Etlik Vaillant Servisi

Etlik Vaillant Servisi, günümüzün ihtiyaç bazında en vazgeçilmez cihazları kesinlikle kombi ve şofbenlerdir. Bunun nedeni ise günlük ihtiyaçların en hızlı şekilde karşılanmasını sağlamasıdır. Öyle ki dilediğiniz an sıcak suyu açıyor dilediğiniz an kaloriferlerinizden ısı ihtiyacını karşılayabiliyorsunuz.

Eskiden birkaç tip kombi ya da şofben modeli varken günümüzde pek çok markadan pek çok farklı kapasitede kombi ya da şofben modeli görebiliyoruz.

Özellikle Vaillant marka kombi ve şofbenler rahat kullanımı servis kolaylığı ile ayrıca dikkatleri çekmektedir. Çünkü Ankara ilimizin en geniş çaplı Vaillant bakım onarım hizmeti sağlayan firmamız 25 yıldır olduğu gibi Etlik sakinlerinin hizmetindedir.

Kombi ve şofbenlerinizin yıllık bakımlarından tutun da parça değişimine, taşınmasına, temizliğine kadar aklınıza gelebilecek tüm detayları sizler için düşünüyoruz. Ekibimiz alanında uzman teknisyenlerden oluşmaktadır. Bizlerden alacağınız hizmet %100 profesyoneldir.

Vaillant marka kombi ya da şofbenlerinize dair aklınıza takılan sorularda çağrı merkezimiz günün 24 saati sizlere hizmet vermektedir. Arzu ettiğiniz takdirde gece ya da gündüz fark etmeksizin ekibimiz sizlere teknik destek sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini odağına alan Etlik Vaillant Servisi firmamız bu ilke ile çözüm odaklı işlemler ortaya koymaktadır.

Kombiniz her ne kadar tam performans çalışsa da bazen sizin dışınızda gelişebilecek olaylar neticesinde pek çok arıza ile karşılaşmak durumunda kalabilirsiniz.

Bu arızalardan birisi besleme gerilimi ile ilgilidir. Eğer kombinizin ekranında besleme gerilimi 180 V altında arıza kodu görüyor iseniz düşük voltaj problemi ile karşılaşmışsınız demektir.

Voltaj düzelene kadar bir süre bekleyebilirsiniz. Böyle bir durumda reset yani yeniden başlatma işlemi de yapmamalısınız. Uzun bir müddet beklediniz ancak voltaj gerilimi yeterli düzeyde sağlanamıyorsa ve arıza kodu sürekli yanıyor ise ana kartta bir arıza ortaya çıkmış olabileceğinden size Etlik Vaillant Servisi teknisyenlerimiz yardımcı olacaktır.

Vaillant marka kombinizin ekranında yine bir başka arıza kodu olan şebeke frekansı normal değil uyarısı alıyorsanız elektrik şebekesinden kaynaklı bir sorun ortaya çıktığı anlaşılmaktadır. Öncelikle herhangi bir şey yapmadan bir süre beklemelisiniz.

Fakat beklemenize rağmen arıza durumu düzelmiyor ve hala aynı arıza kodunu alıyor iseniz Etlik Vaillant Servisi çağrı merkezimizi arayarak teknik destek talebinde bulununuz.

Gezici servis araçlarımızla sizlere herhangi bir vakit kaybı yaşatmadan hızlıca ulaşmakta ve sorununuzu garantili bir şekilde çözmekteyiz. Donanımlı atölyemizde her türlü Vaillant kombi ve şofben orijinal yedek parçası bulunmaktadır.

Montaj işlemini sizleri bekletmeden ve yormadan hızlı bir şekilde yerinde gerçekleştiriyoruz. Aklınıza takılan herhangi bir sorunda ya da bakım, onarım taleplerinde günün her saati irtibat numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Etlik Vaillant ServisiAnkara Keçiören ilçesinde bulunan Etlik sakinlerinin her türlü Vaillant ürünlerine teknik bakım ve servisi sağlayan donanımlı bir ekipten oluşmaktadır. Vaillant kombi ve şofben modellerinde rüştünü ispatlamış ve tüm dünyada tarafından kullanılan ürünler arasındadır.

Kombi ve şofbenler sık kullanılan ve bu nedenle arıza çıkarabilen cihazlardır. Yıllık periyodik bakımları yapılsa bile kimi zaman beklenmeyen anlarda ortaya arıza çıkabilir. Bunun için ise Vaillant ürünlerine hakim ve kesin çözüm odaklı bir servisi tercih etmelisiniz.

Ankara’da 25 yıllık bir geçmişi bulunan servisimiz bünyesindeki teknisyenler Vaillant konusunda tecrübeli olup her türlü montaj ve bakımı yapmaktadırlar. Yıllardır kullanılan makineler farklı sebeplere bağlı olarak bir takım hatalar verebilirler.

Örneğin kombi çalışıyor ancak ısı vermiyorsa bu pek çok nedenden kaynaklanabilir. Termostatın düşük derecede kalması, dönüş hattındaki filtrede tıkanıklık bunlardan en sık karşılaşılanlarıdır. Yeterli derecede kombi cihazınıza bağlı peteklerinizden ısı alamıyorsanız filtre, petek ve boru hatlarının temizlenmesi gerekecektir.

Etlik Vaillant Servisi olara sizler için bu temizlik işlemlerini ekibimiz başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca vanaların kontrol edilmesi de önemlidir.

Vanalar eğer kapalıysa ısı almamak da gayet doğal olacaktır. Hem giriş hem de çıkış vanalarını kontrol etmeyi ihmal etmeyin. Ancak hala istenen verimde bir ısı alınamıyorsa hemen bizimle irtibata geçin, sorunu biz bulalım ve çözelim.

Bazı kombi ürünlerinde patlamalı yanma durumu kullanıcıları endişeye düşürmektedir. Kombi cihazının patlamalı yanması gaz birikmesi ile olur. Sıkışan gaz patlayarak yanar. Gaz ve çakmak ayarlarının kontrol edilmesi gerekir.

Çünkü gaz ve çakmak eş orantılı işlem görmüyor demektir. Kombinin yıllık bakımları esnasında temizlik yanında çakmak ve gaz ayarları da yapılmaktadır. O sebeple kombi yıllık bakımlarının ihmal edilmemesi gerekir.

Şofbenlerde yıllık bakımlarının ihmal edilmemesi gereken ürünlerdir. Şofben ürünlerinde ortaya çıkabilen arızalar arasında; rezistansın yanması, termostat bağlantı eklemlerinde yanma ya da erime, emniyet sviçlerinin yanması, erimesi, elektrik girişinde bulunan klemensin yanması, bağlantı kablolarında erime, kademe anahtarında yanma gibi sorunlar yer almaktadır.

Bu teknik problemler dahilinde Etlik Vaillant Servisi teknisyenleri derhal yola çıkarak anında arıza tespiti yapıyor ve onarımı gerçekleştiriyor. Şofbenler de kombiler kadar komplike biraz karmaşık cihazlardır. Özellikle Vaillant ürünleri konusunda uzman kadromuz cihaz modeliniz ne olursa olsun her türlü onarımı yerinde gerçekleştiriyorlar.

Profesyonel yardım, garantili işlem, ekonomik çözüm için ekibimiz bir telefon uzağınızdadır. Tek bir çağrınız ile Etlik bölgesinin neresinde olursanız olun anında kapınızda göreceksiniz. Etlik Vaillant Servisi ile işleriniz aksamasın, keyfiniz kaçmasın.