Gölbaşı Kombi Servisi

Gölbaşı Kombi Servisi, Ankara Gölbaşı sakinlerinin kombi arıza ve bakım işlemlerini kapsamlı bir şekilde yapan İso 9001 belgeli bir servistir. Kombiler yıllık bakımları yapıldığı takdirde gayet iyi performans sergileyen cihazlardır. Kombilerin kullanım alanı çok geniştir. En ufak hanelerden büyük alışveriş merkezlerine, mağaza ve dükkânlara kadar her yerde kombiler aktif bir şekilde kullanılmaktadır.

Kombiler pek çok elektronik devreye ve aksama sahiptir. Her elektronik cihaz gibi kombilerin de bakıma ihtiyacı vardır. Kombinize yıllık bakım yaptırmadığınız takdirde cihazlarınızdan teklemeler, sıcak su ve ısıtmama sorunu gibi pek çok olumsuz geri dönüş alabilirsiniz. Düzenli bakım dahilinde kombilerinizde hiçbir sorun yaşamamakla beraber gayet iyi bir performans alabilirsiniz.

Kombiler sıcak su ve ısınma açısından son derece önemli cihazlardır. Sıcak su ihtiyacımızı 7/24 giderebilmemiz için faal olarak çalışırlar. Ancak en ufak bir arızada problem giderek büyüyebilir. Erken önlem almanız açısından sizlerin en uygun olduğu zaman kombi bakımına gelecek olan firmamızdan yardım isteyebilirsiniz. Gölbaşı Kombi Servisi Gölbaşı’nda oturan kişilere kombi bakımını baştan sonra eksiksiz bir şekilde yapıyor.

Kombilerin ısıtmaması bize en sık gelen şikâyetler arasındadır. Kombilerin asıl görevi olan ısıtma bazı durumlarda sekteye uğrayabiliyor. Özellikle kış günlerinde evin soğuk olması pek çok kişinin hasta olması demektir. Kombilerin sıcak su vermemesi ya da ısıtmaması pek çok nedene bağlı olarak gelişebilir.

Kombiniz elektrik alıyor, gazda da sorun yok ancak ısıtma işlemini yerine getirmiyorsa Gölbaşı Kombi Servisi olarak termostat derecesini kontrol etmenizi öneriyoruz. Termostat derecesi düşük ise ısıtma işlemi de verimli olmayacaktır. Kalorifer dönüş hattındaki filtrenin tıkanıp tıkanmadığı kontrol edilmelidir.

Eğer bir tıkanıklık varsa bu giderilmelidir. Filtre temizleme işlemini Gölbaşı Kombi Servisi uzman teknisyenlerimiz sizin için yapmaktadır. Kombi ısınmıyorsa petek giriş ve çıkışlarındaki vanalara da bakmanız gerekebilir. Vanalar kapalı konumdaysa açmalısınız. Ancak vanalar açık olduğu halde böyle bir sorun yaşıyorsanız teknisyenlerimizden destek almanızı öneriyoruz.

Petek giriş ve çıkış hattı, boru hattı, filtreler ve üç yollu vana titizlikle kontrol edilerek temizlenecektir. Kombiniz ne marka olursa olsun Gölbaşı Kombi Servisi bütün marka ve modellere aşina olduğundan herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Teknisyenlerimiz tarafından garantili bir şekilde kombiniz tamir edilir ve son testleri yapılarak evden ayrılır. Gerekli yedek parçalar orijinal olarak temin edilir. Yedek parça için ayrıca beklemenize gerek yoktur. Gezici servis araçlarımızda hangi marka kombi olursa olsun yedek parçayı taşımaktadır. Gölbaşı Kombi Servisi ile kombi konusunda çaresiz değilsiniz.