Sincan Regal Servisi

Sincan Regal servisi sayesinde buzdolabınızdaki aşırı dondurma problemini hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Buzdolaplarında aşırı dondurma problemi ısıtıcıların bozulması ile meydana gelmektedir.

Sincan Regal servisi profesyonel ekibi ile iletişime geçerek arızalı ısıtıcınızın onarılmasını ya da değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Her evin olmasa olmazı haline gelmiş klima cihazlarının bakım, tamir, montaj, temizlik, parça değişimi gibi işlemlerini de kolaylıkla Sincan Regal servisi aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda klima cihazlarında yapılması gereken en önemli bakımlardan biri filtre temizliğidir.

Klima filtreleri toz ve kiri tutarak klimanızın çok daha uzun süreli ve sağlıklı çalışmasını sağlamaktadır. Bu sebeple rutin aralıklar ile klima filtre temizliği yapılmalıdır. Sincan Regal servisi aracılığı ile profesyonel bir şekilde klimanızın filtre temizliğini kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Sizler için profesyonel bir şekilde hizmet veren bu servise çağrı merkezi ve mail adresi aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Yaz aylarının kurtarıcısı olarak görülen Regalklimaların kullanımı oldukça basittir. Klimalarda sık yaşanan problemlerden biri olan kompresörün aşırı ısınması durumunda klimanız çalışmayı otomatik olarak durduracaktır. Bu gibi durumlarda Sincan Regal servisi ile iletişime geçerek kompresörün arızasının tespit edilip tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Sincan Regal servisi aynı zamanda ani su ısıtıcısı olan şofben cihazlarının tamiratı konusunda da uzman bir kadroya sahiptir. Regal markalı şofbenlerinizin tamiri ve bakımı için sertifikalı eğitim almış olan uzman kadromuz şofbeninizde oluşabilecek her türlü problem için bilinçli bir şekilde müdahale etmektedir.

Aynı zamanda sadece şofben değil, televizyonlarınızda da gönül rahatlığı ile bizleri arayabilir ya da mail atabilirsiniz.

Televizyonlarınızda; kumanda ile açılmaması, ya da açıkken kendi kendine kapanması gibi durumlar yaşanabilmektedir. Ancak bu gibi durumlarda televizyon elle açılması ya da bilinçsiz bir şekilde tamir edilmesi son derece yanlıştır.

Sincan Regal servisi ile iletişime geçerek televizyonunuzun elektronik test cihazları ile kontrol edilmesini ve problemin kolaylıkla en doğru çözüm yöntemleri ile çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Her evde bulunan çamaşır makinesi açma kapama düğmelerinin bozulması ana karta bağlı olan potlarda yada bağlantıda kırılma olduğu anlamına gelmektedir. Bu gibi durumlarda Sincan Regal servisi ile hemen iletişime geçerek bağlantının onarılmasını sağlayabilirsiniz.

7-24 hizmet vermekte olan Sincan Regal servisi ile çağrı merkezimiz ya da mail adresimiz üzerinden rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Kadınların en sevdiği makinelerden olan bulaşık makineleri konusunda da Sincan Regal servisi ile iletişime geçerek her türlü bakım ve onarım işlemi yaptırabilirsiniz.

Sizler için Regal markalı bulaşık makinelerinde sertifikalı eğitim almış olan uzman Sincan Regal servisi kadromuz aynı zamanda parça değişimi de sağlamaktadır.

Parça değişimleri sırasında tamamıyla orijinal parçalar kullanılmaktadır. Parça değişimi hizmetinde bulaşık makinenizin iş yerinde ya da evinizde kontrolü yapılır. Eğer atölyeye gitmesi gerekiyorsa onayınız alınır ve atölyeye götürülen makineniz en kısa süre içinde tamir edilip tarafınıza tekrar gönderilir.

Sincan Regal Servisi, regal markası ile üretilen beyaz eşya ve elektrikli diğer ev aletleri ve eşyalarını tamir etmek için bölgede 25 yıldır bulunmaktır.

Regal Türkiye piyasalarına son yıllarda giriş yapmış olsa da kısa sürede geniş kitleler tarafından kullanılmaya başlanan ve sevilerek tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır.

Bu başarının altında Regal markası ile üretilen ürünlerin tasarım, özellik ve modellerinin olduğu kesindir. Sincan Regal servisi olarak bizler de böylesine kaliteli bir markanın servisi olarak çalışmaktan gurur duymaktayız.

Regal markası bu profesyonel ve kaliteli ürünlerindeki değeri servis hizmetlerinde de sergilemekte ve müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Türkiye’de Regal markasının ürünlerinin bakım ve onarımını, montajını gerçekleştirmek için kurulmuş sayısız Regal Servisi bulunmaktadır. Sincan Regal Servisi bu servislerden sadece bir tanesidir.         

Sincan Regal Servisi, Ankara’nın Sincan ilçesinde faaliyetlerine başlamış bir servistir. Uzman bir kadroya sahiptir. Serviste çalışan teknik ve uzman personel Regal markasının tüm ürünleri hakkında yeterli bilgi ve donanıma sahip kişilerdir.

En doğru müdahale ve tamiri gerçekleştirerek bakım, onarım ve montaj işlerini kısa sürede en ideali ile gerçekleştirebilmektedirler. Garantili ürünlerde servis hizmetinin de verildiği Sincan Regal Servisi, ücretli olarak da servis hizmeti sağlamaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!