Mamak Buderus Servisi

Mamak Buderus Servisi, kullanmakta olduğunuz Buderus markalı cihazların tamirini, onarımını ve montajını yapmak için yaklaşık çeyrek asır önce kurulmuştur.

Mamak Buderus Servisi
Mamak Buderus Servisi

Kombi Klima Şofben Servisi

Geçen süreçte semt sakinleri ile olumlu ilişkiler içinde bulunarak kendini sevdirmiş, uygun ve ekonomik fiyatları ile her zaman tercih edilmiş, kombi, klima ve şofben tamir & bakımlarında ustalığını her platformda ispat etmiştir.

Buderus marka cihazlarınızın belirli dönemlerde yapılması gereken bakım hizmetleri ile meydan gelen arızalarının giderilmesinde ihtiyaç duyacağınız tamir hizmetleri Mamak Buderus Servisiolarak çalışan firmamız tarafından verilmektedir. Servisimiz Buderus marka tüm elektrikli ev aleti ve cihazlarında teknik servis hizmetlerini vermekte olup verdiği hizmetleri diğer servislere nazaran daha kaliteli ve ideal olanını sunmaktadır.   

 Mamak Buderus Servisi, profesyonel yönetim anlayışı, uzman teknik personeli ve diğer çalışanları ile servisimizden hizmet almak için başvuran müşterilerimizin yüzü güler şekilde işyerimizden ayrılmasını sağlamak hizmet anlayışımızın yansımasıdır. Yaptığımız her onarım ve bakımı bu mantık çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz. Servis merkezimizde çalışan da, sahada görev alan da ilk önceliğini müşteri memnuniyeti olarak benimsemiştir.          

Mamak Buderus Servisi olarak servis faaliyetlerine başladığımız tarihten itibaren bakım ve onarımını gerçekleştirdiğimiz sayısız Buderus marka cihaz ve ev aleti bulunmaktadır.

Bugüne kadar verdiğimiz servis hizmeti kalitemizin belgesi niteliğindedir. Servisimizin verdiği hizmetin kalitesini yıllarca aynı düzeyde tutmak ve müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak Mamak Buderus Servisi olarak temel hizmet politikamız olup verdiğimiz kaliteli hizmeti en ideal koşul ve ulaşabilir standartlarda sağlamak ise servimizin dikkat ettiği ve taviz vermediği prensiplerindendir  

Mamak Buderus Servisi son teknoloji ile hizmet etmektedir. Servisimizin internet adresine giriş yaparak faaliyetlerimizi daha detaylı öğrenebilir ve randevu almak için çağrı merkezi numaralarımızı öğrenebilirsiniz. Çağrı merkezimizi haftanın her günü ve her saatinde arayabilir ve randevu alabilirsiniz. Yaz veya kış olsun, hiç fark etmez, günün her saati mutlaka bir servis personelimiz sie cevap verecek şekilde görevlendirilmiştir.

Kombi bakımı, şofben tamiri, klima montajı gibi işleriniz için Buderus Servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Mamak Buderus Servisi ile bağlantı kurmak ve çağırmak istiyorsanız hemen 0312 448 00 00 numaralı servis kayıt hattımızı arayabilirsinizi. Küçük sorunlarınızı telefon desteğimiz ile giderebileceğinizi unutmayınız ve bu doğrultuda ilgili personellerimize şikayetinizi sözlü olarak belirtiniz. Eğer çözüm bulunamazsa arızalı ürününüzün tamiri için derhal ilgili personel görevlendirilecektir.

Kombi Servisi

Mamak Buderus Servisi olarak yedek parça stoğumuzla da sizlerin emrindeyiz. Soğuk kış günlerinde kombi arızası yaşadığınızda arızanın anında giderilebilmesi yedek parça teminine bağlıdır, aynı şekilde kavurucu sıcaklarda klimanızın bozulması üzerine kontrole gelen ekibin işlemi sonlandırabilmesi yine yedek parça teminine bağlıdır.

Ürün satış grafiğini de etkileyen bu durum müşterilerin en fazla dikkat ettiği bir husustur. Çünkü yaygın servis ağı ve bol yedek parça temin edemeyen markalar göz ardı edilmektedir. Buderus olarak markamız bu konuyu da profesyonelce çözmüş ve gerekli önlemleri almıştır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!