İzmir Bölge Servisi

İzmir gibi büyük bir şehirde kombi, klima, şofben, beyaz eşya ve televizyon gibi cihazlarınız için markası fark etmeksizin tek bir yerden garantili hizmet almanız mümkündür.

İzmir Bölge Servisi olarak personelimiz tüm marka ve modellere hâkim olmakla beraber sizlere yerinde arıza tespiti ve onarım sunmaktadır.

Hem evlerde hem de işyerlerinde sık bir şekilde kullandığımız bu tarz cihazlar elektrik devreleri olan, bu anlamda her an hiç beklenmeyen anda arıza çıkarabilecek cihazlardır.

Bu anlamda 25 yıllık deneyimimizle sizlerin cihazlarına yıllık bakımları aksatmadan yapıyoruz.

Müşteri memnuniyetini daima birinci sırada tutan bir firma olarak önemli olan hızlı bir şekilde sizlere ulaşarak ekonomik ve garantili bir şekilde cihazınızın bakım ve onarımının yapılmasıdır.

Özellikle büyük şehirlerde servisin geç kalması gibi bir durum söz konusu olmamalıdır.

Evlerde, işletmelerde acil bir şekilde cihaza gerek duyulduğunda herhangi bir bekleme lüksünüz de olmamaktadır.

Bunun farkında olan firmamız gezici servis araçları ile şehrin her bir ilçesi ve semtinde aktif olarak çalışmaktadır.

Kombi, Klima ve Beyaz Eşya Servis Problemleri

Buzdolabı iyi soğutmuyor ise buzdolabınızın tüm aksamları kontrol edilmelidir. Şayet çamaşır makinesi iyi temizlemiyor ise bu sorunun üstesinden gelmek için teknik her türlü desteği bizden alabilirsiniz.

Önemli olan doğru müdahale ile kesin sonuçtur. Bu tip cihazlarda kireçlenme ve paslanma karşımıza oldukça sık çıktığından düzenli bakımlar son derece önemli bir hal almaktadır.

Bulaşık makinesi kireçlenme sorunu günümüzde bizlere en sık gelen şikâyetler arasındadır. Bulaşık makinelerinin rutin temizliği, kireç önleyici eklerin ilave edilmesi son derece önemlidir.

Kombi dış gövde ısınması gibi kombilere dair sorunları ancak uzman desteği alarak sonlandırabilirsiniz.

Bu gibi cihazlar arızalandıkları anda genellikle arıza lambası yanar. O andan itibaren cihazlarınıza kesinlikle müdahalede bulunmamalı ve uzman bir desteğin gelmesini beklemelisiniz.

Klimalarınız eğer aniden çalışmayı durdurdu ise firmamız telefonla destek hattı numarasını arayabilir ve bizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Bizler yola ilk çıktığımız andan itibaren hiçbir suretle müşterilerimizi mağdur etmeme üzerine rotamızı çizmiş bulunuyoruz.

Bu anlamda sizlere beyaz eşya, kombi, klima, şofben, televizyon ve beyaz eşyalar konusunda yardımcı olabilmek adına her türlü kanalı açık tutmaktayız.

Web sitemizden online destek alabilir, 0312 441 11 11 çağrı hattı ile bizlere ulaşabilir ya da İzmir için tek numara olan numaramızdan gece gündüz demeden bizi arayabilirsiniz.

İzmir bölge merkez servisi olarak işimiz sizlere güler yüzlü personelimiz ile kaliteli, ekonomik ve kalıcı çözümler sunmaktır.

Merkez Servis tecrübesi ve birikimiyle alanında etkili servistir.

İzmir Merkez Servisiniz uzman kadrosu, garantili ve etkili servis hizmetiyle müşterilerine güven veriyor.

İzmir’da uzun yıllardır kombi, klima, beyaz eşya servisi hizmetini büyük bir özveriyle şehrin her yanına ulaştırmaktan gurur duyuyoruz.

Garantili Kombi Servisi İzmir

Merkez Servisinizin yaptığı tüm işlemler garantilidir.

İzmir Kombi Servisi olarak, kombi tamir, bakım, onarım işlemlerinde garantili orijinal yedek parça ve işçilik desteği sağlıyoruz.

Garantili Klima Servisi İzmir

İzmir Merkez Servisi ilgi alanına giren bir diğer konu da klima bakım, monta ve tamir işleridir. Bu konuda zengin kadrolar ile hizmet vermekteyiz. Klima arızaları için de İzmir Merkez Servis bünyesinde kaliteli ekip oluşturulmuştur. Yazın serinlemek, kışın da zaman zaman ısınmak için kullandığınız klima cihazlarınız için tamir hizmetlerinin en hızlısı ve en ekonomiği firmamız tarafından sunulmaktadır. Klimalarda gaz dolumu hayati önem taşır.

Çünkü gazı eksik olan klima cihazınız yeterli düzeyde soğutma yapmayacaktır. Eğer tamamen eksikse ve siz ürününüzü çalıştırmak isterseniz muhtemelen cihazı kullanılamaz duruma getireceksiniz. Gazı olmayan cihazın kompresörünün yanması kaçınılmazdır. Ev değişikliği sebebi ile veya iş yeri taşınması neticesinde nakil işlemi yapılması gereken klima cihazlarınız için montaj ve demontaj işlemlerinin en kalitelisini sadece firmamızda bulabilirsiniz. Çünkü demontaj işleminin işinin ehli kişilerce yapılması şarttır. Söküm esnasında gazın dış ünitede toplanması, boruların eğilip bükülmeden veya kırılmadan alınması, plastik aksamın zarar görmemesi size ekstra masraf açmamanın tek yoludur.

İzmir Klima Servisi, klima servis kapsamına giren tüm işlemleriniz için 1 sene garanti veriyor.

Yaz aylarında yaşam alanlarınızda keyif ile kullandığınız klima cihazlarınızın arızalanması durumunda hayatınızın akışı değişebilir, olumsuz durumların içine düşebilirsiniz.  Bu anda yapılacak tek şey telefonunuza ulaşarak bizi aramanızdır. Adres kaydınızı alacak olan çağrı merkezi çalışanı personellerimiz, hemen ilgili ekiplere bilgi vererek klima onarımınız için acil ekip yönlendirmesi yapacaktır.

Garantili Beyaz Eşya Servisi İzmir

İzmir Beyaz Eşya Servisi alanında tecrübesine ve hizmet kalitesine güvenen firmamız sizlere servis garantisi sunuyor.

İzmir Kazan Brulör Servisi

İzmir Kazan Brulör Servis merkezi olarak da hizmet veren servisimiz kazan brulör konusunda da sizlere garantili hizmet veriyor.

İzmir Merkez Servis olarak hizmetlerini aralıksız sürdüren firmamız tüm önceliği müşteri memnuniyetine vermiştir. Bu konuda asla taviz vermeyen işletmemiz, tüm çalışanları ile hizmet kalitesini en yükseğe çıkartmak için uzun yıllardır çalışmaktadır.

Her alanda öncü olarak sektörel anlamdan kendisini ispatlayan ve bu tutumunu her zaman sürdüren servis merkezimiz odak noktası olan kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunma konusunda sergilediği çizgisinin dışına asla çıkmamaktadır.

Kombi, klima, şofben, televizyon, kazan sistemleri ve diğer elektronik eşyalar konusunda engin bir tamir tecrübesi bulunan çalışanlarımız, her zaman en iyiyi sunma gayreti içindedir. Nitelikli personel çalıştırma konusunda da asla taviz vermeyerek, her türlü onarımı için işinin uzmanlarını görevlendiren firmamız bu sebeple vazife aldığı tamirat & tadilatları mukemmel seviyede sonuçlandırmaktadır.

İzmir bölgesindeki her ilçe ve mahallede görebileceğiniz servis araçlarımız ve personellerimiz, tüm enerisini sizlere en hızlı şekilde yardımcı olmak için harcamaktadır. Sadece tamirat için değil bakım, onaraım ve montaj işleriniz için de bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Çalışkan yapımızla öne çıkmaktayız, ve bu durumun tüm örneklerini her zman göstermekteyiz. Bizim için önemli olan siz değerli müşterilerimizin mağduriyetlerini mümkün olan en kısa sürede sonlandırmaktır. Mevsim şartlarının ne olduğu hiç önemli değil, bize bir telefon açarak sorununuzdan ne kadar çabuk kurtulduğunuzu görebilirsiniz. Kombi tamiri yetenek, beceri ve bilgi birikimi ister.

Doğal gaz ile çalışan bu cihazların tamiratı dikkat ister. Yapılacak iş şakaya gelmez. En ufak bir ihmal veya hata insan sağlığını olumsuz etkileyebilir, can ve mal kayıplarına neden olabilir.  Bu sebeple tavsiyemiz; bilmediğiniz, yeterli tecrübeye ve ustalığa sahip olmayan, sertifikasız kişilere kombi cihazınızı tamir etmeleri için teslim etmeyiniz.

Evinizde veya iş yerlerinizde kullanmakta olduğunuz kombi cihazlarınıza mutlaka orijinal parça takılmasını sağlayınız.  İzmir merkez servis olarak sonbahar aylarında kombi bakımınızı yatırmanızı da şiddetle tavsiye etmekteyiz. Bakımlı kombi, sağlıklı çalışmanın, ekonomik kullanımın ve arızaları önlemenin altın anahtarıdır.

Ortalama yarım saat sürecek bakım işlemi genel anlamda ürünün kışa hazırlıklı olmasını sağlamaktadır.  Sert geçen kış günlerinde kim ister ki kombisi bozulsun. Soğukta kalmak sizi ve aile fertlerinizi son derece olumsuz etkiler.

Bu nedenle diyoruz ki siz siz olun, yaz aylarının sonunda, sert geçecek olan kış günleri öncesinde mutlaka kombi bakımınızı yaptırınız. Ayrıca kombi kullanımı esnasında ses varsa, dış gövdede ısınma gözlemliyorsanız, veya su damlaması dikkatinizi çektiyse ürünü asla kullanmayınız.

Hemen kapatma düğmesine basarak ve alt tarafta, tesisat üzerinde bulunan gaz ve su giriş çıkış kollarını da kapalı hale getirerek servisimizi arayınız. İzmir Merkez Servis anında size ekip yönlendirmesi yaparak sorunun nedenini bularak yapılması gereken işlemlere başlayacaktır.

Aynı şekilde sıcak su alamadığınız, ya da sıcak su almak için çeşmeyi açtığınızda peteklerinizin de ısındığını fark ediyorsanız hemen bizimle irtibat kurmalısınız. Çünkü kombi cihazınızda doğru olmayan, yolunda gitmeyen bir şeyler var demektir. İzmir bölgesi için servis işlemlerinde başarılı çalışmalar yapan işletmemiz, farklı konularda da hizmet vermektedir.

Örneğin deforme olmuş parçaların değişimi için ihtiyaç duycağınız yedek malzemeler için de yine bizi arayabilirsiniz. Eşsiz depomuzda her türlü ihtiyacı karşılayacak orinal ürünü bulabilirsiniz.

Sistemli ve profesyonel ruhla çalışan servis elemanlarımız her türlü eğitim ve deneyime sahip, uzman kişiler arasından dikkatle seçilerek firmamızda görevlendirilmektedir. Bu sebeple her türlü bakım ve tamir işinizi gönül rahatlığı ile bize yaptırabilirsiniz.

İzmir kombi servisi olarak hizmet verdiğimiz İzmir bölgesinde şofben tamir ve bakım çalışmaları yaptığımızı belirtmeden geçmek istemedik. Doğal gaz ile çalışan bu ürünler de yine yılda en az bir defa olmak üzere bakımdan geçirilmesi gereken cihazlardır. Şofben bakımı basittir. Ama basit olduğu kadar hayati önem arz eder.

Gaz kaçağı yaşanmaması, verimli çalışma, ekonomik kullanım için mutlaka bizimle iletişime geçerek bakım randevusu alınız. Sıcak suya ulaşmanın en kolay ve ekonomik yolu olan şofben cihazları uygun fiyatları ile de tercih sebebi olmaktadır.

Şofben ürünleriniz sıcak su vermiyorsa bunun bir kaç nedeni olabilir. En başta sensörlerin deforme olmasıdır. Sensörlerin de her sene düzenli olarak değişiminin gerektiğini hatırlatmak isteriz. Bir diğer sebep de eşanjörün zaman içinde ve yoğun kullanım sebebi ile kireçlenmesidir.

Tüm bu olmsuzluklardan uzaklaşmak için İzmir Merkez Servis ile hemen iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Servis personellerimiz adres kaydınızı alarak şofben ile ilgili tüm şikayetlerinizi değerlendirecektir.

Bu sebeple önerimiz İzmir Merkez Servis adı ile her konuda engin tecrübelere ve bilgi birikimine sahip olan firmamızla hiç düşünmeden iletişime geçmektir. Siz sırtınıza yaslanarak keyfinize bakın. Teknik konularda biz üzerimize dişeni fazlası ile yaacağız. Bundan emin olabilirsiniz.

Televizyon Servisi İzmir

İzmir merkez servis çalışma alanına giren bir diğer konu da televizyon tamir ve monta işlemleridir. Televizyonlarınızın arızalanması durumunda hızlı bir servis ile çalışmak isterseniz müracaat edeciğiniz noktayı çok iyi biliyorsunuz. Televizyon ayak temini, duvara asılması veya tamir konularında etkili ve kalıcı çözümlere ulaşmak için bizi aramanız yeterlidir. Hizmet merkezimiz siz değerli İzmir sakinlerine desteğini hiç ara vermeden sürdürmektedir. Kanal ayarlaması, uydu tespiti ve diğer konularda da başarılı çalışmalar yapan firmamız, tam manası ile eksiksiz olarak çalışmak için tam donanıma sahiptir.

Servis çağrı merkezi ile iletişime geçmek için İzmir Servisi web sitemizde yazan numaraları aramanız yeterlidir. Hafta içi veya hafta sonu hiç fark etmeksizin her daim açık olan ve cevap alabileceğiniz hizmet merkezimiz servis kaydınızı alarak ekip yönlendirecektir. Kurumsal hizmet anlayışını ön planda tutarak çalıştığımız için ilk kurulduğumuz günden bu zamana kadar geçen sürede müşteri ilişkilerimizde hiç bir olumsuzluk yaşamadık. Eğer sizler de iyi bir servis işletmesi ile çalışmak ve doğru çözümlere ulaşmak isterseniz hemen bizi arayabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!