Karapürçek Siemens Servisi

Karapürçek Siemens Servisi, Siemens ürünlerinde uzman teknisyenleri ile bir telefon kadar yakındır. Siemens, ürettiği cihazlar ile dünyaya yayılmış ve kalitesini göstermiş olan bir markadır. Bu anlamda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sık tercih edilen ürünler arasındadır.

Karapürçek sakinleri ise makinelerinde oluşan tüm aksama ya da arızaları Ankara’nın en geniş ağına sahip olan Karapürçek Siemens Servisine danışarak ortadan kaldırabiliyorlar. Siemens cihazlarının yıllık bakımlarını da yapan firmamız konuda titizlikle davranmaktadır.

Makineleriniz ne kadar düzenli bakımdan geçerse ileride ortaya çıkabilecek arızaların da önüne o derece geçilmiş olacaktır. Siemens beyaz eşyalarınız tam kapasite çalıştığından arada istenmeyen arızalar çıkarabilirler. Böyle bir durumda işinizden geri kalmamak adına Karapürçek Siemens Servisi ofislerinden mutlaka hızlı bir servis yardımı almalısınız.

 Karapürçek Siemens Servisi olarak Ankara için tek bir numara bulundurmaktayız ve bu numaradan günün dilediğiniz saati bizlere ulaşabilirsiniz.

Buzdolabıçamaşır makinesikurutma makinesi ya da bulaşık makinenizde teknik bir problem görmüş iseniz öncelikle ufak kontroller yapabilirsiniz. Ancak anlamadığınız noktalarda derhal bizimle iletişim geçmeniz yararınıza olacaktır.

Teknik konularda yapılacak bilinçsiz bir hareket arızayı daha da içinden çıkılmaz bir duruma sokabilir. Bulaşık makinenizden tam verim almak için düzenli bakım yaptırmalısınız. Bulaşık makinenize yapılacak teknik bakımlarda ısıtma rezistansı, su püskürtme kolu, makinenin filtresi gibi aksamlar iyice temizlenecektir.

Bu sayede sisteme bulaşmış olan pislik, yağ ve kir tabakalarından kurtulmuş olacaksınız. Bu sayede makineniz herhangi bir tekleme yapmadan çalışır ve maksimum performans alırsınız.

Bulaşık makinesi kullanılan şebeke suyu nedeniyle kireç tabakalarına maruz kalabilmektedir. Zamanla oluşan bu kireçler tabaka şeklini alırlar ve parçalar makinenin istediği işlevlerini yerine getirmekte zorlanmaya başlar. Karapürçek Siemens Servisi olarak belirtmek isteriz ki kireçlenmeler karşısında kullanılmayacak hale gelebilen parçalar size maddi anlamda büyük külfete neden olabilirler.

Makinenizdeki kireçlerden kurtulmak için teknik personelimizin de tavsiyeleri ile kireç çözücü bir takım kimyasallar kullanabilirsiniz. Sert tuzlar ya da bilmediğiniz maddeler kullanmaktan itinayla kaçınınız. Çünkü bu tür sert kimyasallar yumuşatıcı bölümüne zamanla zarar verirler, aşınmasına neden olurlar.

Doğru bir bakım ile makineniz hiç olmadığı kadar sağlam bir performansta çalışabilir. Kulaktan dolma bilgilerle makinenize zararlı ürünler sokmamalısınız. Eğer kafanız karışıyor ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız ekibimizden destek talep ediniz. Bilinçsiz hareketler nedeniyle karşımıza pek çok ağır hasarlı cihazlar çıkmaktadır. Makinenizin ömrünü yarı yarıya düşürmemek adına Karapürçek Siemens Servisinin bilinçli müdahalelerinden yararlanınız. Düzenli bakım ile bulaşık makinelerinizin randımanı artar kullanım ömrü uzar.