimizin gönül rahatlığı içinde servis hizmeti almaları için her türlü detaya azami özen gösteren Bölge servisi organizasyonumuz, bugün kalite standartlarında çıtanın en üstünde yer almaktadır.

Afyon Bölge Servisi olarak tüm teknik donanımımız ile geniş bir bölgeye hizmet vermekteyiz. Marka odaklı çalışmalarımız tüm marka çeşitliliğini kapsamakta ve geniş servis ağımız ile tüm marka ve modelleri konusunda profesyonel yaklaşım sergilemekteyiz.

Afyon Klima Servisi, klimalarınızda ortaya çıkan her tür arızayı anında onaran ve orijinal yedek parça sağlayan köklü bir servis sunar.

Afyon Televizyon Servisi

Afyon Televizyon Servisi, en kapsamlı hizmet anlayışı ile dün olduğu gibi bugün de Afyonlıların her türlü televizyon onarım ve bakımını yapmaktadır.

Afyon Hidrofor Servisi

Afyon Hidrofor Servisi, hidrofor bakım ve onarımında uzman kişilerden oluşan Afyon’nın en donanımlı ekibidir.

Afyon Kazan ve Brulör Servisi

Afyon Kazan ve Brülör Servisi, Afyon’nın her ilçe ve semtinde kazan brülör sistemlerindeki arızaları tespit ederek anında onaran, tam donanımlı ve TSE standartlı servistir.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!