Keçiören Protherm Servisi

Keçiören Protherm Servisi

Protherm Servisi, kombi, şofben ve kazanlarda yardıma ihtiyacınız olduğunda uzman desteği ile her daim yanınızda. Ankara Keçiören ilimizin en yoğun yaşam bölgelerinden birisi olan Keçiören ve çevresinde Protherm marka ısıtma sistem cihazları kullanan herkese uzman desteği sağlıyoruz. Özellikle kış ayları bastırmadan önce yapılacak bakımlar ile yıl içerisinde cihazlarınızdan takıntısız bir şekilde verim alabilirsiniz.

Alanında uzman teknisyenlerimiz sizler için her türlü bakımı garantili bir şekilde yapmaktadır. Ayrıca parça değişimi gerektiği takdirde orijinal yedek parça desteği de sağlamaktayız. Protherm markası yıllardır Ankara sakinlerinin tercih ettiği markaların başında gelmektedir. Bu anlamda teknik servis açısından uzman bir teknik desteğin ihtiyaç açıktır. Bu ihtiyacı yıllardır kaliteli hizmeti, güler yüzlü personeli, sonuç odaklı işlemleri ile sağlayan Keçiören Protherm Servisi firmamız tek telefon ile sizlere yardımcı olmaktadır.

Günün 24 saati sıcak su ihtiyacınızı karşıladığınız, kış aylarında ısınma ihtiyacını karşıladığınız Protherm kombiler oldukça kalitelidir. Farklı modellerde hemen her tür alana uygun olarak üretilen kombinizden verimli ve tasarruflu fayda sağlamak adına mutlaka yıllık bakımlarını iki defa yaptırmayı ihmal etmeyiniz.

Kombinizle ilgili bir takım tedbirler almak elinizdedir. Örnek vermek gerekirse kombinizin mutfak dolapları yapılırken tüm çevresi kapanmamasına dikkat edilmelidir. Çünkü acil müdahalelerde zorluk çıkmaması önemlidir. Sizler için ilk kurulumu yapan Keçiören Protherm Servisi ekiplerimiz bu gibi detaylara önem vermektedir.

Kombiniz bacalı ise bacalı kombilerin olduğu odalarda mutlaka taze hava girişi sağlayan menfezin olmasına özen gösterilmelidir. Bu menfezleri hiçbir suretle kapamamalı ya da kullanış dışı bırakmamalısınız. Eğer oda termostatı taktıracaksanız kapıdan, camdan uzak, odanın orta yerinde bir yerde olmasına dikkat etmelisiniz.

Yoğuşmalı kombilerin tahliye hortumundan su tahliyesi sağlanmaktadır. Ancak hiçbir suretle bu su ile temas etmemeniz gerekir. Zehirli olacağından dikkatli olmalısınız. Kombinizi ekonomik ve sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız kış öncesi mutlaka detaylı bir kontrolden geçirmeniz önerilir. Keçiören Protherm Servisi olarak ekonomik ve garantili bakım işlemini sizler için yapmaktayız.

Kombiler gibi şofbenlerde de bir takım sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Şofbeniniz için mutlaka hermetik modelini seçin. Günümüzde bacalı şofbenler artık tercih edilmemektedir. Bunun en önemli nedeni ise zehirlenmelerdir. Hermetik şofbenler hem daha ekonomik hem de sağlığınız açısından son derece tedbirlidir.

Kombi, şofben ya da kazanlarla ilgili detaylı bilgi almak için Keçiören Protherm Servisi müşteri hizmetleri numaramızdan bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Adresinizi bıraktığınız anda gezici servis ekiplerimizi anında sizlere yolluyoruz ve hem bakım hem de onarım işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Keçiören Protherm Servisi bölge halkının her zaman huzurlu olması, sorunlarının acil çözümü için canla başla mücadele etmekte, ister kış dönemi olsun, isterse yaz, her zaman görev yapabilecek hazır ekip bulundurmaktadır. Bu sayede kombilerinizin tamiri için anında ekip yollayarak destek vermektedir.

Serinlemek veya ısınmak için, günümüzde klima ve kombiler kadar kullanışlı cihazlar yoktur. Bu cihazların seçimi ve montajı önemlidir. Mesela, klima seçiminde, oda büyüklüğü önemlidir. Klima konusunda uzman olan servis seçilmelidir. Klima montajından önce keşif hizmeti, oldukça önemlidir.

Klimanıza özel gaz ile eksik gaz işlemleri gerçekleştirilmelidir. Klimalar kadar önemli olan kombiler de, özel yöntemlerle montajı ve tamiri yapılmaktadır. Montajında, özel çizimler gerekir. Bu çizimler onaylanmadığı zaman, kombi projesi yenilenmek zorundadır. Kombi seçiminde yoğuşmalı kombiler, öncelikle tercih edilmelidir.

Keçiören Protherm Servisi olarak önemle belirtmek isteriz ki ;havalandırma ihmal edilmemelidir. Havalandırması olmayan kombiprojeleri, kabul edilmemektedir. Kombi montajı işlemleri için de, sertifikalı ve tecrübeye sahip Keçiören Protherm Servisi elemanlarımız tercih edilmelidir. Servis hizmetinde başarılı olan işçilerimiz, kısa zamanda işlerini bitirmektedir. Yedek parça konusu da oldukça önemlidir. Keçiören Protherm Servisi tarafından tamir esnasında kullanılan tüm yedek parçalar, orjinaldir ve garantili takılmaktadır.

Protherm kombi parçalarının ustalıkla takılması ve teknik servis hizmetinin gerçekleştirilmesi, oldukça önemli bir husustur. Bu konuda Keçiören Protherm Servisi gibi tecrübeye sahip kişi ve kurumlar tercih edilmelidir.Protherm kombi detaylı incelenerek ve sizin ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak uzmanından alınmalıdır. Servis ve kurulum konusunda başarılı olan firmamız, yılın her gününde hizmete hazırdır.

Keçiören Protherm Servisi tecrübesiz, işini savsaklayan, sorumluluk bilinci olmayan personelle çalışmaz. Görev verdiğimiz tüm ustalar sektörde isim yapmış, başarısını kanıtlamış ve engin tecrübeye sahip kişiler arasından seçilmiştir. Bu sebeple müdahalede bulunduğumuz her işiniz yüksek başarı ile sonlandırılmaktadır. Keçiören bölgesi sakinleri bizi uzun yıllardır tanır ve güvenir. Prothermmarkasına yakışır servis hizmeti sunmak için elimizden gelen tüm gayreti fazlası ile verdiğimizi ayrıca belirtmek isteriz

Protherm kombi bakımı, yedek parça ihtiyacı, onarımı, petek temizliği ve diğer tüm sorunlarınız için hiç vakit kaybetmeden bizi yani Keçiören Protherm Servisi ni arayabilirsiniz.448 00 00 numaralı telefon numaramızı kaydediniz, ister şu an isterseniz ilerleyen dönemlerde, Protherm servisine ihtiyaç duyarsanız hiç düşünmeden arayabilirsiniz. Saat kaç olursa olsun size hizmet edecek bir ekibimiz mutlaka vardır.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!