Etimesgut Profilo Servisi

Etimesgut Profilo Servisi

Donanımlı personelimiz ile Etimesgut profilo servisi profilo markasına ait olan beyaz eşya ve küçük ev aletleri televizyon & klima gibi ürünlerinin tamirini, bakımını, onarımı ve montajını yapmaktadır. Elektrik elektronik cihazların bozulması, insanların hayatını olumsuz yönde etkiler.

Bundan dolayı da bu cihazların bakımını ve montaj sürecini doğru yapmanın yanı sıra, cihazların kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanmak gerekir. Etimesgut Profilo Servisi ihtiyaç anında daima yanınızda olan ve bundan sonraki sürçte de hep sizinle beraber olacak , işlerinizi standart üstü müdahalelerle gerçekleştirecektir.

Beyaz eşyalar ve küçük ev cihazlarının bozulmasına neden olan farklı sebepler var. Bunun için cihazları kullanırken dikkat etmek gerekir. Zaman zaman Etimesgut Profilo Servisi tarafından genel temizliklerini yaptırmak, bazı cihazların ise parça değişiminin yapılması gerekebilir..

Cihazların tamirinde arızaya sebep olan parçayı ve sorunu bilmek gerekir. Eğitimli ve donanımlı personel tarafından yapılan incelemeler kısa süre alacak ve doğru tespitler yapılacaktır. Orijinal parça kullanarak, cihazın verimliliği eskisi gibi olacaktır.

İhmal edilen en önemli detay, beyaz eşyaların klimaların ve televizyonların kurulumu ve taşınmasıdır. Taşınma sırasında en ufak yanlış uygulama, yüksek maliyetli masraflara yol açabilir. Aynı durum, bakımı yapılmayan cihazlar için geçerlidir.

 Etimesgut Profilo Servisi gibi teknik servis tarafından yapılan incelemeler ve bakım süreci, müşterilerinin cihazı uzun süre kullanmasını sağlayacağı gibi, ciddi masrafların da oluşmasının önüne geçmektedir.

  • Etimesgut Profilo Servisi telefon desteği sağlamak için 448 00 00 numaralı hattını her zaman hazır tutmakta, basit ve servis gerektirmeyen sorunlarınız için telefon ile destek vermektedir. Bize mail adresimizden de ulaşarak randevu isteyebilirsizniz. Etimesgut profilo servisi mobil araçları ile bölgeye yayılmış, hızlı ve güvenilir müdahaleleri ile de semt sakinlerinin gözdesi olmuştur. Profilo markası Türkiyenin her noktasındaki satış ağı ile de her eve, her iş yerine girmeyi başarmıştır.
adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!