Balgat Beko Servisi

Balgat Beko servisi; Ankara’nın merkezi ve semtlerindeki Beko cihazlarınızın her türlü tamir, arıza, bakım, temizlik, montaj, kurulum gibi işlemleri için hizmet veren bir firmadır.

Kadınların en büyük yardımcılarından biri olan bulaşık makineleri hijyen ve su tasarrufu sağlayarak en yağlı bulaşıkların bile temizlenmesini sağlamaktadır. Beko bulaşık makinenizin kurutmasının iyi çalışmaması durumunda Balgat Beko servisi ile iletişime geçmeli ve profesyonel bir şekilde makinenizdeki kurutma probleminin çözümünü sağlamalısınız.

Her evde bulunan elektronik aletlerden biri olan televizyonunuz için 7-24 servis hizmeti alabilirsiniz. Diğer servislerin aksine elektronik cihazlar ile arıza kontrolü yapan profesyonel Balgat Beko servisi ekibimiz televizyonunuz ile alakalı yaşadığınız her türlü problemi çözmenize yardımcı olacaktır.

Buzdolapları bir evin en uzun süreli kullanılan elektrikli cihazlarından biridir. Kullanım süresi uzun olan Beko buzdolaplarının içindeki rafların kırılması ya da kullanılamayacak hale gelmesi durumunda buzdolabınızın boyutuna uygun cam kestirerek raf yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda yedek parça stoğu bulunan Balgat Beko servisi ile iletişime geçerek raf taktırabilirsiniz. Şofbenler; ani su ısıtıcılarıdır.

Elektrik ile çalışan ve genelde banyolarda kullanılan şofbenler aynı klima ve kombiler gibi rutin bakımlara ihtiyaç duymaktadırlar. Elektrik ve bulunduğu ortamdaki buhar söz konusu olduğu için şofbene elle müdahalede bulunmanız sizin ve tesisatınızın açısından sağlıklı bir karar değildir. Aynı zamanda şofbeninizin doğru çalışmaması ya da arızalanması durumunda herhangi  şofbeni kapatmalı ve Balgat Beko servisi ile iletişime geçmelisiniz.

Kullanımı yaygınlaşan kombiler; rutin bir bakıma ihtiyaç duyan elektronik cihazlardandır. Sadece bakım ve temizlik işlemi değil aynı zamanda parça değişimi işlemlerini de Balgat Beko servisi aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Sizler için tamamı orijinal parça stoğu bulunan Balgat Beko servisi sayesinde kombinizde tekrardan orijinal parçaların kullanılmasını sağlayarak çok daha uzun süreli bir kullanım elde edebilirsiniz. Aynı zamanda kombilerin doğru bir şekilde çalışması için 2 yılda bir su değişikliğinin de yapılması gerekmektedir.

Hem yaz hem de kış mevsiminde, mevsim ayarını değiştirerek kullanabileceğiniz Beko markalı klimaların kullanımı ve bakımı oldukça kolaydır.

Kombinizde tuşların çalışmaması ya da sıcak soğuk ayarını doğru bir şekilde yapamamanız durumunda Balgat Beko servisi ile iletişime geçebilir ve bu problemi oldukça hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Aynı zamanda toz ve kirin tutulduğu klima filtrelerinin belli rutin aralıklar ile temizlenmesi klimanızın sağlıklı ve verimli çalışması için oldukça önemlidir.

Çamaşır makineleri çocuklu kadınların en büyük yardımcılarından biridir. Kıyafetlerin hijyenik ve hesaplı bir şekilde temizlenmesini sağlayan Beko çamaşır makinenizin suyu ısıtamaması; sıcak su rezistansınızın bozulduğu anlamına gelmektedir.

Bu gibi durumlarda el ile müdahale etmek yerine alanında uzman Balgat Beko servisi ekibimiz ile iletişime geçerek sıcak su rezistansınızın değiştirilmesini ya da tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!