Elvankent Ariston Servisi

Elvankent Ariston Servisi, Ankara’nın yükselen mahallelerinden Elvankent ilçesinde Ariston tamir ve onarımı ile herkese yetişiyor. Özellikle beyaz eşya konusunda son teknoloji ürünleri ile adından söz ettiren Ariston’un Ankaralı kullanıcıları çok şanslı.

Çünkü Ankara’nın her yerine günün 24 saati garantili hizmet veren bir Ariston servisleri var. Beyaz eşyalar dikkatli kullanıldıkları takdirde uzun bir süreçte sorun çıkarmazlar ancak yine de düzenli bakımları gerekir. Elektrikle çalışan cihazlar olduğundan ne zaman nasıl bir arızanın geleceğini kestiremeyebilirsiniz. Önceden yapılacak bakım ile ortaya çıkabilecek sorunları da ortadan kaldırmak mümkündür. 

Elvankent Ariston Servisi olarak arızaların önceden önlenmesinin düzenli bakımdan geçtiğine inanıyor ve müşterilerimizi bu konuda bilgilendiriyoruz. Elvankent’te Ariston konusunda kime danışabiliriz diye soracak olursanız 20 küsür yıldır Ankaralıların hizmetinde olan donanımlı ve geniş servis ağı ile Elvankent Ariston Servisiyanınızdadır.

Onu beyaz eşya olunca günlü olarak tüm ihtiyaçlarınızın bu eşyalarla giderildiği aklımıza geliyor. Örneğin bir buzdolabı çalışmasa ürünlerimiz bozulur, çamaşır makinesi çalışmasa temizlik olmaz ya da bulaşık makinemiz çalışmasa ortalığı bulaşık götürür. Bu sebeple bu cihazlara büyük bir titizlik içerisinde bakmalıyız.

Arızalara ufak örnek vermek gerekirse, örneğin ocağı açtınız ancak kızarma görünmüyor bu durumda ne yapabilirsiniz? Öncelikle çalışma emniyetini kontrol ediniz. Açık olup olmadığına bakınız. Evin sigortasında bir problem var mı? Sigortaları kontrol edere bunu da açıklığa kavuşturdunuz ancak yine de ocak kızarmıyor. O halde hemen bizleri arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Fırınlarda da pek çok arıza kaydı alıyoruz. Bunlardan bir tanesi fırının ısıtması çalıştığı halde fırının ışıklandırmasının çalışmaması sorunudur. Böyle bir durumda akla ilk gelecek olan ampulün arızalandığıdır. Beko fırınınızın kullanım kılavuzunu okuyun ve ampulü nasıl değiştireceğinize dair bilgilere göz atın. Ancak size çok karmaşık geldiyse bizleri arayabilirsiniz. 

Elvankent Ariston Servisi, Elvanent’te her cadde ve sokağa hızla yetişmekte ve onarım işlemlerini yapmaktadır. Ayrıca online destek ekibimizin de olduğunu hatırlatalım. Bizimle internet üzerinden de irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca GSM hattından whatsapp müşteri numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma olarak teknolojik yenililere ayak uydurarak ve bünyemizde işleyerek sizlere en hızlı ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Gecenin bir yarısı oluşacak arıza canınızı sıkmasın ve işlerinizden geri kalmayın diye sizler için nöbetçi personel bulundurmaktayız. Aklınıza takılan bir soruda, dilediğiniz an bizi, yani Elvenkent Ariston Servisi çağrı merkezini arayabilirsiniz. Ariston cihazların her modeline hâkim olan teknisyenlerimiz son model test cihazlarımız ile ürününüzün her türlü sorununu çözmektedir.