Batıkent Protherm Servisi

Batıkent Protherm Servisi  kategorisinde önemli bir husus olan hızlı ve teknik çalışma ile etkili çözüm konularında  servis hizmeti veren kaliteli , müşterilerine sadık, işine bağlı işletmedir.. İşin uzmanı olan ayrıca kısa zamanda alternatif tamir yolları üreten firmamız, oldukça etkili çalışma yöntemlerini tercih etmektedir.

Onarım hizmetinin başarılı olması ve garantili servis hizmetinin gerçekleştirilmesi, Batıkent protherm servisi hizmetimizin özellikleri arasındadır. Protherm markalı kombi ve diğer eşyalarınız için Batıkent bölgesinde servis ihtiyacınızı karşılamak için ekip aramanıza gerek kalmadı. Firmamız sizlere rakipsiz hizmetleri sunmanın yanı sıra memnun bırakan ve bütcenizi rahatlatan fiyatları ile de destek olmaktadır.

 Klima bakımı, yaza girmeden Batıkent Protherm Servisi tarafından  yapılmalıdır. Yaz aylarında rahat etmek için, zamanında bakım önemlidir. Klima markasına göre gaz basma işlemleri, polen, toz ve filtre temizliği, fan sıkışmasının giderilmesi ve diğer parçaların tek tek bakıma tabi tutulması, oldukça önemlidir.

Kompresörlerin arıza yapmaması için, gaz tamamen bitmeden, gaz basma işlemleri yapılmalıdır. Ortama göre klima temini de önemlidir. Keşif hizmetleri, yer tespiti, kaliteli klima kullanımı için dikkat edilecek hususlardır.

Klimalar bakımı yapılmadığı zaman oldukça tehlikeli olabilir. Gaz kaçıran bir klima, asla kullanılmamalıdır. Ortamı soğutmayan ve verim alamadığınız klimalarınız için, hemen servis elemanlarımızı aramalısınız.. Bakım işlemleri için, gerekli sertifika ve tecrübeye sahip olan elemanlarımız, güvenli ve garantili bakım işlemi gerçekleştirmektedir.

Batıkent Protherm Servisi kombi tamiri konusunda yıllar içinde tam profesyonelliğe erişmiş elektronik eşyalarınızı profesyonel müdahalelerle onarmayı gerçekleştrebilme kabiliyetine erişmiştir. Kombi montajı ve arıza giderilmesi konularında da Batıkent bölgesi için hizmet veren teknisyenlerimiz güven duyup memnun kalacağınız işlemlere ilk günden beri imza atmıştır.

Batıkent Protherm Servisi  görev paylaşımını da organize şekilde yapmakta ve bu sayede tempolu ve hızlı çalışma modeli oluşturmaktadır. Her konuda soru sorup açıklamalı cevaplar alabileceğiniz çağrı merkezlerimize 448 00 00 numaralı hattımızdan kolayca ve beklemeden ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!