Yenimahalle Protherm Servisi

Yenimahalle Protherm Servisi

Yenimahalle Protherm Servisi, ısıtma sistemleri konusunda herhangi bir şekilde uzman desteğine ihtiyacınız olduğunda 25 yıllık bir deneyim ile sizlere yardımcı oluyoruz. Yerinde bakım ve onarım, parça değişimi, yıllık kontroller uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Doğru müdahale her şeyden çok önemlidir.

Günümüzde bilinçsiz müdahale ile cihazların ömrünü erkenden tamamlamasına neden olan pek çok yetersiz teknik servis bulunuyor. Bu sebeple servis seçiminizi çok doğru yapmalısınız. Yenimahalle sakinlerine yıllardır garantili hizmet sunan Yenimahalle Protherm Servisi firmamız gezici servis araçları ile hareket ettiğinden herhangi bir zaman sorunu da yaşatmıyor.

Alanında uzman ve sertifikalı bir ekibimiz bulunuyor. Her türlü eğitimi almış ve tüm Protherm ısıtma sistem cihazlarına hâkim ekibimiz tek bir telefonla imdadınıza koşmaktadır. Yerinde bakım onarım yapılacağı gibi donanımlı atölyemizde de bakım ve onarım işlemleri yapılabilmektedir. Eğer bir parça değişimi gerekiyor ise bunu orijinal sıfır Protherm parçalardan yapmaktayız.

Ambalajından yeni çıkarılmış garantili parçalar ile cihazınız ilk günkü performansına kavuşmaktadır. Kombi, şofben ya da kazanlarınız için yılda iki defa bakım yaptırmanızı öneriyoruz. Böylelikle olası arızalardan da erkendne kurtulma şansınız olacaktır. Aklınıza takılan tüm sorularda Yenimahalle Protherm Servisi operasyon merkezimizi arayabilir ve yardım alabilirsiniz.

Protherm markasının merkezi ısıtma sistem cihazı kazanlar oldukça kullanışlı cihazlardır. Kazanlarınızda oluşabilecek pek çok beklenmedik arıza oluşabilir. Mesela yakıt geliyor ama ateşleme olmuyor ise ne yapılmalıdır? Böyle bir durumda memeye pislik gitmiş olabilir, memenin temizlenmesi gerekecektir. Ayrıca meme açısı yanlış seçilmiş olabilir, düzeltilmelidir.

Cihazınızın hava ayarı yüksek ise yine ayarlanması gerekecektir. Kazan elektrot ayarı yanlış ya da ateşleme trafosu yanmış olabilir, uzman bir teknisyenin bakması gerekir. Beyin ile ateşleme trafosu arasındaki bağlantı çözülmüş ise mutlaka kontrolü gerekir. Cihazınızın yakıtında su var ise suyu da mutlaka boşaltınız. Tüm bu işlemlerde aklınıza takılan bir durum olduğunda, destek almak adına Yenimahalle Protherm Servisi teknik birimimizi arayınız.

Kazanınız fazla kurum yapıyor ise yakıt miktarı fazla demektir, memeyi küçülterek sorundan kurtulabilirsiniz. Kazan memesi eskimiş ya da kirlenmiş ise arızaya düşebilir, kontrolü sağlanmalıdır. Kazanda yanma için gerekli oksijen az olabilir, kazan dairesini havalandırarak bu sorunu çözebilirsiniz. Kazanınızda hava fanı kanalları ve klapeleri kirlenmiş olabilir, temizlenmesi gerekir.

Meme, türbülatör dış yüzeyinden uzak ise ayarlaması yapılmalıdır. Bu ve benzeri sorunlarda günün her saati Yenimahalle Protherm Servisi ekiplerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Hem kombi, hem kazan hem de şofbenlerinizde yıllık bakım olsun, parça değişimi olsun uzman desteği için ekiplerimiz sizler için hazır bir şekilde beklemektedir.

Yenimahalle Protherm Servisi isimli ve eleman çalıştırma kategorisinde, en iyi tercihi yapan , sertifikalı elemanlarla çalışan kombi servisimiz, 7/24 hizmete hazırdır. Aradığınız andan itibaren en yakın servis aracımız, kısa zamanda evinize ve iş yerinize gelmektedir. Evinize gelen ekiplerimiz, takım çalışmasıyla, kısa zamanda kombi bakımınızı gerçekleştirmektedir.

En iyi hizmet ve en uygun fiyat politikası ile çalışan firmamız bu konuda ilk kurulduğu günden beri taviz vermeden çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir. Protherm markasının kaşitesine ve sağlamlığına inanarak tercih eden ve kullanan müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her an yanında olabilmek adına çalışmalarımızı vardiya usulü olarak 24 saat sürdürmekteyiz.

Plan ve proje ile kombi montajı yapan  Yenimahalle Protherm Servisi isimli firmamız, mühendislerin çizdiği ve doğal gaz dağıtım şirketinin onayladığı projeye göre hareket etmektedir. Bakım işlemlerinde, yıllık periyodik sistem takip edilmelidir. Proje onayı gerektiren kombilerde, gaz kaçağı oluşumunda, hemen servis ihbarı gerçekleşmelidir.

Hemen akabinde kapı cam ve pencereler açılarak ortam havalandırılmalı, yanıcı , parlayıcı cihazlar kullanılmamalı ve hatta prizlere ve ışık düğmelerine dokunulmamalı, lambalar yakılmamalıdır. Alo 187 de aranarak ekip talep edilmeli, bu esnada evde veya iş yerinde yaşayanların tahliyesi gerçekleştirilmelidir.

Kullanım kılavuzu ile kullanılması gereken Protherm markalı bu özel cihazlarımız, yıllık bakımla daha kullanışlı hale gelmektedir. Bakımlıkombi cihazları, daha az enerji harcarlar. Kombilerin su ısıtıcı eşanjörü sağlıklı olursa, kısa zamanda verim almanızı sağlar ve fazla enerji harcamaz.

Kombilerin temizliğinin yapılması ve fanın daha sağlıklı dönmesi, enerji sarfiyatını düşürecektir. Bunun için bakım zamanı, eğer fanlı hermatik veya yoğuşmalı kombi kullanıyorsanız mutlaka kontrolünü ve temizliğini yaptırınız.

Yenimahalle Protherm Servisi olarak yedek parça ihtiyacı ortaya çıktığında, cihaz sahibinin onayı ile markaya göre fabrika çıkışlı yedek parçalar tercih etmekteyiz. Parçalar yan sanayi değildir. Yine kombi bakımında, cihazın markasına uygun olan genleşme tankına ilave edilecek olan gaz seçimi gerçekleştirilmektedir.

Protherm kombi ürününüzün sesli çalışması, su damlatması, gövdesinde aşırı sıcaklık oluşumu, suyu aniden soğutması, en yüksek seviyede ayarlamanıza rağmen yeterli sıcaklığa ulaşamama gibi durumlar arıza belirtisidir.

Bu anlarda hiç zaman kaybetmeden servis merkezimizin 448 00 00 numaralı müşteri danışma hattını arayarak randevu almanız gerekmektedir Sizlere yardımcı olmak adına elimizden gelen her şeyi yapacağımıza emin olabilirsiniz.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!