Kızılay İmmergas Servisi

Kızılay İmmergas servisi sayesinde ev, iş yeri, okul, sanayi, kurum ve kuruluşlardaki kombilerinizin bakımlarını yaptırabilirsiniz.

Sadece bakım hizmeti değil aynı zamanda arıza, kurulum, montaj, temizleme gibi kombilerin rutin olarak ihtiyç duyduğu birçok hizmete Kızılay İmmergas servisi sayesinde ulaşabilirsiniz. Sizler için haftanın her günü ve her saati hizmet veren bu servise çağrı merkezimiz ya da mail adresimiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kombinizin kullanımı sırasında sık sık basınç düşmesi problemi yaşıyorsanız genleşme tankınız ile alakalı bir problem söz konusudur. Genleşme tankı; basıncın ayarlanmasını sağlamaktadır. Basıncı sabit ve ayarlanmış olan kombi çok daha verimli ve tasarruflu çalışmaktadır.

Ancak genleşme tankının arızalanması basınç düşmesine sebep olmaktadır. Bu sebeple herhangi bir müdahalede bulunmadan derhal Kızılay İmmergas servisi ile iletişime geçilmeli ve problemin çözülmesi sağlanmalıdır.

Genleşme tankınızın kullanım süresinin dolduğunu kombinizin altındaki borudan gelen su ile anlayabilirsiniz. İmmergasmarkalı kombinizin altında bulunan ağzı açık boru genleşme tankının kullanılabilirlik durumu konusunda sizi bilgilendirmektedir.

Bu ağzı açık borudan su gelmesi genleşme tankınızı değiştimeniz gerektiği anlamına gelmektedir. Kızılay İmmergas servisi ile iletişime geçerek genleşme tankınızın değişimini profesyonel bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Kombilerin ev içinde kullanımı genellikle mutfaktadır. Mutfak dolaplarından bir tanesi İmmergaskombinin sığacağı büyüklüklerde yapılmaktadır. Ancak kombinizin kurulumunu yaptığınız mutfak dolabının tamamı ile kapalı olmaması gerekmektedir.

Tamamı kapalı olan mutfak dolabı acil bir durumda kombi kullanımını zorlaştırmaktadır. Bu sebeple kolay ulaşılabilir bir yerde kombi kurulumunun gerçekleştirilmesi acil durumlar için son derece önemlidir.

Sadece kombi bakım, temizlik ya da arıza hizmeti değil, aynı zamanda montaj ve kurulum hizmeti de veren Kızılay İmmergas servisi ile iletişime geçerek kombinizin kurulum işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca kombinizi çok daha tasarruflu bir şekilde kullanabileceğiniz oda termostatının montajını da yine Kızılay İmmergas servisi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kızılay İmmergas servisi aracılığı ile kurulumunu gerçekleştirebileceğiniz oda termostatının bulunduğu yer oldukça önemlidir. Oda termostatının en doğru kullanımı oda içinde, camdan ve kapıdan uzak halde olmasıdır.

Ancak oda termostatının doğru kurulumu için alanında uzman ekibimiz Kızılay İmmergas servisi ile iletişime geçmeniz en sağlıklı yöntem olacaktır.

Sizler için 7-24 hizmet veren Kızılay İmmergas servisi ile dilediğiniz zaman iletişime geçerek her türlü kombi probleminizi çözebilirsiniz. Aynı zamanda orijinal parça değişimi de sağlayan alanında uzman ekibimiz sayesinde kombinizde hesaplı ve orijinal parçaların tekrardan monte edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kombilerin rutin bakımı, arızası, parça değişimi, temizliği, montajı, kurulumu ve daha birçok işlemi için bizleri çağrı merkezimizden arayabilir ya da bize mail atabilirsiniz.

En hızlı dönüşü ve en hızlı çözümğn garantisini veren Kızılay İmmergas servisi sayesinde beklemeden kombinizin işlemlerini yaptırabilirsiniz. İnternet sitemizi ziyaret ederek çağrı merkezi numaramızı ve mail adresimizi bir tık ile öğrenebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!