Çayyolu Siemens Servisi

Çayyolu Siemens Servisi çamaşır bulaşık makinası ve buzdolabı gibi beyaz eşya sınıfına giren , hayatımızdaki yeri tartışılmaz olan ürünleriniz için elit ve güvenilir ekipleri ile sizlere arzuladığınız ve özlediğiniz servis hizmetlerini ulaştırmaktadır.

Elektronik dünyasının gelişmesi ile birlikte, bu ürünlerinde servis sorunları ortaya çıkmaya başlamıştır. Sertifika, onarım hizmetinde zorunlu hale gelmiştir. Özellikle beyaz eşya sınıfına giren cihazların bakımı, belli bir prosedürle gerçekleşmektedir.

Resmi prosedüre göre, bakım işlemleri Çayyolu Siemens Servisi gibi servislerin yardımı ile özel olarak yapılmalıdır. Bütün sorumluluk,ürününüzükuran ve bakımını yapan firmadadır.

Soğuk hava vererek, serinlememizi sağlayan klimalar ise, resmi bir prosedür istememektedir. Kurulum esnasında, uzman Çayyolu Siemens servisi elemanlarımız, en uygun noktada, montajı gerçekleştirmektedir. Dışarıya takılacak olan motor ise, yine en uygun nokta seçiminden sonra kurulmaktadır. Ön keşif hizmeti, kurulumu kolaylaştırmaktadır. 

bakımında klimanın gazı basılmalıdır. Yan sanayi , orjinal olmayan gazlar tercih edilmemelidir. Gaz tam bitmeden ilave basma işlemi gerçekleşmelidir. Polen ve filtre gibi kısımların temizliği, fan kısmının bakımı ve temizliği, bakım işlemlerinde, büyük önem taşımaktadır.

Bakım ve onarım hizmetlerinde, servis hizmeti, uzmanlık isteyen bir işlemdir. Teknik servis hizmetinde oldukça başarılı olan Çayyolu Siemens Servisi adı ile hizmet eden firmamız, sertifika zorunluluğu gerektiren tamir hizmetini başarıyla gerçekleştirmektedir. Zamanında iş teslimi, müşteri memnuniyeti ve müşteri onayı gibi özellikler,kurumumuzun en önemli özellikleri arasındadır.

Çayyolu Siemens Servisi televizyon ve küçük ev aletlerininin tamiri ve bakımı dışında beyaz eşya yani buzdolabı , kurutma makinası çamaşır makinesi ve de bulaşık makinası gibi her evin olmazsa olmazı cihazlarınızı extra ilave 1 yıl garanti vererek onarıyor, ilk günkü gibi sağlam bir şekilde teslim ediyor. 

Televizyon ünitelerinizle ilgili çalışmalarımız da bu garantiye girmektedir. Çayyolu Siemens Servisi rakipsiz fiyatları, kusursuz müdahaleleri ile meslektaşları arasından sivrilmeyi başarmış, Çayyolu bölgesinin aranan ve elit işletmeleri arasına girmeyi başarmıştır. Bizimle çalışmak için 448 00 00 numarayı arayabilirsiniz.