Tepebaşı Lambert Servisi

Tepebaşı Lambert Servisi kombilerinizde meydana gelebilecek her bir sorunda sizlere yıllardır olduğu gibi sonuç odaklı, ekonomik ve hızlı çözümler sunmaktadır. 25 yıllık bir deneyim ile sizlere gün ve saat fark etmeksizin yardımcı olmaktayız.

Lambert marka kombiler konusunda uzman bir ekibimiz bulunmaktadır. Tepebaşı merkez ya da ilçelerde, nerede olursanız olun anında sizlere ulaşıyor ve teknik desteğimizi sağlıyoruz.

Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı işlem yapan firmamıza dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Kombiler normal şartlarda oldukça iyi performansta çalışan cihazlardır. Ancak beklenmeyen bir parça, elektrik ya da gaz sorununda sizlere Tepebaşı Lambert Servisi olarak yardımcı olmaktayız.

Kombiler konusunda pek çok farklı arıza ile karşılaşabiliyoruz. Mesela kombiniz ateşleme yapmıyor ise gaz ile ilgili bir durum var mı yok mu, kontrol edilmelidir.

Dairenize gaz gelmiyor olabilir. Fırınınızın ocak gözünüzü açarak kontrolünü sağlayabilirsiniz. Ana vana kapanmış mı, bakılmalıdır. Elektrik ve gaz ile ilgili bir durum olmadığından eminseniz cihazınızı birkaç defa baştan başlatabilir yani resetleyebilirsiniz. Ancak bir sonuç alamaz iseniz Tepebaşı Lambert Servisi teknisyenlerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Kombilerin en önemli ve kalbi diyebileceğimiz parçalarından bir tanesi ana kartıdır. Ana kartı genellikle voltaj dalgalanmaları nedeniyle yanar ve arızalanırlar. Ani elektrik kesintileri ile bu durum karşımıza sık bir şekilde çıkmaktadır.

Ana kart yanmaları ile cihazınız size yanıt vermeyeceği gibi LED ekranında da herhangi bir arıza durumu göremeyebilirsiniz. Ana kart bakımı Tepebaşı Lambert Servisi ekibimiz tarafından yapılacak ve gerektiği takdirde orijinal yedek parça temini sağlanacaktır.

Kombinin hava akışını sağlaması açısından fanının sorunsuz bir şekilde çalışması önemlidir. Fan dışarıdan temiz hava alarak sirkülasyonu sağlar.  Eğer bu hava sirkülasyonu olmaz ise ateşleme de olmayacak ve cihaz ısıtma yapmayacaktır.

Kombi fan arızalarına karşı yıllık bakım çerçevesinde gerekli tedbirleri almaktayız. Ancak beklenmeyen bir sürpriz arızada Tepebaşı Lambert Servisi operasyon merkezimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Gaz valfi kombinizin sistematik olarak işlem yapabilmesi açısından önemlidir. Gaz valfi dediğimiz kısım tesisattan aldığı gaz ile ana kart komutu ile brülörde yanmayı oluşturur. Bu şekilde sistem çalışır ve ısınma olur. Bu sistemde bir aksama olduğu takdirde cihazınızdan verim alamazsınız.

Tepebaşı Lambert Servisi olarak Lambert marka kombinizin parça bakımlarını gününde aksatmadan yapmaktayız.

Tepebaşı Lambert Servisi gezici servis araçlarımız gün içerisinde her ilçe ve semtte yoğun bir şekilde hizmet verdiğinden bir arıza kaydı neticesinde sizlere en yakın gezici servis aracımızı gönderiyor ve sorununuzu hızla çözüyoruz. Bizlere günün 24 saati tek numaramızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!