Emek Demirdöküm Servisi

Emek Demirdöküm Servisi, yılların emektar markası Demirdöküm marka kombi ve şofbenlerin her türlü bakım ve onarım işlemlerini yapan alanında lider bir servistir. 

Emek Demirdöküm Servisi
Emek Demirdöküm Servisi

Kombi ve şofben konusunda uzman kadrosu ile sizlere destek veren firmamız personeli cihazlar konusunda eğitimli ve sertifikalıdır. Bu anlamda sizlere profesyonel bir hizmet sunarlar. Ankara’nın tüm semtlerinde olduğu gibi Emek Mahallesinde de sınırsız teknik desteği sağlamaktayız.

Önemli olan kombi ya da şofbeninizin nereden kaynaklı bir arıza ortaya çıkardığıdır. Doğru bir bakım için doğru teşhis önemlidir. Firmamız teknisyenleri son teknoloji cihazlar ile arızayı anında tespit ederek cihazınızı onarmaktadır.

Kombi ve şofbenlerinizin teklemeden tam randımanlı çalışması için yıllık bakımlarını Emek Demirdöküm Servisi personellerine aksatmadan yaptırmalısınız. Yıllık bakımları yapılan kombi ve şofben ürünleri sizlere yıl içerisinde de hiçbir sorun çıkartmayacaktır.

Kombi Servisi

Kombilerde günlük olarak sık karşılaştığımız konulardan birisi cihazın aşırı bir şekilde ısınması sorunudur. Kombiler aşırı ısınma yapıyorsa muhtemelen üç yollu vanası tıkanmış ya da arızalanmıştır. Üç yollu vana dediğimiz parça kalorifere ve musluğa giden sıcak suyu birbirinden ayırır.

Ancak bir tıkanıklık ya da arıza durumunda üç yollu vana bir tarafa fazla yüklenecek bu da cihazın aşırı ısınmasına neden olacaktır. Diğer tüm ayrıntılarda olduğu gibi üç yollu vanada da teknisyenlerimiz gerekli tedbirleri alacak ve gerekiyorsa parça değişimi yaparak cihazınızın çalışmasına yardımcı olacaktır.

Sıcak su ve ısınma ihtiyacının en etkili şekilde giderilmesi için kullandığımız kombilerde de farklı sorunlar yaşayabiliyoruz. Kombinin gürültülü çalışması bunlardan bir tanesidir. Kombilerde ses fan motoru ile ilgili bir durumdan kaynaklanabilir.

Ayrıca devir daim motoru da bir arıza çıkarmış olabilir. Kombinizde ortaya çıkan sesin kaynağını Emek Demirdöküm Servisi uzman personelimiz hızla buluyor ve anında ortadan kaldırıyor.

Yedek parçalarımız orijinal Demirdöküm parçalarıdır. Emek Demirdöküm Servisi hizmetlerinde hep yüksek kalite standartlarını ön planda tutmuştur ve bu sebeple çalışmaları her zaman mükemmel sonuç vermiştir.

Emek Demirdöküm Servisi Ankara’nın en seçkin mahallelerinden birisi olan Emek’te oturanlara Demirdöküm konusunda sınırsız destek sağlamaktadır. Günün 24 saati çalışmalarına devam eden firmamız sadece tek bir telefon ile anında kapınızda oluyor.

Gezici servis araçlarımız olduğundan her semtte aktif olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sizlere en yakın servis aracımızı gönderiyor ve ister kombi olsun ister şofben tüm Demirdöküm cihazlarınıza gereken müdahaleyi gerçekleştiriyoruz.

Emek Demirdöküm Servisi yapacağı bakım ve onarım işlemleri ile şofben, kombi, klima ve kazanlarınız yıl içerisinde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Isıtma ve soğutma sistemleri konusunda kalitesi ile adından söz ettiren Demirdöküm bu anlamda yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

Ankara ilimizin yoğun yerleşim alanlarından Emek mahallesinde ise Demirdöküm cihaz tercih eden herkese alanında uzman kadromuz gece gündüz demeden teknik destek sağlamaktadır. İster yıllık bakım olsun, ister parça değişimi ya da onarım sizlere hızla yetişiyor ve sorununuzu garantili bir şekilde noktalıyoruz.

Ankara Emek Mahallesi sakinlerine daha iyi hizmet verebilmek adına nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışıyoruz. Bu manada ister gecenin bir yarısı olsun ister sabahın erken saatleri, anında müşterilerimizin çağrısına yanıt vererek işlemlerimizi yapıyoruz. Kurumsal hizmet anlayışı ile hareket eden firma teknisyenlerimiz müşteri beklenti ve istekleri doğrultusunda çözüm odaklı işlemlerini hızla yerine getirmektedir.

Ayrıca eğer kombi, klima, şofben, kazan ve klimanızda bir parça değişimi gerekecek ise bunu orijinal Demirdöküm parçalarından sağlamaktayız. Bu anlamda cihazlarınızı ilk günkü performansına döndürmekteyiz. Emek Demirdöküm Servisi Ankara için tek numarasından her an rahatlıkla ulaşılabilir durumdadır.

Kazan Servisi

Demirdöküm markasının en yoğun kullanılan cihazlarından bir tanesi kazanlardır. Kazanlar konusunda gün içerisinde farklı şikâyetler alabiliyoruz. Örneğin kazan fazla kurum yapıyor tarzında şikâyetler bizlere gelebiliyor.

Bu yakıt miktarının fazla olduğu anlamına gelmektedir. Ayrıca meme eskimesi ya da kirlenmesi durumunda da böyle bir sorunla karşılaşmak mümkündür. Kurum yapma durumunun bir diğer nedeni yanma için gerekli oksijenin az olmasıdır.

Böyle bir durumda kazan dairesi yeteri kadar havalandırılmıyor demektir. Gerekli önlemleri almanız adına sizlere teknik desteği Emek Demirdöküm Servisi ekibimiz sağlayacaktır.

Şofben Servisi

Günün 24 saati sıcak su aldığımız şofbenler de her ne kadar Demirdöküm markası altında kaliteli olsa da beklenmeyen arızalar ile karşımıza çıkabiliyor. Şofbenlerde ateşleme yapmama durumu gördüğümüz bir arıza tipidir.

Gaz valfi, elektronik kart arızası da ihtimal dahilinde olduğundan kontrolleri sağlanmalıdır.Şofbeninizin yıllık bakımları dahilinde her tür parça bakımı Emek Demirdöküm Servisi ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Demirdöküm marka cihazlarınız ile ilgili almak istediğiniz her tür destekte Ankara için tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Modeline uygun olarak takılacak yedek parça ile cihazınız ilk günkü verimde çalışmaya devam edecektir. Şofbenlerde de tıpkı kombilerde olduğu gibi bazı arızalarla karşılaşmaktayız. Şofben ateşleme yapmıyor ise bunun kaynağı birkaç sebep olabilir.

Ateşleme yapmayan cihazın fanı bir süre çalışıp kendiliğinden duracaktır. Emek Demirdöküm Servisi olarak belirtmek isteriz ki cihazın fanında ya da elektronik kartında bir sorun oluşmuş ise böyle bir durumla karşılaşabilirsiniz.

Baca tıkanmış da olabilir. Bacanın temizlenmesi gerekebilir. Ayrıca ev ya da işyeri içerisinde şofbenin yeri değiştirilmiş ise ek baca çıkışının uyumsuzluğu nedeni ile de sorun ortaya çıkmış olabilir. Teknisyenlerimiz gerekli bakımı yaptıktan sonra şofbeninizdeki sorunu gidereceklerdir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!