Gaziantep İmmergas Servisi

Gaziantep İmmergas Kombi Servisi olarak yıllardan beri gelenekselleşen müşteri odaklı yenilikçiliği seven servis anlayışımızla müşterilerimizin isteklerine cevap vermekteyiz.

İmmergas marka kombiler diğer markaların ürettiği cihazlar gibi teknolojik ürünlerdir. Bu cihazların kullanım ömrünü arttırmak için bir takım tavsiyelerimiz olacak;

Kombinizin sıcaklık ayarlarının normalden daha kısık derecelerde durması kombide veya alanın ısınması konusunda herhangi bir sorun meydana getirmez. Yani cihazınızı sıcaklık ayarını uygun gördüğünüz konumda tutabilirsiniz. Kendinize göre optimum ayar bulabilirsiniz.

Gaziantep İmmergas Servisine bu ayar konusunda danışabilirsiniz.
Kombiler kullanım amaçlarına göre bacalı ve hermetik olmak üzere 2 gruba ayrılır. Baca temizliği yalnızca bacalı kombiler için geçerlidir. Kombilerinizde herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız. Gaziantep immergas Kombi Servisi çağrı merkezini arayıp sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

İmmergas marka kombi cihazınızın yılda en az bir kez. bakımını yaptırmanız mutlaka gereklidir.
Kış aylarında durmadan çalışan cihazınızın geceleri düşük sıcaklık derecelerinde çalışması uygundur. Fakat cihazı gece kapatıp gündüz açma pozisyonuna getirmeyin.

Enerji sarfiyatının yaklaşık 2 kat artacaktır.
Kombinizin su basıncı yaklaşık 1.5 bar civarında olmalıdır. Kombilerinizde herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız Gaziantep İmmergas Servisi çağrı merkezini arayıp sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.
Cihazınızda oluşan problemlerde, çağrı merkezinden aldığınız teknik destek sorunu gideremiyorsa, cihazı tamir esnasında oluşabilecek kazalar nedeniyle cihaza dokunmayın.

Böyle bir problemle karşılaştığınızda Kombi servisi’ni çağırın ve kombi servisleri ekibi gelene kadar kombinize müdahale etmeden bekleyin.
Radyatörlerinizden herhangi bir ısı yayılmıyorsa kalorifer sisteminizin temizlenmesi gerekebilir.İmmergas Gaziantep Kombi Servisini arayarak konu ile ilgili isteklerinizi iletebilirsiniz.
Eğer radyatörler verimli çalışıyor ama buna rağmen eviniz ısınmıyorsa evinizdeki ısı yalıtımı yetersizdir. Bu da ısınamadığınız halde yüksek fatura ödemenize neden olacaktır. Beklenmeyen durumlarda Kombi  Servisini çağırın.
Kombini verimliliği ve sorunsuz çalışması açısından cihaza bağlı en az üç petek kullanılmalıdır.

Tasarruf olsun diyerek daha az petek kullanırsanız cihazınız kısa zaman aralıklarında otomatik olarak durup çalışacağı için arıza olma ihtimali artacaktır. Bu da sizin tasarruf etmeniz yerine zarar görmenize neden olacaktır.
En alt katta ve en üst katta oturanlar ara kattaki dairelere göre daha fazla fatura öderler. Bunun olmaması için iyi bir izolasyon gerekir. İzolasyon ile ilgili teknik yönlendirme almak içi Gaziantep İmmergas Kombi Servisini arayabilirsiniz.
Radyatörlerinizin üstünün sıcak altının soğuk olması radyatör sistemindeki suyun, çeşitli nedenlerden dolayı sirkülasyonunu iyi yapamadığını göstermektedir. Normalde kombiden çıkıp peteklere giden su aynı hızda kombiye geri gelmelidir, aksi halde verimli bir ısınma olmaz. Konu ile ilgili sorunlarınızı çözmek için kombi servisini arayabilirsiniz.
Peteklerinizin havasını alma işlemini gerçekleştirmek için peteğin üst yan kısmında bulunan prüjörü gevşetip su akana kadar içerde kalan havanın çıkışını beklemelisiniz. Bu işlem sırasında cihazınız kapalı olduğundan emin olun. İçerdeki hava bittikten ve su aktıktan sonra cihazın suyunu tekrar kontrol edin. Sorun devam ederse Gaziantep İmmergas Kombi Servisini arayın.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!