Dikmen Vaillant Servisi

Dikmen Vaillant Servisi, gün içerisinde en yoğun kullanılan cihazlar hem sıcak su hem de ısı alma adına kullanılan kombi ve şofbenlerdir. Özellikle ilerleyen teknoloji ile kombi ve şofbenlerin özellikleri çok daha fazla artmış ve insanların işi çok daha kolaylaşmaya başlamıştır.

Elbette bu tip cihazlar gaz, elektrik ve su gibi kaynaklarla çalıştığından ve içerisinde pek çok elektronik parça bulunduğundan gerekli bakımları dahilinde sorunsuz bir şekilde çalışırlar.

Vaillant markası birbirinden kullanışlı kombi ve şofben modelleri ile insanların ihtiyaçlarını maksimumda karşılamaktadır. Ancak Vaillant kombi ve şofbenlerde yaşanacak bir sorunda uzman desteği arandığı takdirde Dikmen sakinleri için ekibimiz devreye girmektedir.

Kombi ve şofbenleriniz belirli nedenler dahilinde arızaya geçer. Neden arızaya geçtiğini ise sizlere ekranda kod şeklinde gösterir. Arıza kodları her markada farklı olabilir.

Kullanım kitapçığında ya da ana gövdedeki etikette arıza kodları sizler için verilmiştir. Ancak yine de anlamadığınız noktalarda ekibimiz sizlere arıza kodları konusunda da yardımcı olmaktadır.

Şayet gün içerisinde kombi ve şofbeniniz çalışmayı durdurmuş ve içinden çıkamadığınız bir arıza ile sizler yüz yüze getirmiş ise endişelenmenize gerek yok. 25 yıllık bir tecrübe ile ve Vaillant marka cihazlar konusunda uzman kadromuzla sizlere Dikmen Vaillant Servisi garantisi ile hizmet vermekteyiz.

Vaillant marka şofbenler her ne kadar tam kapasite çalışsalar da gün içerisinde bir takım nedenlerden dolayı durabilirler, arıza çıkarabilirler. Bu tip durumlarda anında sizlerin yanında olmaktayız.

Mesela şofbeninizde ateşleme grubu brülörü yakmıyor arıza kodunu almış iseniz bunun anlamı ateşleme grubunda problem olduğudur.

Şofbeninizin en önemli parçalarından bir tanesi olan gaz valfinde bir arıza ortaya çıkmış olabilir. Gaz valfinde bir tekleme, durma, arıza olursa şofbeniniz hiçbir suretle size sıcak su sağlamayacağından böyle bir durum ile karşılaştığınızda Dikmen Vaillant Servisi çağrı merkezimizi arayarak destek talep edebilirsiniz.

Ateşleme grubu ile karşımıza çıkabilen arıza tiplerinden bir tanesi de ateşleme olmuyor ve fan bir süre çalışıp duruyor şikâyetidir. Böyle bir durumda baca sisteminde bir sorun olduğunu anlarız.

Hermetik şofben kullandığınız için elektronik kart ya da prosestat parçalarında arıza çıkmış olabilir. Baca dışarıdan gelen pislik ile dolmuş ise ya da eğitimi yetersiz ise böyle bir arızaya düşmüş olabilir.

Gerekli kontrolleri ve arıza tespitini sağlaması için sizlere Dikmen Vaillant Servisi personelimizi vakit kaybetmeden göndermekte ve arızayı yerinde bakım onarım ile ortadan kaldırmaktayız.

Vaillant marka kombi ve şofbenlerde yaşayacağınız her tür sorun ya da aklınıza takılan bir durumda bizleri günün 24 saati arayarak destek talep edebilirsiniz.