Elvankent Ferroli Servisi

Elvankent Ferroli Servisi ile Ferroli marka kombi ve şofbenleriniz artık sorunsuz bir şekilde çalışacak. Ankara Elvankent sakinlerine yıllardır olduğu gibi Ferroli marka cihazlarında gerekli tüm bakım ve onarım işlemlerini garantili bir şekilde yapmaktayız.

Elvankent Ferroli Servisi
Elvankent Ferroli Servisi

Kombi ve şofbenler Ferroli markası altında her ne kadar sorunsuz bir şekilde çalışsa da bazen hem parça hem de elektrik ya da gaz ile alakalı sorunlar çıkabiliyor. Bu gibi sorunlar çıktığında ise Elvankent sakinlerine hızla yetişiyor ve evlerinde ya da işyerlerinde gerekli müdahalelerde bulunuyoruz.

Firma olarak kombi ve şofbenlerinize yılda iki defa rutin bakım yaptırdığınız takdirde ciddi bir sorunla karşılaşmak durumunda olmazsınız. Cihazlarınız için yıllık bakım Elvankent Ferroli Servisi teknisyenlerimiz tarafından hızla yapılmaktadır. Bilinçli müdahale ile yapılacak bakımlar uzun vadede cihazlarınızı sorunsuz kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Kombi ya da şofbenlerde günlük olarak pek çok sorun ile karşılaşabiliyoruz. Şofbenlerde suyun çok sıcak akması durumu karşısında müşterilerimiz bizlere ulaşabiliyor. Eğer şofbeninizden istemediğiniz kadar sıcak su geliyor ise elektrik ya da su devresinde bir arıza meydana gelmiş olabilir, kontrol edilmelidir. Şofbeninizi yeniden başlatmanız gerekebilir. Şofbeninizi kapatıp bir 10 saniye kadar sonra yeniden açabilirsiniz.

Şofben Servisi

Şofbeninizin su basıncı çok düşmüş olabilir. Cihaza mutlaka ihtiyacı olan su basmanız gerekecektir. Eğer cihaza nasıl su yükleyeceğinizi bilmiyor iseniz bu konuda Elvankent Ferroli Servisi çağrı merkezimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Ancak bu müdahalelere rağmen cihazınızda bir düzelme olmuyor ise muhtemelen sıcak su musluğu filtresi tıkanmış demektir. Bunun yanında emniyet termostatı da arızalanmış olabilir ve hızlı bir şekilde müdahale edilmelidir. Böyle bir durumda ekiplerimiz doğru yöntem kullanarak cihazınızdaki sorunu ortadan kaldıracaktır.

Kombi Servisi

Sıcak su ve ısınma ihtiyacının karşılandığı Ferroli kombilerde de bir takım arızalarla karşılaşmak mümkün olabiliyor. Mesela bizlere gelen arıza kayıtlarından bir tanesi kombi çalışıyor ancak sonrasında arızaya geçiyor şeklindedir. Kombi elektrik bağlantı hatası var ise böyle bir sorun görülebilir.

Ayrıca kombi elektronik ateşleme kartı arızası da bu sorunu tetikleyebilir. Eğer kombinizin yıllık bakımlarını aksatmış iseniz iyanizasyon ateşleme elektrodları kirlenebilir.

Bu kirlenme neticesinde cihaz arıza verir. Kombi ana kart arızalarında cihaz bir süre çalıştıktan sonra çok ısınmaya bağlı olarak arızaya geçebilir. Kombinizde bu ve benzer tüm sorunlarda Elvankent Ferroli Servisi kombi teknik birimimiz sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olmaktadır.

Ferroli marka kombi ve şofbenlerde karşılaşacağınız her tür sorunda bizlere Ankara için tek numaramızdan günün her saati ulaşabilirsiniz. Ayrıca yedek parça gereksinimlerinde sizlere atölyemizden orijinal Ferroli yedek parça temini sağlayarak cihazınızdaki sorunu garantili bir şekilde ortadan kaldırıyoruz.

Elvankent Ferroli Servisi bu güne kadar hiç bir servis biriminden almadığınız hizmeti siz değerli Elvankent halkına sunuyor. Kombi tamiratlarınız başta olmak üzere şofben arızalarınızın giderilmesi, klima bakımı, kazan dairesi kontrolü ve diğer Ferroli markalı ürünleriniz için oluşturduğu özel birimleri ile arzu ettiğiniz ve özlediğiniz hizmetleri ayağınıza getiriyor. 

Ferroli, üretimini yapmış olduğu ısıtma ve soğutma cihazlarındaki kalitesini her zaman göz önüne sermiştir. Satış grafiği de bu sayede hep en üst seviyelerde olmuştur. Yaşadığınız ev veya iş yerine göre çeşitli model ve ısıtma kapasitesi olan ferroli kombi cihazları, her bütceye uyacak model çeşitliliği ile de sizlerin gzbebeği olmuştur.

İşte böyle bir markanın satış sonrasını da düşünerek oluşturması gereken servis ağına bizler de katılarak Elvankent bölgesinde kusursuz işleyen bir servis birimi oluşturduk. Sadece kombi değil, klima şofben kazan sistemleri ve brulör gibi cihazlarınıza bilgi birikimi ve tam donanımı ile müdahale eden ekiplerimiz, arızalarınızı kat-i suretle sonlandırmaktadır.

Elvankent Ferroli Servisi adeta bir makinanın çarkları gibi kusursuz bir şekilde çalışmaktadır. Üstelik işlem bitiminden sonra yapılan işlere dair sizlere verilen teknik servis formu ile ileride oluşabilecek arızalarınız için kendinizi garantiye almış olursunuz. 

Elvankent Ferroli Servisi kombi bakımınızı yaptırmanızı özellikle tavsiye eder, çünkü bakımlı ürün eşittir az gaz sarfiyatı demektir. Günümüzde doğalgazın metreküpünün aşırı yüksek olması nedeni ile tüm tasarruf metodlarını uygulamak zorundayız. İşte bunların başında da yıllık periyodik bakımlar gelmektedir.

Çok küçük bir ücretle gerçekleştirdiğimiz bu uygulamalar hem kombinizin kullanım süresinin uzamasına etki eder, hem de faturalarınızda ciddi düşüşlere sebep olur. En nemlisi de Ferroli kombi ve şofben lerde her türlü güvenlik önlemi olmasına rağmen, istenmeyen kazaların da önlenmesine neden olur.

Ferroli klima bakım ve montaj servisimiz de sizlerin hizmetindedir. Yaz aylarını konforlu, bahar havası tadında ve rahat geçirmek için klimalarımızın bakımını, gaz kontrolünü, filitre temizliğini mutlaka yaptırmalıyız.

Bu işlemleriniz için de şirketimizin 0312 448 00 00 numaralı hattını aramanız yeterli olacaktır.  Elvankent Ferroli servisi 7 gün 24 saat üzerinden uyguladığı çalışma saatleri ile ihtiyaç duyduğunuz anda hizmetinizdedir.