Gaziantep Baymak Servisi

Gaziantep Baymak Servisi Gazianteplilerin Baymak markası konusundaki en büyük destekçisi olmaya devam ediyor.

Kombiklima ve şofben cihazları ile ülkemizden en sık tercih edilen markalardan birisi olan Baymak teknolojiye ayak uydurarak her yeni çıkarttığı modelde konforu biraz daha katlıyor. Durum böyle olunca cihazlarınıza gereken müdahaleyi yapacak servisin de bu teknolojiyi çok iyi bilmesi gerekir.

Gaziantep Baymak Kombi Klima Servisi

Gaziantep Baymak Servisi olarak teknisyenlerimizin hepsi eğitimli ve sertifikalıdır. Alacağınız bakım ve onarım hizmeti profesyoneldir. Kombiklima ve şofbenlerin en eski modellerinden en yenilerine tüm cihazlara ekibimiz bilinçli müdahalede bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini daima önde tutan firmamız 20 yılı aşkın süredir bu prensipler hizmet vermektedir. İnsanların sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılayan kombilerden serinleme ihtiyacını karşılayan klimalara kadar her Baymak ürünü servisimiz bünyesinde garantili bakımdan geçmektedir. Deneyimli personellerimiz Baymak markalı ürünlerinizi Gaziantep Baymak Servisi ne yakışır şekilde  onarmaktadır.

Kombi, klima ve şofbenler yıllık bakımları yapıldığı takdirde gayet verimli çalışan cihazlardır. Yıllık bakımlarını sizler için yapan firmamız Gaziantep Baymak Servisi şehrin köşe bucak her yanına yayılmış servis araçları ile anında sizlere cevap vermektedir.

Bir klima servisinden ne bekliyorsanız baymak klima servisi bütün ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Klimanın fiyatları düşmesi ile birlikte günümüzde klima kullanımı büyük bir biçimde artmış olup doğru orantılı bir şekilde klima servislerine olan ihtiyaçta artmıştır.

Baymak klima servisi sizin bütün servis ihtiyaçlarını karşılayıp tamamen müşteri memnuniyetini ön planda tutup işini yıllardır yapmaktadır. Aklınıza gelebilecek her türlü montaj, bakım ve onarım işlerini gerçekleştiren baymak klima servisi kurumsal hattımızdan arayıp eğitimli çağrı merkezi çalışanlarımızla konuşup klimanızla ilgili her türlü sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturup işinizi halletmektedir.

Baymak Klima Arızaları

Baymak Klima Çalışmıyor

Klima servislerinin montaj işleri çok can sıkmaktadır. Özellikle size öyle bir randevu verirler ki 1 ay sonra birde özellikle yaz aylarında iseniz bu durum çok can sıkıcı ve bunaltıcı olmaktadır. Baymak klima servisi size aynı gün içerisinde hizmet verip montaj işlerinizi yapmaktadır.

Montaj işlerinde çok titiz davranan elemanlarımız duvarlarınıza veya evinizin hangi köşesine taktıracaksanız klimanızı o bölgeye en az hasarı vererek ve en az boru kullanarak estetik görüntünüzü hiç bozmadan işimizi yıllardır yapmaktayız. Klasik bakım, onarım ve montaj işlerinin yanı sıra klima servisimiz size parça getirimi, parça değişimi gibi işlemlerinizi de sorunsuz bir biçimde yapmaktadır.

Hatta baymak marka klimalarınızın orijinal yedek parça getirtme gibi işlemlerini de sorunsuz bir biçimde hallediyoruz. Kaliteli bir hizmet almak sizin de hakkınızdır. Uzman ve eğitimli personelleri ile baymak klima servisi sadece bir telefon uzağınızdadır.

  • Klima çalışmıyor ise bakacağımız ilk durum klimanız uzaktan kumandalı ise kumandasını kontrol etmek olacaktır. Kumandanızda bulunan alıcı ve vericiler hasar görmüş veya etkisini yitirmiş olabilir bu durumda da klimanızı çalıştıramazsınız. Klimanızın kumandasına gerekli kontrolleri sağlayıp alıcı vericisi kontrol edilir. Gerekirse yenisi ile değiştirip arızayı gideririz
  • Klimanızın bir diğer çalışmama sebebi ise klimanıza yeterli miktarda veya hiç elektrik gitmemesidir. Bu durumda klimanızın şebeke hattı kontrol edilir ve şebekenin bağlı olduğu priz kontrol edilir. Kontrollerden sonra şebekedeki gerilim yeterli seviyeye getirilip arızayı gidermiş oluruz.
  • Klimanızın diğer çalışmama sebepleri çok fazla teknik olduğu için ekibimiz detaylı bir inceleme yapıp arızanızı giderir.

Baymak Klima Çalışıyor Fakat Soğutma ve Isıtma Performansı Düşük veya Hiç Yok

  • İlk bakacağımız şey klimanızın hava filtresidir eğer hava filtresi uzun süredir bakım yaptırmadıysanız veya temizlenmediyse hava filtresi toz ve kirden tıkanmıştır ve bu klimanızın ısıtma ve soğutma performansını önemli ölçüde etkilemektedir. Filtreye gerekli kontroller sağlanıp vakumlanarak temizlenir ve arızayı gidermiş oluruz.
  • İç üniteye veya dış ünitenin etrafında hava geçişini engelleyecek cisimlerin bulunması çok ciddi problemler yapmaktadır. Bu durum daha çok montaj işlemlerinde oluşan problemler arasında da yer almaktadır. İç ve dış üniteye gerekli kontroller yapıp klimanız eski performansına kavuşturulur.
  • Klimanızın tesisat borularında kaçak olması yetersiz soğutma yapabilmektedir. Tesisat borularına gerekli kontroller yapılıp kaçak giderilir ve gerekirse yenisi ile değiştirilir ve arıza giderilir.
  • İç ünitenin içerisinde bulunan filtrelerde kirlenme olmuş olabilir. Bu durumda filtre vakumlanarak temizlenir ve arızayı gideririz
  • Gaz kaçağı olabilmektedir. Klimaya gerekli kontroller sağlanıp gaz kaçağı tespit edilir ve o bölgeye kaynak yapılır. Arıza gidermiş oluruz

Gaziantep Baymak Klima Servisi Yararlı Bilgiler

Bir diğer yoğun kullanılan cihaz olan klimaların da yıllık bakımları özellikle bahar ayları gelmeden Gaziantep Baymak Servisi tarafından yapılmalıdır. Klimanızı eğer sonbahar kış aylarında hiç açmamış iseniz cihaz filtreleri tozlanmış, kirlenmiş olabilir ki bu da cihazınızın ses yapmasına ve iyi derecede soğuk hava vermemesine neden olabilir. Klimalarınızı hiç kullanmasanız bile yılın belirli aralıklarla açıp en azından bir 5-10 dakika çalıştırıp kapamanızı öneririz.

Gaziantep Baymak Klima Servisi olarak kombiler gibi Baymak marka klimalarınız için de bizden haftanın 7 günü 24 saati teknik destek hizmeti alabilirsiniz. Baymak marka kombi, klima, şofben gibi cihazlarınız bizimle daima emin ellerdedir.

Gaziantep Baymak Beyaz Eşya Servisi

Evinizde birçok beyaz eşya bulunmakta ve bu beyaz eşyalar hayatınızda ciddi bir önem taşımaktadır. Beyaz eşyalar bizim günümüzü kurtarıp gündelik hayatımızı kolaylaştıran araç ve gereçlerdir. Bir buzdolabınızın veya çamaşır makinenizin bozulduğunu veya performansının düştüğünü düşünün o kadar can sıkıcı durumlar ortaya doğurur ki bütün gününüzü mahvedebilir.

Baymak beyaz eşya servisi profesyonel ve deneyimli ekibiyle sizin yanınızdadır. Eğitimli teknikerleri ile sorununuzu hızlı ve güvenli bir biçimde çözüp sizi en kısa sürede en iyi hizmeti vermektedir. Her türlü bakım, onarım ve montaj işlemlerinizi gönül rahatlığı ile servisimize gerçekleştirebilirsiniz.

Kurumsal hattımızdan bu alanda eğitim görmüş çağrı merkezi çalışanlarımız ile görüştüğünüzde çalışanlarımız sizi en kısa sürede sorununuzun çözümüne götürecektir. Klasik bakım, onarım ve montaj işlemlerinin dışında servisimiz size parça değişimi veya parça getirtme gibi işlemleri sorunsuz ve güvenilir bir biçimde yıllardır yapmaktadır.

Montaj işlemlerinde çok titiz olan ekibimiz evinize veya klimanızı monte ettireceğiniz yere mümkün olduğunca az hasarı verip sizin işinizi sorunsuz bir biçimde halletmektedir. Unutmayın iyi bir hizmet almak sizin de hakkınızdır. Baymak beyaz eşya servisi sadece size bir telefon uzaklıktadır.

Gaziantep Baymak Elektronik Eşya Servisi

Günümüzde elektronik eşyalar çok fazla kullanılmaktadır ve birlikte getirdiği yüzlerce sorun ortaya çıkmaktadır. Çünkü elektronik eşyalar diğer eşyalarınıza göre daha hassas olup bozulmaya çok müsait eşyalarınızdır. Maliyetleri de oldukça yüksek olan elektronik eşyalarınızı bozulunca güvenilir bir servise vermek isteyeceksiniz.

Baymak elektronik eşya servisi bu durumlarda sizin yanınızdadır. Aklınıza gelebilecek her türlü bakım, onarım ve montaj işlemlerinde size uzman kadrosuyla en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Montaj yaparken çok titiz olan ekimiz klimanın takılacağı bölgeye en az hasarı verecek şekilde yapmaktadır.

Uzman çağrı merkezimiz ile sorununuzun en kısa sürede çözüme kavuşturulması için uğraşmaktayız. Baymak elektronik eşya servisi size bir telefon uzaklıktadır. Sizde eğer kaliteli, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Baymak Kombi Servisi Yararlı Bilgiler

Özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılan kombilerde hiç beklenmeyen anlarda arıza ortaya çıkabilir. Örneğin sık bir şekilde kullanılan yerden ısıtmalı kombilerin yerden ısıtma hattında bir kaçak oluşabilir. Bakılması gereken ilk şey bir su kaçağı olup olmadığıdır. Tesisattaki su basıncını ölçmek amacıyla manometre kullanmak gerekecektir.  Gaziantep Baymak Servisi detaylı ve teknik konularda bilgi edinmeniz için görev başındadır.

Su basıncı ölçümünde ibre 2’yi gösteriyor ve görünen kısımlarda bir damlama yok ise muhtemelen bir kaçak söz konusudur. Ses duyarlı cihazlarla su kaçağı bulunabilir. Sisteme basınçlı su ve hava verilerek kaçak bulunmaya çalışılır.

Ancak bazı durumlarda kaçak çok küçük olduğundan sese duyarlı cihazlar yeterli gelmeyebilir. Böyle durumlarda özel kimyasallar kullanmakta ve kaçağı anında tespit edip önlemekteyiz. Kullandığımız kimyasallar cihazınıza zarar vermeyen sürekli kullandığımız yararlı maddelerdir.

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!