Bağlıca Profilo Servisi

Bağlıca Profilo servisi Ankara’nın merkezinde ve Bağlıca semtindeki kullanıcılar için haftanın her günü ve her saati hizmet vermektedir.

Sizler için 7-24 açık olan Bağlıca Profilo servisi ile çağrı merkezi ve mail adresi aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca önceden masraf bilgilendirmesi alarak bütçenizi ayarlayabilir, bu sayede hangi arızaya ne kadar ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Evlerde en çok kullanılan elektronik aletlerden biri olan televizyonlar, herhangi bir arıza durumunda alanında uzman Bağlıca Profilo servisi ekibi tarafından kontrol edilmesi gereken aletlerdir.

Herhangi bir şekilde bilinçsizce tamir edilmeye çalışılan televizyonlar daha fazla arızaya sebep olmaktadır. Bağlıca Profilo servisi ile görüşerek televizyonunuzdaki her türlü problemin çözümünü en hızlı ve en hesaplı şekilde bulabilirsiniz.

Klimalar yıllık rutin bakımlara ihtiyaç duyarlar. Özellikle su değişimi ve filtre temizliği gibi işlemlerin rutin olarak yapılması klima cihazlarının verimli ve tasarruflu çalışması için oldukça önemlidir.

Profilo klimaların çalışma şekli elektrik ile olduğu için kaçak akımdan korunmak son derece önemlidir. Bağlıca Profilo servisi sayesinde elektrik akımının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Profilo çamaşır makinesi özellikle de küçük çocuklu ailelerin en çok ihtiyaç duyduğu ev aletlerinden biridir. Çamaşır makinelerinde yüksek sıcaklık ayarı kullanarak çamaşırlarınızın hijyenik bir şekilde  yıkanmasını sağlayabilirsiniz.

Ancak sıcak su rezistansının çalışmaması durumunda makinenizde sıcaklık ayarı yapamayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda Bağlıca Profilo servisi ile iletişime geçerek rezistansınızın yine orijinal parça ile değişimini ya da onarımını sağlayabilirsiniz.

Bulaşık makinesi yüksek sıcaklık ve kurutma işlemi sayesinde bulaşıklarınızın hijyenik bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Ancak sıcak su rezistansının bozulması ya da kurutma makinesinin bozulması bulaşık makinenizde yıkama işleminin kalitesini ve hijyenini düşürmektedir.

Bu gibi durumlarda alanında uzman profesyonel Bağlıca Profilo servisi ile iletişime geçerek bu problemin hızlı bir şekilde çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda Profilo bulaşık makinesi bozulması durumunda işlem öncesinde makineniz hakkında bilgi vererek önceden masraf bilgilendirmesi alabilirsiniz. Bu sayede makinenizdeki problemlerde ne için ne kaddar ödeyeceğinizi öğrenebilir ve bütçenizi hesaplayabilirsiniz.

Klimalarda kaçak elektrik akımı diğer elektronik cihazların da zarar görmesine neden olabilir. Bu yüzden elle müdahale asla yapılmamalıdır. Bağlıca Profilo servisi aracılığı ile klimanızdaki problemi kolaylıkla bulabilir ve profesyonel bir şekilde tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Yiyeceklerimizin taze ve uzun süreli kullanımı için Profilo buzdolabı kullanmalısınız. Yaz aylarında tatile çıkmanız durumlarında uzun süre boyunca buzdolabınızı kullanmayacaksanız dolabın içini boşaltmalısınız. Aynı zamanda Bağlıca Profilo servisi ekibimizin önerilerine göre kapaklarının da iki parmak kadar açık kalması döndüğünüzde buzdolabınızı hemen kullanabilmeniz için oldukça önemlidir.

Bağlıca Profilo servisi sayesinde aynı zamanda buzdolabınızda herhangi bir tamir, parça değişimi gibi işlerde yardım alabilir ve bilinçli bir şekilde arızalarınızı giderebilirsiniz.

Sizler için yeden parça stoğu yapan Bağlıca Profilo servisi ile hem çağrı merkezi hem de mail aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!