Çukurambar Vaillant Servisi

Çukurambar Vaillant Servisi, yıllardır aralıksız hizmetlerine devam eden servisimizin ilkesi daima müşteri memnuniyetini sağlamak olmuştur. Bu ilke ile hareket eden firmamız dakik, hızlı, kapsamlı, ve uygun şekilde bakımlarını yapmakta ve müşterilerinin tüm teknik ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sıcak su ve ısı ihtiyacınızı karşıladığınız Vaillant marka kombi ve şofbeninizin modeli ne olursa olsun sizlere uzman desteği sunmaktayız.

Pek çok kişi servis konusunda haklı olarak bir takım serzenişlerde bulunabiliyor. Özellikle vaktinde gelmeme, yedek parça temin edememe gibi sorunlar ile karşılaşan kullanıcılar büyük mağduriyet yaşayabiliyor. 25 yıllık bir geçmiş olan ve müşteri talep ve isteklerini çok iyi bilen bir firma olarak biz ne zaman konusunda ne de yedek parça konusunda hiçbir şekilde müşterilerimizi zor durumda bırakmıyoruz.

Hem sıcak su hem de ısınma adına kullanılan kombiler hiç beklenmeyen farklı arızalar ortaya çıkarabilirler. Böyle durumlarda zaman kaybetmemek, doğru yöntemle kesin sonuç alabilmek önemlidir. Çukurambar Vaillant Servisi olarak garantili hizmetlere imzamızı atıyoruz ve günün her saatinde her çağrıya cevap veriyoruz. Müşterilerimiz aklılarına takılan sorularda müşteri temsilcilerimizi arayarak aklındaki soruları sorabiliyor ve diledikleri an teknik destek alabiliyor.

Kombiniz tam randımanlı çalışırken birden bire durabilir ve karşınıza bir arıza kodu çıkarabilir. Böyle durumda ne yapacağını bilmek son derece önemlidir. Sizlere karşılaştığınız arızanın türüne göre gerekli desteği her daim sağlamaktayız.

Mesela karşınızda dış hava sensör arızası bir kod ile belirebilir. Dış hava sensörü dışarı monte edilebilen ve dış ortamın ısısına göre kombiyi çalıştırabilen bir sensör olmaktadır. Bu sensör arızalandığında ikaz lambası ile sizi uyaracaktır. Sensörde ya da elektrik aksağında sorun olabileceğinden durumun net anlaşılması adına Çukurambar Vaillant Servisi teknisyenimiz gerekli bakımı gerçekleştirecektir.

Vaillant kombinizde karşınıza çıkabilecek arızalardan bir tanesi de hava akış sensör bağlantı sorunudur. Hava akış sensörü dediğimiz kısım prosestat olmaktadır. Eğer prosestat bağlantılarında bir problem ortaya çıkmış ise bu arıza kodu ile karşılaşmak mümkündür. Parçada sorun var ise onarımı ya da değişimi gerçekleştirilmelidir. Ancak öncesinde Çukurambar Vaillant Servisi personelimiz ön kontrolleri sağlayacaktır. Arızanın durumu ve niteliğine göre en uygun yöntemle onarım işlemini tamamlayacaktır. 

Vaillant kombi ve şofbenleriniz için profesyonel destek arıyorsanız Çukurambar ve çevresinde günün her saati ulaşabileceğiniz alanında uzman ve sertifkalı teknisyenleri ile Çukurambar Vaillant Servisi firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. Günün 24 saati personel bulundurduğumuzdan yaşayacağınız problemlerde çağrı merkezimize rahatlıkla ulaşabilir ve sorununuzu dile getirerek uzman desteği alabilirsiniz.