Batıkent Viessmann Servisi

Batıkent Viessmann Servisi kombi klima ve şofben tamiri konularınız ayrıca her türlü soruyu sorarak merak ettiğiniz konulara net ve kesin cevaplar labilmeniz için online destek hattını devreye sokmuştur. Bize , telefon dışında mail adresimizden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Servis sektörü, tecrübeli ve sertifikalı eleman ister. Kombi gibi ciddiyet isteyen ve özel resmi prosedürle montajı yapılan cihazlar, gaz kaçağı gibi durumlarda, hemen ihbar edilmelidir. Servis hizmetinin bütün inceliklerini sergileyen Viessmann servisi bünyesindeki çalışanlarımız, zamanlama olarak oldukça iyidir.

En yakın servisimizi, evinize en kısa zamanda gelmektedir. Kurulum konusunda gerekli eğitimi alan Batıkent Viessmann Servisi çatısı altındaki elemanlarımız, havalandırma gibi işlemlerinizdeki problemleri de kısa zamanda çözüme kavuşturmaktadır.

Sertifikalı personellerle çalışan Batıkent Viessmann Servisi, kombilerdeki su ısıtma problemlerini, su pompalama sorunlarını, baca sorunlarını, petek sorunlarını ve diğer mekanik sorunlarını, kısa zamanda çözüme kavuşturmaktadır.

Yoğuşmalı kombi tavsiyesinde bulunan elemanlarımız, kombi kullanımının daha ekonomik olmasını sağlamaktadır. Klima işlemlerinde ise, önemli olan temizlik ve gaz basma işlemleri, servis elemanlarımız tarafından, kolaylıkla yapılmaktadır. Orjinal gaz ve etkili temizlik çalışmaları, oldukça önemli hususlardır.

Servis hizmetinde diğer önemli bir husus olan orjinal yedek parça temini, klima ve kombi servis hizmetiyle sunulmaktadır. Bütün bakım işlemleri, Batıkent Viessmann Servisikategorisinde, cihazın bulunduğu yerde yapılmaktadır. Cihazın sahibinin onayı olmadan, bakım ve onarım yapılmamaktadır. Konusunda uzman olan ve başarılı çözümler sunan serviselemanlarımız, tecrübelidir ve etkili çalışma prensiplerine sahiptir.

Batıkent Viessmann Servisi sizlere proje , tesisat temizliği , petek temini yedek parça montaj bakım ve diğer işleriniz için sabah erken saatlerden gece geç saatlere kadar görev yapan etkili ve uzman personelleri ile yardımcı olmakta ve tüm ihtiyaçlarınız için yardım alabilme imkanı sunmaktadır.

Viessmann dayanıklı yapısı kolay ve ekonomik çalışma prensipleri ile tüm dünyada sevilerek ve tercih edilerek kullanıldığı gibi ülkemizde de bol ürün çeşidi ve yeterli sayıdaki servis ağı ile müşteri sayısını arttırmıştır. Kazan ve brulör servisi olarak da Batıkent halkına destek olan işletmemiz dinamik ve enerjik yapısını hiç bozmadan yılın tüm günlerinde hizmetlerini sürdürmektedir.

Batıkent Viessmann Servisi uzman kadromuz ile sizlere 25 yıldır olduğu gibi yerinde, garantili ve ekonomik çözümler sunmaya devam ediyoruz. Ankara ilimizin en yoğun yaşam alanlarından birisi olan Batıkent ve çevresinde Viessmann marka kombi, şofben, kazan ve klima kullanan herkese gerekli teknik desteği garantili bir şekilde vermekteyiz.

En ufak sorunlardan en kapsamlı ciddi arızalara kadar her türlü bakım onarım işlemini sizler için yapmaktayız. Alanında uzman personelimiz Viessmann marka cihazlar konusunda gerekli eğitimleri almış olup hepsi sertifikalıdır. İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmetlerine aralıksız bir şekilde devam etmektedir.

Kombi, şofben, klima ve kazanlar günlük yoğun bir şekilde kullanıldıklarından bazen beklenmeyen arızalar ile karşılaşmak mümkün olabiliyor. Böyle durumlarda bilinçli müdahale ile sorunu tamamen ortadan kaldırmaktayız.

Gezici servis araçlarımız ile hareket ettiğimizden sizleri hiçbir şekilde bekletmiyor ve mağdur etmiyoruz. Donanımlı atölyemizde her türlü teçhizat bulunmaktadır. Bu anlamda her türlü sorunun üstesinden gelebilecek bir kapasitedeyiz. Kombi, kazan, şofben ve klimanıza yıllık bakımları da yine tecrübeli kadromuz yapmaktadır. Batıkent Viessmann Servisi operasyon merkezimize tek numarasından günün dilediğiniz saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Gün içerisinde şofbenler hakkında merak ettiklerini müşterilerimiz bizlere sorabiliyorlar. Elektrikli ya da hermetik şofbenler hem maliyet açısından hem de sağlık açısından oldukça faydalı ve kullanışlıdır. Elektrikli şofbenlerin topraklama hattının doğru bir şekilde yapılması son serece önemlidir.

Hermetik şofbenler en güvenli şofben türü olduğundan uygun alana kurulduğu ve aksam ve parçaları doğru monte edildiğinde sizlere tam kapsamlı sıcak sus ağlayacaktır. Şofbenlerle ilgili aklınıza takılan herhangi bir soruda Batıkent Viessmann Servisi müşteri hizmetlerimizi arayabilir ve destek alabilirsiniz.

Viessmann kazanlar ise kurulurken çok dikkatli olunmalıdır. Kazan ve brülör uyumu ileride ortaya çıkması muhtemel sorunların önüne geçmektedir. Bu sebeple önemlidir. Kazanın ısıl kapasitesi, kazan tipi, kazan duman yolları gibi özelliklerine de dikkat etmek son derece önemlidir. Batıkent Viessmann Servisi olarak kazanınızın taşınması kurulumu ve yıllık bakımlarını kapsamlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Bizlere kombiler konusunda da farklı arızalar gelmekle beraber kombileri konusunda fikir almak isteyen müşterilerimiz de bizlere ulaşabilmektedir. Kombiler atık gazın dışarı tahliyesi şeklinde çalışırlar. Bu anlamda gazın dışarı doğru bir şekilde atılması son derece önemlidir. Baca sistemi iyi bir şekilde oluşturulmalıdır.

Gaz zehirlenmelerinin pek çoğu dikkatsiz kurulumla gerçekleşmektedir. Hermetik kombiler ise dışarıdan aldığı hava sayesinde yanma sağlar. Bu sebeple sizlere herhangi bir tehlike çıkarmaz. Batıkent Viessmann Servisi olarak müşterilerimize her daim hermetik kombi önermekteyiz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!