Keçiören Kombi Servisi

Keçiören Kombi Servisi, Ankara Keçiören’de kombi konusunda uzmanlığını konuşturur, ekonomik ve garantili bakımı ile sizlere kusursuz hizmet sunar. Keçiören’de yıllardır yaptığı kombi temizlik, bakım ve onarımlarında Keçiören halkının en büyük yardımcısı olmuş olan firmamız kurumsal hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlamda önceliğini müşteri memnuniyetine vermektedir.

Kombiler ev ve işyerlerimizin ısınma ve sıcak su ihtiyacını gideren birbirinden farklı modelleri bulunan cihazlardır. Kombiler tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de pek çok marka ile kullanıcılara sunulmaktadır. Hangi marka ve modeli seçeceği kullanıcının ihtiyacına göre farklılık gösterebilir. Önemli olan kombilerin sorunsuz bir şekilde çalışmasıdır. Bu da ancak yıllık kombi bakımları ile olur.

Keçiören Kombi Servisi Keçiören sakinlerinin yıllık kombi bakımlarını kusursuz bir şekilde yapmaktadır. Her türlü parçanın bakımı ve temizliğini yapan teknisyenlerimiz ihtiyaç dahilinde orijinal yedek parça desteği de vererek kullanıcıların hiçbir şekilde mağdur olmasına izin vermemektedir. Kombilerde pek çok arıza hiç beklenmedik anda ortaya çıkabilir. Bu tip arızalarda Keçiören’de sizlere en hızlı ve en iyi hizmeti veren servis ile irtibata geçmelisiniz. 25 yıllık mazisi ile servisimiz sizlere her daim aynı kalite ile hizmet vermektedir.

Kombiler normal şartlarda gayet iyi performans verseler de bazen istenmeyen arızalar ortaya çıkabiliyor. Bu arızalar pek çok nedene bağlı olarak gelişebilir. Önemli olan Keçiören Kombi Servisi gibi hızlı bir servisten hemen müdahale ile kesin sonuç almaktır. Kombilerde ortaya çıkan sorunlardan bir tanesi kombinin patlamalı bir şekilde yanmasıdır. Kombiniz patlamalı yanıyorsa endişe etmeyiniz.

Kombinin patlamalı yanması genellikle kombinin 4-5 saniye geç yanmasına tekabül eden bir durumdur. İçeride gaz birikmesi yapan kombi bu anlamda kıvılcımla beraber patlamalı bir çalışma gösterecektir. Gaz ve çakmak ayarlarını servisimiz elden geçirdiğinde herhangi bir sorun kalmayacaktır. Yıllık düzenli bakım yaptırdığınız takdirde bu gibi sürprizlerle karşılaşmak zorunda kalmazsınız.

Keçiören’de teknik anlamda her türlü donanıma sahip ve Ankara’nın en geniş hizmet ağına sahip olan Keçiören Kombi Servisi sizlerin kombi bakımını yapar, kombinizi aralıksız rahat bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Keçiören Kombi Servisi TSE standartlı hizmet vermektedir. Bu anlamda herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Hizmetlerinin hepsi garanti kapsamındadır. Kombinize ortaya çıkacak herhangi bir olumsuz durumda anında yetişerek onarımını yapacaktır. Kombinizin tüm bakımı ve ayarları profesyonel eller tarafından yapıldığından ileride ortaya çıkması muhtemel sorunlardan da kurtulmuş olursunuz. Ankara için tek numaramızdan Keçiören Kombi Servisi firmamız ile irtibata geçerek yardım alabilirsiniz.