Keçiören Klima Servisi

Keçiören Klima Servisi

Keçiören Klima Servisi, klima konusunda aradığınız soruların tüm cevaplarını size veren, bakım, onarım ve montaj işlemlerini kusursuz yapan bir servistir. Klimalar günümüzde çok farklı marka ve modellerle alıcısı ile buluşmaktadır. Eskiden sayılı tipte model varken günümüzde her ortama ve ihtiyaca göre klima modelleri bulunmaktadır. 

Ankara Keçiören’de klima konusunda yılların deneyim ve uzmanlığına sahip Keçiören Klima Servisi size klima konusunda her türlü desteği sağlamaktadır. Klima alma aşamanızdan montaj ve bakım aşamasına kadar sizinle ilgilenmektedir.

Nasıl bir ortama nasıl bir klima alacağınıza dair sizi doğru bir şekilde yönlendirerek en doğru kararı vermenizi sağlar. Ayrıca teknisyenlerimizi haftanın her günü, 24 saat boyunca arayabilir, destek isteyebilirsiniz. Klimalar birbirinden farklı modellere sahiptir. Örnek vermek gerekirse split klima dendiği zaman akla duvar tipi multi split, duvar tipi mono split, yer tava tipi split ve salon tipi split klimalar gelmektedir.

Bu klimalar bakımları düzgün bir şekilde yaptığı takdirde uzun vadede sizleri hiç zora sokmayacak verimli klimalardır. Her klimanın modeline göre farklı özellikleri vardır. Özellikleri bakımından size en çok faydası dokunacak klimayı seçmeniz yararınıza olacaktır.

Klima modelleri arasında dış ünitesiz klimalar farklı özellikleri ile dikkatleri çekmektedir. Kondenzasyon havası dış havaya bakan bir duvar veya bir pencereden sağlanan klima olan bu tip cihazlar tek ya da çift baca bağlantılı olabilmektedir. Ancak genel olarak klimalar pencere bağlantılı yapılmaktadır. Bacaların uç kısmına takılan aparatlar sayesinde pencere aralığından faydalanarak klimanın emiş ya da egzost yapması sağlanır.

Bu klimanın single ve unico adlı iki ayrı çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitleri ise duvara delik açmak sureti ile kullanılmaktadır. Bu sayede uygulaması da oldukça pratiktir. Cihazın boyutları ise portatif klimalardan çok daha küçüktür. Bu nedenle sıklıkla tercih sebebi olmaktadır. Salon tipi klimalar ise genellikle mağaza ya da toplantı salonu gibi alanlarda tercih edilir. Yüksek hıza sahip olmakla beraber güçlü bir fan motoru vardır.

Bu sayede homojen hava dağılımını başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ek ısıtıcı takviyeleri de bulunmaktadır. Bu vesile ile heat pump ısıtma sistemini destekler ve düşük dış ortam sıcaklıklarında herhangi bir sorun çıkarmadan çalışırlar. Hangi tip klimayı seçerseniz seçin Keçiören Klima Servisinden gerekli teknik desteği alabilirsiniz. Marka ya da model konusunda fikir, cihaz bakımı ya da onarımı konusunda destek almak isterseniz bizlere Ankara için tek numaramızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!