Sincan Doğsan Servisi

Soğuk kış günlerinde, sıcak yaz günlerinde ve günlük yaşantımızda, vazgeçemediğimiz cihazlar olan, beyaz eşya, klima ve kombi ürünleri, konusunda uzman olan, sertifikalı servis elemanlarına emanet edilmelidir.

Servis hizmeti yapan ancak, sertifikası olmayan tecrübesiz kişiler, cihazınızı tamamen bozabilir. Bu nedenle, Sincan Doğsan Servisi güvenle teslim edebileceğiniz kişilere, kombi, klima ve beyaz eşyalarınızı teslim etmelisiniz.

Beyaz eşya, klima ve kombi gibi bakım isteyen cihazlar, zamanında bakımı yapılmalıdır. Son bahar aylarında, havalar soğumadan, kombilerinizin yıllık özel bakımını yaptırmalısınız. Kışın soğuğunda verimli bir kombi için, erken davranmak gerekir.

Yaz aylarında da, durum aynıdır. Yaz aylarında, klima konusunda bir sıkıntı yaşamamak için, ilkbahar aylarında, sıcaklar başlamadan, klima bakımını, işin ehli Sincan doğsan servisi elemanlarımıza yaptırabilirsiniz.

Kombinin su ısıtma özellikleri, bacasının çalışma özellikleri ve peteğe sıcak su gönderme özellikleri, bakım işleminde takip edilen hususlardır. Klima bakımında ise, gaz ölçümü, temizlik ve fanın performansı gibi konular incelenmektedir.

Bu incelemeden sonra, gerekli bakım, ev sahibinin onayı ile gerçekleşmektedir. Sincan Doğsan Servisi olarak sertifikalı elemanlarımızla, garantili bakım hizmetiyle, servis sorununuzu çözüme kavuşturuyoruz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!