Mamak Kombi Servisi

Mamak Kombi Servisi Ankara’nın Mamak ilçesinde köşe bucak demeden her mahalleye sınırsız ve kusursuz kombi bakım hizmeti sağlayan yılların firmasıdır. Yıllar önce yola ilk çıktığımızda önce müşteri memnuniyeti dedik ve bu prensibimizden asla taviz vermedik. Kadromuzda daima eğitimli, sertifikalı teknisyenler bulundurmuş olup kombiler konusunda son derece profesyonel hizmet vermiş olup vermeye de devam etmekteyiz.

Uygun ödeme koşulları ile hesaplı hizmet veren firmamız gezici servis araçları ile gün içerisinde her daim faal olarak görevdedir. Bu anlamda tek bir telefon ile hangi mahallede olursanız olun servisimiz hızlı bir şekilde gelerek kombinizdeki sorunu çözecektir. Mamak Kombi Servisi olarak daima kaliteli ve kesin çözüm odaklı hizmet sunmuşuzdur. Marka fark etmeksizin verdiğimiz hizmetler ile müşterilerimizi zor durumdan kurtarmaktayız.

Gerektiği takdirde markanın orijinal yedek parçasını kullanan firmamız bu konuda oldukça titiz davranmaktadır. Bizden alacağınız servis hizmeti garantili olmakla beraber onarım ve bakım işleminden sonra bu garanti 1 sene boyunca sürmektedir. Mamak Kombi Servisi olarak Mamak sakinleri mağdur olmasın diye geceleri nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktayız. Bu anlamda günün 24 saati kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Ankara için tek numaramız olmakla beraber telefonla destek, internetten ya da GSM’den deste hizmetleri sunmaktayız. Tek bir çağrı kaydı ile servisimiz en hızlı şekilde ev ya da işyerinize gelerek arızayı ortadan kaldırmaktadır.

Kombiler günlük kullanımı oldukça yoğun olan cihazlardır. Her gün birbirinden farklı arıza kayıtları almaktayız. Bu arıza kayıtları içerisinden bir tanesi de kombinin ses çıkarmasına dair arıza şikâyetidir. Kombinin arı sesi gibi bir vızıltı çıkardığını söyleyen müşterilerimiz bunun neden kaynaklandığını sormaktalar. Genellikle bu ses sıcak su ve kalorifer suyu birbirinden ayıran üç yollu vanada ortaya çıkan bir arıza neticesinde duyulur.

Gerekli bakımların yapılması gerekir. Kombi içerisinde bulunan iç yay takımının da değişmesi gerekebilir. İç dediğimiz parça bazı cihazlarda plastik bazı cihazlarda ise sarı pirinçten imal edilmiştir. Üç yollu vana grubu teknisyenlerimiz tarafından mecburiyet dahilinde değiştirilecektir. Mamak Kombi Servisi olarak orijinal yedek parça kullanmakta olduğumuzdan yedek parça değişimi neticesinde herhangi bir uyum sorunu yaşanmamaktadır.

Cihazınızın yıllık bakımları da Mamak Kombi Servisi güvencesi ile yapılmaktadır. Mamak’ın en geniş hizmet ağına sahip olan firmamızdan dilediğiniz an yardım alabilirsiniz. Kombi bakımı uzmanlık isteyen bir iştir. Bu nedenle kombi cihazlarınıza dair her tür ayrıntıyı uzmanına danışın, kombiniz ne marka olursa olsun sorunsuz kullanın.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!