Tepebaşı Arçelik Servisi

Tepebaşı Arçelik Klima Servisi, klimanızdan istediğiniz verimi alamadığınızda, yedek parça sorununuzda, montak desteğine ihtiyaç duyduğunuzda, kısaca klimanız için gerekli her türlü işlemde sizlere sınırsız destek veren bir servistir. Arçelik marka beyaz eşya, klima ve şofbenler ülkemizde yoğun olarak tercih edilen markaların başında gelmektedir. Bunun nedeni yıllardır kaliteli ve son teknolojik ürünleri insanlarla buluşturmasıdır.

Arçelik markasını tercih eden insanlarımız elbette bu markanın adına yaraşır teknik servis de bekliyor. Tepebaşı’da bunu yıllardır başarılı bir şekilde yapan ve her ilçe ve semte yetişen Tepebaşı Arçelik Klima Servisi tüm beklentileri karşılayan ekonomik ve garantili servis sunuyor.

Klimalar, kullanım kılavuzları dahilinde kullanılmalıdır. Her klimanın belirli kullanım koşulları bulunur. Bunlara dikkat edildiği sürece sorun yaşamazsınız ancak neticede bahsettiğimiz elektrikle çalışan bir cihaz. Klimalar iç ünite ve dış ünite olmak üzere iki kısımdan oluşur. Hem dış ünitede hem de dış ünitede bir takım arızalar kendisini gösterebilir. Dış ünite herhangi bir şekilde devreye girmiyorsa öncelikle elektrik devresinin tam anlamıyla çalışıp çalışmadığını kontrol etmek gerekecektir.

Ayrıca klima kumandasından kaynaklı sorunlarla da karşılaşıyoruz, kumandanın iyi kontrol edilmesi gerek. Kumanda klima ile temas etmiyor ya da pili bitmiş olabilir. Klimadan eğer yeteri kadar soğuk hava ya da sıcaklık alamıyorsanız filtrelerde tıkanma söz konusu olabilir. Klima eğer kış modundaysa yeteri kadar ısıtmaması normaldir. İstediğiniz hava akımına uygun moda kullanmanız gerekir. Eğer arıza bunlardan kaynaklanmıyorsa; sistemde gaz bitmiş olabilir, ekovat içinde yağ eksilmiş olabilir, kompresörde yıpranma, tahrip oluşmuş olabilir. Yani klimanızdan verim alamamanızın sebebi tam manası ile gerekli kontroller yapıldıktan sonra ortaya konacaktır.

Tepebaşı Arçelik Klima Servisi

Klimaların bakım ve onarımlarında yedek parça takmak gerekebilir. Eskiyen ya da deforme olan parça çıkarılarak orijinal Arçelik yedek parça takılacaktır. Siz müşterilerimize deforme olmuş eski parça da gösterilecektir. Yan sanayi yedek parçalar cihazların ömrünü kısalttığından bu konuda dikkatli olmakta fayda vardır. Bizler hiçbir suretle yedek parçada yan sanayi kullanmayan tüketici odaklı hizmet sunan bir servis olarak bu konuda oldukça titiz davranmaktayız.

Arçelik klimanızın senelik bakımlarını yaptırmayı unutmamanızı öneriyoruz. Bu rutin bakımlar düşündüğünüz kadar uzun bir vaktinizi de almayacaktır. Yetkili birimlerimiz ev ya da işyerlerinize gelerek klimanızda gerekli bakımları yapacak ve bu sayede tüm yaz boyunca hiçbir sorunla karşılaşmadan klimanızdan verim alabileceksiniz. Arçelik Beko klima kimin işi diyorsanız doğru adres ve tüm Tepebaşı için tek telefonu ile Tepebaşı Arçelik Klima Servisi doğru destek.

Arçelik firması beyaz eşya sektöründe son derece iyi bir marka olup aynı zamanda insanlar tarafından da en çok tercih edilen markalardan biridir. Bu ürünlerin satış öncesinde ve sonrasında her zaman kaliteye önem verilmesi firmanın misyonu olmakta ve müşterilerine satış sonrasında da kaliteli bir servis hizmeti sunmaktadır.Tepebaşı Arçelik Klima Servisi olarak biz de satış sonrası tamir ve bakım işlerimizle hizmetinizdeyiz.

Tepebaşı arçelik  Servisi ürünleri her zaman sorunsuz çalışmakla birlikte bir zaman sonra gerekli olan bakım ve onarımlarının yapılması gerekmektedir. Her şeyin bir ömrü olduğu gibi Arçelik klimaların da üretim tarihinden itibaren bir çalışma ömrü bulunmaktadır. Bizler firma olarak yaptığımız çalışmalar sayesinde bu klimaların ömrünü uzatmaktayız.

  • Tepebaşı Arçelik Klima Servisi
  • Tepebaşı Arçelik Klima Bakımı
  • Tepebaşı Arçelik Klima Tamir ve Montajı

Yaşanabilecek tüm sorunlarda gerekli önlemleri alıyoruz ve sizleri bu sorunlardan kurtararak kısa süreli zaman aralıkları içerisinde yeni bir klima satın alma derdinden kurtarıyoruz. Tepebaşı Arçelik Klima Servisi olarak bir klimada yaşanabilecek tüm sorunlar derinlemesine inceleniyor ve bir daha aynı sorun tekrar etmeyecek şekilde sizlere teslim ediliyor. Müşteri memnuniyeti konusunda her zaman son derece titiz çalışan firma personellerimiz gün içerisinde bırakacağınız tüm arıza bildirimlerini tek tek değerlendirmekte ve yoğunluğa göre sizlere geri dönüş yapmaktadırlar.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!