Dikmen ECA Servisi

Dikmen Eca Servisi sizlere 25 yıldır olduğu gibi Eca marka kombi ve şofbenler konusunda her türlü teknik desteği sağlamaya devam eden şehrin en köklü firmasıdır. Kombi ve şofbenler günün her saati sıcak su sağlayabildiğimiz kullanışlı cihazlardır. Pek çok elektronik parçaya sahip olan bu ısıtma sistemi cihazlar herhangi bir şekilde parçadan ya da üretimden kaynaklı bir arıza ile karşılaştığında çalışmayı durduracaktır. Özellikle müşterilerimize bu gibi durumlara karşı yıllık bakım işlemlerini önermekteyiz.

Hem evlerde hem de işletmelerde sıcak su ya da ısı ihtiyacı karşılanmadığı zaman pek çok günlük iş aksayacaktır. Eca marka kombi ya da şofbeninizde ortaya çıkabilecek her türlü sorunda günün her saati ekibimize ulaşabilirsiniz. Dikmen Eca Servisi teknisyenlerimiz gerekli tüm eğitimi almış olup sertifikalıdır.

Bu anlamda sizlere yolladığımız ekip alanında uzman ve deneyimli olacaktır. Ayrıca parça değişimlerini de yine yerinde hızlı ve garantili bir şekilde sağlamaktayız.

Kombiler konusunda günlük olarak pek çok arıza kaydı ile karşılaşabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse kombiden ses çıkıyor tarzında şikâyetler alabiliyoruz. Kombinize uzun müddet bakım yaptırmamış iseniz fanı kirlenmiş olabilir. Düzenli temizliği yapılan kombilerde ses sorunu pek yaşanmamaktadır.

Eğer kombinizi belirli bir ayarda tutmak istiyor ancak tutamıyor iseniz problem ayar düğmesinde ya da sensörde olabilir. Düğme ya da sensörde onarılamayacak düzeyde bir problem oluşmuş ise Dikmen Eca Servisi ekiplerimiz orijinal yedek parça değişimi ile sorunu sizler için çözecektir.

Kombilerle ilgili aldığımız bir başka şikâyet ise kombinin ısındıkça tesisattaki su basıncının artmasıdır. Basınç problemleri genellikle genleşme tankı ile alakalı olabilmektedir.

Eca kombinizin genleşme tankında azot azalmış olabilir veya tamamen bitmiş olabilir. Genleşme tankı denlinmiş ya da yırtılmış ise yine aynı sonuçla karşılaşmak mümkündür. Dikmen Eca Servisi teknisyenimiz gerekli bakımları sağlayacak ve cihazınızdaki sorunu tespit ederek onarımını gerçekleştirecektir.

Eca markasının bir diğer kullanışlı cihazları şofbenlerdir. Şofbenin devreye girmediğine dair bir takım şikâyetler alabiliyoruz. Eğer şofbeniniz devreye girmiyor ise voltaj ile ilgili bir sorun ortaya çıkmış olabilir. Voltaj değerlerinin 195-253 V arasında olması gerekir. Eğer voltaj bu değerlerin dışına çıkıyor ise mutlaka regülatör kullanılmalıdır. Dikmen Eca Servisi teknik birimlerimiz sizlere regülatörün nasıl kullanacağınıza dair yardımcı olacaktır.

Dikmen sakinlerinin günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilecekleri bir Eca bakım onarım servisi bulunmaktadır. İso 9001 belgeli firmamız alanında uzman teknisyenler ile gece gündüz demeden ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Dikmen Eca Servisi firmamıza Ankara için tek numarasından ulaşabileceğiniz gibi web sitesinden de arıza kaydı oluşturaiblirsiniz.