Sakarya Ariston Servisi

Sakarya Ariston Servisi, beyaz eşya, kombi, klima, şofben gibi cihazların bakımını yapan Sakarya’daki en köklü Ariston servislerinden birisidir. Ariston birbirinden farklı ve yararlı cihazlarla hayatımıza yıllar önce girmiş başarılı bir markadır.

Dayanıklı cihazları ile yıllarca kullanılabilen Ariston mutfakta ve banyoda işimize yarayacak pek çok yeni teknoloji cihazla hayatımızı kolaylaştırıyor. Ariston hem evlere hem de işletmelere uygun cihazlar ile yerini alıyor.

Her ne kadar Ariston’un kalitesi belli olsa da yine de elektronik eşya söz konusu olduğundan yıllık bakımları aksatılmadan yapılmalıdır. Ariston’un Sakarya’da bakım ve onarım işlemlerini yapan en köklü servisi firmamız Sakarya Ariston Servisidir.

Sakarya’nın tüm ilçelerine hizmet veren birimlerimiz gece gündüz demeden cihazınıza gerekli müdahaleleri yaparak sorunu en hızlı şekilde ortadan kaldırmaktadır. Sakarya gibi büyük şehirlerde en büyük problem servisin ulaşım sorunudur. Bizler müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımızdan hiçbir suretle müşterilerimizi zorda bırakmıyor ve şehrin her alanına yayılmış gezici servis araçlarımız ile hızlı bir şekilde işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Ariston’un birbirinden kullanışlı cihazlarından bir tanesi kombilerdir. Kombiler pek çok nedene bağlı olarak çalışmayı durdurabilirler. Örneğin kombinizden hiçbir şekilde geri dönüş alamıyorsanız elektrik ve doğalgaz bağlantılarının kontrol edilmesi gerekir.

Kombiye gazın gelip gelmediğine bakılmalıdır. Gaz vanası açık değilse kombinize gaz gelmeyecektir. Kombideki su miktarı da cihazın çalışmasında önemli bir faktördür. Kombinizdeki suyun birimi 1,5 bar olmalıdır. Eğer 1,5 bar seviyesinde bir su yok ise su ilavesi yapabilirsiniz. Kombiye belirli bir enerji gelmelidir. Bu enerjinin değeri ise 220 volt olarak bilinmektedir.

Voltaj düzenleyici ile cihazınızda voltajı kontrol altına alabilirsiniz. Kombinizdeki sorunu teknisyenlerimiz ortaya çıkarıp anında çözmektedir. Bu anlamda Sakarya Ariston Servisi sizlere kusursuz bir hizmet sunarak kombinizi ilk günkü performansında çalışır hale getirmektedir.

Ariston’un sık bir şekilde kullanılan bir diğer cihazı ise çamaşır makineleridir. Çamaşır makinelerinde gördüğümüz ve bize gelen şikâyetler arasında su sızdırma sorunu bulunmaktadır. Su sızdırma cihazınızdaki hortumdan kaynaklı olabilmektedir. Su giriş hortumlarının bağlantı yerlerinden bir sızdırma görüyorsanız bağlantı noktalarına bakım yapılmalıdır.

Hortumda bir delik ya da sızdırma da söz konusu olabilir. Musluğu kapatarak Sakarya Ariston Servisi teknisyenlerimizi arayabilirsiniz. Sakarya’nın Ariston marka cihazlar konusunda en profesyonel ekibi Sakarya Ariston Servisi bünyesindedir. Bu anlamda sizlere gece gündüz hizmeti garantili ve sonuç odaklı vermektedir. Kapıda ödeme imkânı da sunan firmamız gayet ekonomik bir şekilde işlemlerini sürdürmektedir.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!