Kızılay Siemens Servisi

Kızılay Siemens servisi; Ankara’nın Siemens ilçesindeki kullanıcılarımız için 7-24 hizmet vermektedir. Siemens markalı ürünler için sertifikalı eğitim ve belediye onayını alan bu servis hizmeti sayesinde hiç mağdur olmadan kolaylıkla evinizdeki cihazların bakım, tamir, onarım, parça değişimi, temizlik gibi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

En iyi fiyat ve hizmet garantisi ile sizlere yardımcı olan güler yüzlü Kızılay Siemens servisi ekibimiz ile çağrı merkezi ve mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Elde yıkamaya göre çok daha hijyenik ve su tasarrufu sağlayan bulaşık makinelerinde aşırı sıcak su ile yıkama yapılmamalıdır. Aşırı sıcak su ile yıkama yapılması hem makinedeki bulaşıkların yıpranmasına hem de kapaktaki tutan slikonların zamanla yıpranmasına yol açmaktadır.

Bulaşık makinesinin kapağının kapanmaması gibi durumlarda bilinçsiz bir şekilde kapak tamir edilmemeli ve Kızılay Siemens servisi ile iletişime geçilmelidir. Siemens bulaşık makinelerinde uzman servis ekibimiz ile kapağınızın kapanmama problemini hızlı ve hesaplı bir şekilde çözebilirsiniz.

Buzdolabı yiyeceklerin uzun süreli taze kalmasını sağlayan cihazlardır. Her evde bulunan Kızılay buzdolaplarının no-frost bölümü aşırı yiyecek ile doldurulmamalıdır. No-frost bölümünün aşırı yiyecek ile doldurulması buzdolabı çalışma verimini düşüreceği gibi yiyeceklerin de tazeliğini bozabilir.

Aynı zamanda buzdolaplarında no-frost bölümünün bozulması durumunda Kızılay Siemens servisi ile iletişime geçebilir ve kolaylıkla tamir işlemi gerçekleştirilebilir.

Çamaşır makineleri yüksek sıcaklık ayarı ve kumaş türüne göre seçebileceğiniz programlar sayesinde hesaplı bir şekilde kıyafetlerinizin temizliğini sağlamaktadır. Çamaşır makinesi ısıtıcılarında bir arıza olması çamaşırlarınızı sıcak su ile yıkamayı engellemektedir.

Böyle bir durum fark edildiğinde derhal makinenin çalışması durdurulmalı ve Kızılay Siemens servisi ile iletişime geçilmelidir. Parça değişimi ya da tamir işlemini sağlayabileceğiniz bu servis aynı zamanda en iyi fiyat garantisini de vermektedir.

Her evde bulunan televizyonların zaman içinde eskiyerek bozulması kaçınılmazdır. Ancak Kızılay Siemens servisi ile iletişime geçerek günün her saati televizyonunuzun tamirini sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda içindeki parçaların bozulaması ya da yıpranması durumunda da orijinal parça stoğu bulunan Kızılay Siemens servisi parça değişimi hizmeti de vermektedir.

Şofbenler; kombi bulunmayan evlerde sıcak su için kullanılan elektrikli cihazlardandır. Zamanla içindeki parçaların yıpranması ya da yanlış kullanım sebebi ile şofben cihazlarında bozulma ya da eski verimle çalışmama gibi durumlar ile karşılaşabilirsiniz.

Bu gibi durumlarda elle müdahale son derece tehlikelş olabilir. Bu yüzden alanında uzman Kızılay Siemens servisi ile iletişime geçerek profesyonel bir şekilde yardım alabilirsiniz.

Klimalar her evde kullanılan elektronik cihazlardandır. Belli rutin aralıklar ile bakıma ihtiyaç duyan kombileri Kızılay Siemens servisi ile görüşerek hesaplı bir şekilde bakım yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda klimalarınız için de Kızılay Siemens servisi ile görüşerek filtre temizliği yaptırabilir, çok daha verimli ve sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!