Karapürçek Vaillant Servisi

Karapürçek Vaillant Servisi, kombiniz ya da şofbeniniz ne kadar kaliteli olursa olsun ortaya çıkabilecek arızalara karşı hazırlıklı olmalısınız. Biz Vaillant marka kombi ve şofbenler ile ilgili müşterilerimize yıllık bakım desteğini vermekle beraber onlara yılda en az iki defa bu bakımları yaptırmalarının kendi iyilikleri için olduğunu hatırlatıyoruz.

Çünkü yıllık bakımı yapılmayan cihazlarda ortaya çıkan parça arızalarının maliyeti çok daha fazla olabiliyor. Oysa önceden tespit edilecek arızaların erkenden onarımı ile hem zaman hem de maliyetten tasarruf edilmiş olunmaktadır.

Hem kombiler hem de şofbenler sıcak su sağlama adına oldukça kullanışlı, işlevsel cihazlardır. Pek çok marka ve modelde hem kombi hem de şofbenler şehrimizde kullanılmaktadır. Vaillant ise bunlardan bir tanesidir. Kaliteli cihazları ile dikkat çeken Vaillant marka cihazlarda yaşanacak her türlü teknik sorunda ise Karapürçek sakinlerine garantili bakım ve onarım hizmetini sağlıyoruz.

Teknisyenlerimizin tamamı gerekli eğitimleri almış ve sertifikalıdır. Sizleri hiçbir şekilde bekletmeyen ve zamanı çok iyi kullanan personelimiz en hızlı şekilde Karapürçek Vaillant Servisi kalitesi ile işlemlerini tamamlamakta ve sorununuzu çözmektedir.

Kombi ve şofbenler özellikle günün en yoğun saatlerinde bozulduğunda çok can sıkabiliyorlar. Böyle durumlarda müşterilerimize hem telefonla destek veriyor hem de teknik ekibimizi göndererek bulundukları yerde bakım onarım çalışmasını başarılı bir şekilde yapıyoruz. Mesela ev ve işletmelerde en çok kullanılan cihazlardan bir tanesi şofbenlerdir.

Şofbeniniz eğer hiçbir şekilde çalışmıyor, çalışmayı durdurmuş ise öncelikle şofbeninize gaz gelip gelmediğini kontrol etmelisiniz. Şofbeniniz gaz akışında herhangi bir problem yok ve çakmak da çalışıyor ise gaz memesi tıkanmış olabilir. Karapürçek Vaillant Servisi personelimiz parça değişimi yaparak sorunu hızlı çözmektedir.

Şofbeninizde pilot alev yanıyor ancak alev harlama göstermiyor ise diyafram contasında bir deforme söz konusu olabilir ve bu durumda değiştirilmesi gerekebilir.

Şofbeninizin fişinin takılı olduğu yerde topraklama sistemi yapılmamış ise şofben sürekli arızaya geçecektir. Bu önemli bir konu olduğundan kesinlikle ihmal etmemelisiniz. Bu konuda Karapürçek Vaillant Servisi ekibimiz sizlere profesyonel destek sağlayacaktır.

Tüm bu şofben arıza çeşitleri montajdan, zamanla arızalanan parçalardan, üretim hatasından ortaya çıkabilen sorunlardır. Arızanın kaynağı ne olursa olsun Vaillant marka kombi ve şofbenler konusunda uzman Karapürçek Vaillant Servisi teknisyenlerimiz sizlere en hızlı şekilde yardımcı olacaktır.

Atölyemizde Vaillant marka tüm teçhizat ve yedek parça bulunmaktadır. Parça değişimlerinde mutlaka orijinal yedek parça kullanmaktayız. Bu anlamda kaliteden hiçbir şekilde ödün vermemekteyiz. Karapürçek sakinleri için nöbetçi teknisyen sistemi ile çalıştığımızdan 24 saat boyunca hattımız açık ve hizmetinizdedir.