Keçiören Doğsan Servisi

Keçiören Doğsan Servisi

Doğsan Servisi olarak Keçiören’de faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Doğsan markası altında sürdürdüğümüz servis hizmetlerimizi özellikle Doğsan markası ile üretilmiş elektrikli ev aletleri ve cihazları için vermekteyiz.

Doğan marka cihaz ve ev aletlerinizin bakım ve onarımında en iyi servis hizmetini Keçiören Doğsan Servisi adıyla faaliyet gösteren servisimizden alabilirsiniz.          

Doğsan marka ürünlere sahip olan müşterilerimiz, servisimizden alacağı her türlü bakım ve onarım hizmetlerinden memnun kalacaklardır. Müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile verilen kaliteli servis hizmetlerimiz, faaliyete başladığımız günden bugüne kadar aynı seviyededir.

Yüksek servis kalitesi ve performansı ile müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiş servis faaliyetlerimizi uzman personel ve yeterli teknik donanım ve ekipmanlarımızla yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmekteyiz.        

Servisimizden hizmet almak için Keçiören Doğsan Servisi isimli firmamızın çağrı telefonlarını arayarak randevu almanız gerekmektedir. Evde bakım yapılabilecek olan cihaz ve ürünler için verilecek hizmetler ile serviste yapılacak tamir hizmetleri için verilecek servis hizmetleri farklılaştığından alacağınız randevuda cihazınızla ilgili sorunu tam olarak belirtmeniz verilecek hizmetin kalitesini arttıracağı gibi süresini de kısaltacaktır. Güvenilir, dürüst ve kısa süreli servis hizmetlerimizi satın almak için bizimle irtibata geçiniz.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!