Eryaman İndesit Servisi

Eryaman İndesit Servisi

Eryaman İndesit Servisi pratik çalışma sistemleriyle, adından sıkça söz ettiren ve her zaman tamir ve bakım konusunda titiz davranan bir firmadır. Bunun nedeni, zamanında yapılan bütün müdahaleler, büyük önem taşımaktadır.

Zaman, herkes için kıymetlidir. Servis hizmetinde de, zamanında iş teslimi yapmak, önemli bir husustur. Ayrıca klima seçimi oldukça önemli bir konudur. İyi serinleten ve az enerji harcayan klimalar, herkesin tercihi olan klimalardır. Klima montaj işlemlerinde, keşif ve yer tespiti, önemli bir konudur.

Orjinal gaz temini, orjinal klima yedek parça işlemleri, Eryaman indesit servisi hizmetimizde önemli hususlardır. Çamaşır makinesi , kurutma makinesi , buzdolabı ve bulaşık makinesi tamiri konusunda Ankara ilinin tamamı ve Eryaman ilçesinde başarılı çalışmaları ile sevilen ve tercih edilen bir firma olma başarısı gösteren merkezimiz bu hususta sürekli gelişim içindedir.

Eryaman İndesit Servisi için klima temizliği de oldukça önemli bir meseledir. Özellikle normal hava çekme işlemlerinde, çekilen toz, filtreleri tıkamaktadır. Filtrelerin tıkanması ile birlikte, cihaza hava girmemektedir.

Hava içerisindeki toz zerrecikleri, zamanla fanı sıkıştırmaktadır. Sıkışan fan temizlenmez ise, tamamen bozulabilir. Klima bakımı için en doğru zaman, Nisan ve Mayıs aylarıdır. Kombi bakım işlemlerinde en önemli konu, projedir.

Projenin yanlış yapılması, havalandırma deliğinin açılmaması, ciddi sorunları beraberinde getirmektedir. Kombi proje işlemleri onay isteyen işlemlerdir. Yoğuşmalı kombilerin tercih edilmesi, kış boyu rahat etmeniz anlamına gelmektedir.

Eryaman İndesit Servisi özellikle beyaz eşya tamiri konusunda görev verdiği nitelikli elemanları ile başarılması zor işlerin kolayca üstesinden gelerek müşterilerini memnun etmektedir.

 İndesit markasının ülkemizde bu kadar sevilmesinin nedeni de servis organizasyonunun kusursuzluğudur.

Aksamayan hizmet müşteri memnuniyeti olarak geri dönmektedir.Üretim , dağıtım ve satış konularındaki performanslarını da değerlendirmeye alırsak İndesit isminin neden bu kadar sevildiğini anlamamız hiç de zor olmayacaktır.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!