Keçiören Buderus Servisi

Keçiören Buderus Servisi, birbirinden kullanışlı Buderus markasının ısıtma sistemleri cihazlarında yaşayacağınız sorunlarda günün 24 saati sizlere aralıksız hizmet veren köklü bir firmadır. Isıtma sistemleriniz gayet performanslı bir şekilde çalışırken birden bire hiç beklemediğiniz bir anda durabilir, çalışmayabilir.

Keçiören Buderus Servisi
Keçiören Buderus Servisi

Böyle bir durumda sizlere günün 24 saati anında hizmet verecek bir servise ihtiyaç duyarsınız. Zaten kombi, şofben ve kazan gibi cihazları alan kişilerin ilk baktıkları detaylardan bir tanesi de servis imkânlarıdır.

Buderus marka cihazlar konusunda uzmanlaşmış Keçiören Buderus Servisi ekibimiz ile yıllardır Keçiören sakinlerine bakım ve onarım hizmetini gece gündüz demeden başarılı bir şekilde vermekteyiz.

Cihazlardan verimli bir şekilse ısı ve sıcak su almak istiyorsanız mutlaka yıllık bakımlarına özen göstermelisiniz. Keçiören Buderus Servisi ekibimiz kombi, şofben ve kazan gibi cihazlarınıza yıllık bakımları aksatmanda yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı yaptığımız çalışmalar hem hesaplı hem de garantilidir.

Herhangi bir müdahalede bulunduktan sonra cihazlarınıza bir yıllık servis garantisi vermekteyiz. Bu süre zarfında cihazlarınızda bir parça arızalanır ise sizlere orijinal sıfır parçayı ücretsiz bir şekilde temin etmekte ve bu süre zarfında herhangi bir ücret talebinde bulunmamaktayız. Keçiören Buderus Servisi önceliğimiz daima Keçiören sakinlerinin memnuniyetidir.

Kazan Servisi

Buderus markasının en çok tercih edilen merkezi ısıtma sistemi kazanlar hemen her platforma uygun bir şekilde üretilmektedir. Kazanlar farklı model ve kapasitede insanlara sunulmaktadır.

Kazanınızda herhangi bir arıza ile karşılaşırsanız cihazınız panelinde bunu arıza kodu olarak göstermektedir. Mesela cihazınızda yakıt sarfiyatı çok yaşanıyor ise yanma havası gerekenden yaz veya çoktur, ayarlanması gerekir.

Duman boruları, gaz yolları kirli olabilir, temizlenmesi gerekir. Bunların dışında meme büyük olabilir yani yanlış seçilmiş olması muhtemeldir. Püskürtme basıncına, yanma odasına ve brülör markasına uygun bir şekilde meme seçilmelidir. Bu işlemlerin tümünü sizler için Keçiören Buderus Servisi teknik birimlerimiz yapmaktadır.

Kazanlarda karşınıza çıkabilecek arıza kayıtlarından bir tanesi de brülör yakıt pompasının sesli çalışma durumudur. Eğer böyle bir sesli çalışma görülüyor ise pompa basıncı yüksek olabilir, kontrol etmelisiniz.

Ayrıca pompa emme hattından hava giriyor olabilir. Yakıt pompaya yeterli derecede ısıtılmış şekilde gelmiyor olabilir yine kontrolü gerekecektir.

Kontrolleri sağladınız ama işin içinden çıkamadıysanız kesinlikle başka bir müdahalede bulunmanda uzman desteği için Keçiören Buderus Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçerek teknisyen talebinde bulununuz.

Günün 24 saati Keçiören sakinleri için hazır bulunan birimlerimiz adresinize hızla gelecek ve arıza tespiti yaptıktan sonra doğru müdahale ile cihazınızın onarımını tamamlayacaktır.

Keçiören Buderus Servisi evlerinizde ve iş yerlerinizde en çok ihtiyaç duyulan ve severek kullanılan Buderus markalı ısıtma & soğutma cihazlarınıza tecrübeli ve güvenilir kadrosu ile en hızlı ve en kalıcı müdahaleleri gerçekleştirmektedir.

Kombi Klima Şofben Servisi

Kombi klima şofben kazan ve brulör sistemlerinizde görülebilecek olası arızalarınıza genellikle yerinde ve orjinal parça kullanarak müdahale etmekteyiz ki ürününüzün orjinalliği bozulmasın diye bu uygulama en dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir.

Servisimiz Keçiören Buderus servisi olarak hizmet verdiği markanın teknolojik gelişimlerini takip ederek profesyonel bir ekip çalışmakta ve tüm teknik donanıma sahip olarak sizlerin uzun süren arıza veya onarım süreçlerini yaşamanızı engellemektedir. Ayrıca servisimiz periyodik bakım hizmeti de vermektedir.

 Yıllık Bakımın Önemi

Isıtma ve soğutma sistemleri neden periyodik bakım yapılması gereken ürünlerdir?

 * Soğutma sistemleri gibi ürünleri kapalı mekanlarda sadece soğuk hava vermediği için gerekli olan temiz havayı da sağlamalıdır. Havanın içerisinde bakteri oluşumunu engellemek için periyodik olarak soğutma sistemlerinin temizliğinin ve bakımının yapılması gerekmektedir.

 * Isınma sistemlerinde kullanılmakta olan ürünler ise mevsimsel olarak kullanıldığından aktif olmadığı süre boyunca arıza yapabilmektedir. Bu yüzden çalışmadan bakımları yapılan ısınma ürünleri çok daha verimli çalışabilir ve daha büyük arızaları önleyebilir.

Bunlar gibi birçok sebepten dolayı periyodik bakımlarını yaptığımız ürünleriniz daha dayanıklı olacak ve daha sağlıklı bir ortamda çalışmasını sağlayacaktır.

 Keçiören Buderus Servisi olarak Buderus markalı ürünlerinize onarım ve bakım hizmetleri için yerinde müdahale yapılmakta olduğumuz için sizlerin uygun zamanlarınızda adresinize gelerek destek vermekteyiz. En kısa sürede çözüm üretmek ve sizlere kaliteli bir servis almanızı sağlamak en önemli hedefimizdir.

Keçiören Buderus Servisi bünyesindeki operasyon merkezimiz 0312 448 00 00 numaralı hat yardımı ile sizlere hizmet etmekte ve anında kaydınız açılarak en kısa sürede çözüm için servis yönlendirilmesi yapılmaktadır.

Sadece Keçiören bölgesine değil, civar ilçeler ve hatta Ankara ilinin tamamına da gezici ekiplerimiz yardımı ile servis vermekteyiz. Güler yüzlü, disiplinli ve saygıda asla kusur etmeyen personellerimizle sizleri memnun etmek için var gücümüzle mesai vermekteyiz.

Keçiören Buderus Servisi ayrıcalıklı hizmetlerinin arasına mobil pos cihazlarını da katarak rakiplerinden farklı bir çalışma ve size özel uyglamalar içerisinde olduğunu bir kez daha ispatlamıştır. Üzerinizde nakit para olmadığı için servis hizmetimizden mi yararlanamıyorsunuz. ?

Asla dert etmeyin , kredi kartınızla ödeme yaparak probleminizi anında çözüme kavuşturabilirsiniz. Modern çağın tüm teknolojik yeniliklerini ilk önce bünyesine katan ve bunu çalışmalarında uygulayan Keçiören Buderus Servisi tüm enerjisini , tecrübesini ve bilgi birikimini sizlerin rahatlığı ve konforu için harcamaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!