Çayyolu Doğsan Servisi

Doğsan ısı sistemleri ürünlerinin arıza, bakım ve montaj işlemleri Çayyolu Doğsan Servisi tarafından özenle ve garantili bir biçimde yapılır. Kombi seçiminde Doğsan markasında da olduğu gibi yoğuşmalı kombi kullanımına geçmek en doğrusu olacaktır. Yüksek oranlarda enerji tasarrufu imkânı sunan yoğuşmalı kombilerin güvenlik açısından da artıları fazladır.

Sağlık açısından da bir çok sakıncası olan bacalı kombiler değiştirilerek yerine hermetik veya yoğuşmalı kombiler takılmalıdır. Çayyolu Doğsan Servisi evinize veya iş yerinize kombi satın almak için karasız kaldığınız anlarda da yardımcı olmakta ve modeller hakkında bilgi vererek en doğru seçimi yapmanızı sağlamaktadır.

Satın aldığınız Doğsan kombinizin  montajını işin uzmanına yaptırmazsanız ileri de büyük sıkıntılar yaşamanız kaçınılmaz olur. Bizim gibi TSE standartlarına uygun profesyonel personellerle hizmet sunan servislerden alacağınız montaj hizmeti ile kaliteli ısı sistemini uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.

Ayrıca kombiler için düzenli aralıklarla maliyeti oldukça düşük bakım servis hizmeti için bizleri yani Çayyolu Doğsan Servisi ni arayabilirsiniz. Doğsan ürünlerinizin onarım hizmetlerinden faydalanmak ve orijinal yedek parça temininde sorun yaşamak istemiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. İnternet ortamından ya da 7/24 müşteri temsilcileriyle görüşüp ürünleriniz hakkında isteklerinize hızlı dönüş sağlayabilirsiniz.

Alanında yetişmiş belgeli çalışanlarımız kontrol sistemine uygun bir şekilde kombilerinizi kurar. En ufak bir sorunda da çözüm odaklı davranır. Bu amaçla hem işçilik hem de değiştirilen orijinal parça bir yıl garanti kapsamındadır.

Çayyolu Doğsan Servisi bölgedeki yoğun çalışmasına yaklaşık 25 yıl önce başlamıştır. Müşteri ilişkilerinde saygı çerçevesinin dışına çıkmadığından dolayı Çayyolu sakinlerinin tümü tarafından sevilen işletmemiz en ufak ihtiyaçta bile ilk tercih olmuştur. Memnuniyet odaklı çalışmalarımızla da hep iyi işler başarmayı bildik. Çayyolu Doğsan Servisi tam kadro olarak yılın her günü çalışmalarını sürdürmekte ve sizlere elinden gelen tüm imkanları kullanarak yardımcı olmaktadır. Lütfen ihtiyaç anınızda 448 00 00 numaradan arayarak destek iteyiniz.