Demetevler Alarko Servisi

Demetevler Alarko Servisi olarak  kombiklimaşofben  ve kazan sisteminizde meydana gelen her türlü onarım ve bakım işlemi tarafımızca uygulanmakta. Tüm bakım ve tamir işlemleri tarafımızca titizlik içerisinde gerçekleşmektedir. Demetevler Alarko Servisi olarak kombinizi bizlere teslim edebilirsiniz.

Demetevler Alarko Servisi
Demetevler Alarko Servisi

Kombiniz tarafımızca arıza testine sokulup bakımdan geçirilmektedir. Alarko Servisi ile kombiniz uzun yıllar işlevini sürdürebilmektedir. Kombinizde yaşanan teknik aksaklıkları fark ettiğiniz an bizlerden yardım alabilirsiniz. Online olarak da yardım etmekteyiz.

Gelişmiş iletişim ağımız ile sağlıklı ve konforlu kombi sistemine kavuşuyorsunuz. Alanında fark yaratan Demetevler Alarko Servisi olarak gelişime devam etmekteyiz. Gelişmiş hizmet anlayışı ile her zaman yanınızdayız.

Alarko servisimiz klimalarınızı evden eve taşıyarak tüm montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir. Klimanızda meydana gelen her türlü hasar doğru şekilde tespit edilerek tarafınıza geri dönüşüm anında sağlanıyor. Klimanız soğutmuyorsa ya da fazla ısıtıyorsa serviselemanlarımız anında müdahalesini gerçekleştirerek klimanızı onarmaktadır.

Klimanızda meydana gelen derecelerinizin bozuk ya da yanlış işliyor olması da anında sorun olmaktan çıkıyor. Profesyonel servis ekiplerimiz ile klimanızda yanlış derece çözümlemeleri anında gideriliyor. Zamandan tasarruf etmek istiyorsanız Demetevler Alarko Servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Demetevler Alarko Servisi olarak şofbeniniz için oluşan tüm sorunlar için bizlerle görüşebilirsiniz. Verdiğimiz teknik destek ile online olarak da hizmetimizi sunuyoruz. Sunduğumuz hizmet anlayışı ile şofbeninizde oluşan tüm sorunları en  aza indiriyoruz. Her türlü teknik işlem için Alarko servis çalışanları ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm sorunlarınız anında çözüme kavuşmakta.

Şofbeninizde yaşanan alt yapı sorunları ve kablo bağlantılarında yaşanan yanmalar anında büyük sorunlara dönüşmekte. Servis ekibimiz anında müdahalesini gerçekleştirmekte. Tüm işlemler için dilediğiniz zaman yanınızdayız. Güler yüzlü ekiplerimiz ve garantili hizmet anlayışımız ile tanışabilirsiniz.

Kazan sistemlerinizde meydana gelen tüm sorunlar Demetevler Alarko  servisi tarafından anında çözülmektedir. Kazan sisteminizde oluşan elektrik kaçağı ve ya alt yapı sorunları için tarafımıza dönüş sağlayabilirsiniz. Kazan sisteminizi değiştirmeye gerek duymadan onarımını sağlamaktayız. Yeni kazan sistemlerine fazla para ödeme  derdinden kurtuluyorsunuz.

Eski Kazan sistemleriniz yeni olacak şekilde bakımdan geçirilerek sizlere teslim edilmektedir. Uygun fiyatlar etrafında işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Tüm kombiklimaşofben ve kazan sistemleri için bizlere ulaşabilirsiniz.

En etkin çalışma yöntemi ile işlemlerimizi hallediyoruz. Garantili çalışma yöntemi ile hizmetimizi sunuyoruz. Etkili hizmet anlayışı ile tüm sorunlarınız en aza iniyor. Kaliteli  çalışma yönetimimiz ile her zaman tanışabilirsiniz

Demetevler Alarko Servisi teknik birimlerimiz Demetevler bölgesinde ne kadar Alarko kullanıcısı var ise hepsine gün içerisinde anında yetişiyor ve bir sorun dahilinde anında müdahale ederek sorunu ortadan kaldırıyor.

Kazan, kombi, şofben ve klima gibi cihazları ile ülkemizde fark yaratan markalardan bir tanesi olan Alarko, ayrıca Ankara ilimizde de geniş kapsamlı bir servise sahiptir. Alanında uzman teknisyenlerimiz sizlere günün 24 saati tek bir telefon ile hizmet etmektedir. Bilinçli müdahale ile kesin sonuç sağlayan firmamız gücünü geçmişinden almaktadır.

Bu tip cihazlar sıcak su, ısınma gibi önemli ihtiyaçlarımızı karşıladığımız cihazlar olduğundan herhangi bir aksama ya da bozulma durumunda sizleri ciddi sıkıntılara sokacaktır.

Bu sebeple eğer Alarko marka cihaz kullanıyorsanız herhangi bir aksama durumunda Demetevler Alarko Servisi tek numaramızdan bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yıllık bakımları yaptığımız gibi ayrıca cihazınıza bir yedek parça gerekiyor ise bunu Alarko orijinal yedek parça ile yapıyoruz.

Kombiler konusunda karşılaştığımız durumlardan bir tanesi çalışmasına rağmen ısı vermemesidir. Öncelikle cihazınızın termostat derecesini kontrol etmelisiniz.

Derece düşük ise ideal ayarına getirmelisiniz. Kombinizden istediğiniz ısıyı alamıyor iseniz petek giriş ve çıkışlarındaki vanaları kontrol edebilirsiniz. Vanaların açık olduğundan emin olunuz.

 Ayrıca petek boru hattı temizliği de son derece önemlidir. Kalorifer dönüş hattı filtre tıkanıklığı ise verim alamamanın en ciddi nedenlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Gerekli kontrolleri yapılabilmesi adına Demetevler Alarko Servisi teknik birimimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Klimalarda karşılaştığımız rutin sorunlardan bir tanesi klimanın aniden durması, çalışmamasıdır. Sorun elektrikle mi yoksa elektronik parça ile ilgili mi olduğu anlaşılmalıdır. Elektrik, priz ve sigorta gibi kaynakları kontrol etmeniz gerekecektir.

Ayrıca cihazınızın doğru programda çalıştığından da emin olmalısınız. Kontrolleri sağladıktan sonra Demetevler Alarko Servisi çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimizden önce telefonla destek arından ise teknik ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

Kazanlar sıcak su alma adına kullanılan oldukça kullanışlı cihazlardır. Alarko markasının pek çok kazan modeli bulunuyor. Kazanlar konusunda yapacağınız bakım ve temizlik işlemleri ile yakıt tasarrufu sağlamanız mümkündür. Eğer kazan sistemleriniz çok fazla yakıt israfı ortaya çıkarıyor ise meme arıza yapmış olabilir, gaz yolları ve duman boruları aşırı kirlenmiş de olabilir.

Yıllık bakımları aksatmadığınız takdirde Alarko marka kazanınızdan yıl içerisinde tam performans sağlayabilirsiniz. Yıllık bakım talebi için Demetevler Alarko Servisi operasyon merkezimizi arayıp arıza kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır. Nöbetçi teknisyen sistemi ile çalıştığımızdan Demetevler sakinleri bizlere 24 saat boyunca rahatlıkla ulaşabilirler.   

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!