Pursaklar Protherm Servisi

Pursaklar Protherm Servisi, her daim ısıtma sistem cihazlarınıza hızlı müdahalede bulunan alanında uzman bir firma olarak yıllardır Pursaklar sakinlerine hizmet vermektedir.

Kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılan ısıtma sistemleri ayrıca işletmelerde günün her saati kullanıldığından yoğun bir şekilde performans gösteren cihazlardır.

Bu denli yoğun performansta çalışan cihazların elbette gerekli yıllık bakımlara ihtiyacı olacaktır. Yıllık bakımları düzenli olarak yaptırdığınızda ısıtma sistemi cihazlarınızdan tam performans almanız mümkündür.

Firma olarak 25 yıllık bir deneyim ve uzman teknisyenlerimiz ile cihazlarınıza müdahalede bulunuyoruz. Kombi, şofben ve kazan gibi cihazlar pek çok elektronik aksam ve parçadan oluşur.

Zamanla parça eskimesi ile karşılaşabiliyoruz. Erkenden önlem alma adına kış ayları gelmeden önce gerekli bakımları yaptırmanız yararınıza olacaktır.

Pursaklar sakinleri bizlerden günün 24 saati bakım ve onarım hizmetini tek bir telefonla alabiliyorlar. Geniş servis ağımız ile her mahalle ve sokakta aktif olarak bakım işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Üstelik her bir müdahalemiz bir yıllık Pursaklar Protherm Servisi garantisinde olmaktadır.

Günün hemen her saati sıcak su sağlanan şofbenlerde bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Şofbenleriniz hakkında bir ön bilgiye sahip olmanız size zor durumlarda avantaj sağlayacaktır. Örneğin şofbeninizin LCD ekranında yazı yok ise ilk olarak elektrikleri kontrol etmelisiniz.

Dairenize elektrik geliyor mu gelmiyor mu, sigortalarda sorun var mı kontrolünü sağlamalısınız. Dairenize gelen elektrik voltajı normal değerlerdeyse ancak yine de şofben ekranında bir yazı göremiyor ise elektronik kart arızası ortaya çıkmış olabilir. Bu aşamada sizlere Çukurambar Protherm Servisi uzman teknisyenlerimiz yardımcı olacaktır.

Şofbeniniz eğer devreye girmiyor ise ortada bir voltaj sorunu olabilir. Voltaj değerlerinin 195-253 V arasında olduğundan emin olmak gerekiyor. Eğer voltaj bu aralıklarda sabit durmuyor ve sürekli değişiyor ise regülatör kullanmanız önerilir. Regülatörü nasıl kullanacağınıza dair gerekli bilgi Pursaklar Protherm Servisi ekibimiz tarafından sizlere verilecektir.

Şofben hiçbir şekilde çalışmıyor ise şofbene gaz gitmiyor olabilir. O sebeple daireye gaz akışı normal mi ona bakmak gerekecektir. Bölgenizde bir gaz kesintisi olmuş olabilir.

Eğer gaz akışında bir sorun yok ise cihazınızı kapatın ve birkaç dakika sonra yeniden başlatın. Yeniden başlattığınızda sorun devam ediyorsa elektronik kart, gaz valfi ya da elektrotlarda bir arıza çıkmış olabileceğinden uzman kontrolü gerekecektir.

Pursaklar Protherm Servisi operasyon merkezimizi arayarak mutlaka uzman yardımı talep edin. Protherm marka kombi, şofben ve kazanlarda yaşayacağınız her türlü sorunda ekibimiz yanınızdadır. Pursaklar bölgesinde gezici servis araçlarımız ile faaliyetlerimize aralıksız devam etmekteyiz. İrtibat numaramızdan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.