Eskişehir Vestel Servisi

Eskişehir Vestel Servisi sizlere hiç olmadığı kadar rahat ulaşabileceğiniz profesyonel bir servis imkânı sunuyor. Vestel beyaz eşya, kombi ve klimalarından herhangi birini kullanıyorsanız çok şanslısınız demektir. Çünkü Eskişehir’de geniş servis ağı ile hizmet veren Eskişehir Vestel Servisi sizi her türlü teni anlamda zor durumdan kurtarıyor. Beyaz eşyalar genellikle uzun vadede dayanıklı cihazlar olara tasarlanırlar. 0222 222 02 00 no’lu hattımız sürekli açıktır. Randevu taleplerinizi iletiniz.

Ancak elbette her cihazın bir kullanım yöntemi vardır. Bu kullanım talimatları doğru bir şekilde uygulanmaz ise ortaya istenmeyen arızalar çıkabilir. Keyfinizi kaçıracak sürprizlerle karşılaşmamak için elbette beyaz eşyanızın düzenli bakım ve kontrollerini yaptırmalısınız. Eskişehir ilinin neresinde olursanız olun Eskişehir Vestel Servisi etrafa yayılmış olan servis ağı ile yanınızda.

Fırınlar beyaz eşya denildiği zaman akla ilk gelen ve evlerimizin olmazsa olmazlarındandır. Yemek pişirme işleminin yapılabilmesi için fırınlarımızın düzgün bir şekilde çalışması gerekir. Fırınların çalışmaması pek çok nedene bağlı olarak gelişir. Fırın çalışmıyorsa sigortanın atmış olma ihtimali vardır. Ayrıca fişini de kontrol ediniz. Saatli bir model kullanıyorsanız saat ayarlarında bir sorun olabilir. Fırında bir ısıtma problemi var ise uzaktan kumandasından sıcaklık ayarını kontrol ediniz.

Eğer fırınınızın iç aydınlatma lambası yanmıyor ise lambalarda bir arıza olabilir, kontrol ediniz. Fırınlarda bir diğer sorun alt üst aynı kıvamda pişirmeme sorunudur. Raf konumları, pişirme süresi ve sıcaklık değerleri için kullanım kılavuzundan yararlanmanızı öneririz. Eğer ocak gözü alev almıyorsa gaz ve basıncın ürünle aynı değerlerde olup olmadığını kılavuzdan inceleyiniz.

Eskişehir Vestel Beyaz eşya ve Klima Servisi

Regülatör eski ise ocak gözünde alev almama sorunu çıkabilir. Doğalgaz kullanıyorsanız doğalgaz vanasını kontrol ediniz. Ayrıca şebeke hattında bir problem olmadığından da emin olunuz. Fırınınızın enjektörleri kirlenmiş ise temizleyin ve ocak gözünü yeniden yakmaya çalışın. Tüm bunlara rağmen çalışmıyor ise vakit kaybetmeden Eskişehir Vestel Servisi uzman teknisyenlerimizden yardım talep ediniz. Doğalgaz ve elektrikli ürünler tehlike arz ettiğinden bilinçsizce bir harekette bulunmayınız. Servisimizin yetkili birimi en kısa zamanda kapınızda olacaktır.

Vestel ürünlerinden bir diğer sık kullanılanı çamaşır makineleridir. Çamaşır makineniz çok titreşim yapıyor ve rahatsızlık veriyorsa çamaşır makinesinin ayaklarında sorun olabilir. Ayaklarına bir bakım yaptırabilirsiniz. Eğer çamaşır makinenizi sert bir yere dayadıysanız sert yere temasını engelleyiniz. Çamaşırların dengesiz yerleştirilmesi ya da kapasitesinin üstünde doldurulması da çamaşır makinesinde titreşime neden olabilir. Size sunduğumuz bu ufak pratik yöntemlerden sonuç alamazsanız riske girmeden Eskişehir Vestel Servisi olarak bizlerden destek talep ediniz.

Teknik servis hizmetinde en sağlıklı yöntemlerle çalışan Eskişehir Vestel Servisi bünyesinde hizmet veren ekiplerimiz, bir teknik servis hizmeti için gerekli olan özelliklere sahiptir. Başarılı ve etkili bir teknik hizmet için, işin uzmanı olan ekipler tercih edilmelidir. Zamanında yapılan yıllık bakımlar, yıl boyu çalışan klima, kombi ve beyaz eşyaların daha iyi çalışmasına yardımcı olacaktır. Bu nedenle, kombi bakımları son bahar aylarında, klima bakımları ilkbahar aylarında yapılmalıdır.

Kombi bakımında, öncelikle ısıtıcı bölüm test edilir. Isıtıcı bölüm sayesinde kullanım suyu ve petekler ısınır. Baca fanını testi de önemlidir. Müşteri şikâyetleri de değerlendirildikten sonra, yapılacak bakım ve onarım işlemi, müşteri onayına sunularak, yapılır. Yaz aylarında rahat etmek için, serinletici cihazlar alırız. Ancak, bakımsız cihazlar her zaman için sorun çıkarmaktadır.Bakım işlemleriniz için bizi yani Eskişehir Vestel Servisi olarak firmamızı arayıp randevu talep edebilirsiniz.

  • Eskişehir Vestel Servisi
  • Vestel Klima Servisi
  • Vestel Televizyon Servisi
  • Vestel Beyaz Eşya Servisi

Klima bakımında uzman olan Eskişehir Vestel servisi, öncelikle toz temizliği, filtre ve polen temizliği yaparlar. Daha sonra diğer parçalar tek tek test edilir ve bakımları yapılır. Yedek parça ihtiyacını rahat karşılayan sertifikalı ve eğitimli ekiplerimiz, kısa zamanda iş teslimi yaparlar. Tecrübeli ve birikimli elemanlarımız, işini meslek edinmiş kişilerdir.