Aydınlıkevler Bosch Servisi

Uzun Senelerdir Ankara’nın Aydınlıkevler semtinde hizmetiniz de olan Aydınlıkevler Bosch Servisi firmalarımız 7/24 hizmetinizdedir.

Aydınlıkevler Bosch Beyaz Eşya Arızaları

Aydınlıkevlerde bulunmakta olan Aydınlıkevler Bosch Servisi firmamız tarafından beyaz eşyalarınızla, yani bulaşık makinesi, buzdolabı ve çamaşır makinesi ilgili bazı arızalardan bahsetmekteyiz;

Bulaşık makinesi suyu almasına rağmen yıkamaya neden geçmez?

Bulaşık makinelerinde makinemizin suyunu aldıktan hemen sonra yıkamaya geçmiyorsa ya da belli bir süre yıkayıp sonra duruyorsa yıkama motoru, kablo tesisat grubu ve elektronik kart,  arızalanmış olabilir. Böyle bir durum ile karşı karşıya geldiğinizde ise yapmanız gereken durum Aydınlıkevler Bosch Servisi firmamızdan servis talep ederek bulaşık makinenizin arızasını en iyi şekil de tamir ettirmeniz olacaktır.

Aydınlıkevler Bosch Klima Arızaları

Aydınlıkevler Bosch Servisi olarak siz değerli müşterilerimze Bosch klimalarınızda karşılaşabileceğiniz bazı arızaları ve bu arızaların çözümlerini sunmaktayız.

  • Bosch Klimanın ışığı yanıp sönüyorsa, bu tür bir kesinti sıcak havanın birkaç dakika için de rahatsızlık durumuna yol açtığı anlamına gelmektedir.
  • Bosch Klimanın dış ünite devreye girmiyorsa yapmanız gereken, klimanızın kumandaayarı yanlış olabilir. Yapmanız gereken klima kumanda sıcak ayarına bakmanız olacaktır.
  • Bosch klima iç ünite oda ısı sensörü arızalı ise bunun sebebi Bosch klima iç dış ünite ara kablosu kopuk ya da bağlı değildir.

Tüm bunları kontrol etmenize rağmen bosch klimanız hala çalışmıyorsa klimanızın arızası için.  Aydınlıkevler Bosch Servisi firmamızda teknik servis talep etmeniz de fayda vardır. 

Aydınlıkevler Bosch Kombi Arızaları

Kış ayları daha sıklıkla kullanmakta olduğumuz kombilerimizin genelde bakımını yapmadığımız için arızalanmalara yol açabiliyor. Aydınlıkevler Bocsh Servisi olaraksizlere verebileceğim en büyük tavsiye ise mutlaka kış ayına geçmeden kombinizin bakımını yaptırmanız olacaktır.

Eğer sizlerin de kombisi patlamalı yanıyorsa;

  • Bosh kombileriniz yanmak üzereyken birkaç saniye geç yanıyorsa içerisin de gaz birikmesi olur bu nedenle şiddetti bir yanma olacağından gaz ve akmak ayarlarının kontrolleri gerekmektedir.
  • Bosh kombilerinize yıllık periyodik bakımı yapılması gereklidir.

Çok büyük sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız eğer Aydınlıkevler Bosch Servisi firmamızla iletişime geçerek yardım isteyebilirsiniz.

Aydınlıkevler Bosch Şofben Arızaları

Aydınlıkevler Bosch Servisi olarak sizlere Şofbenleriniz de bazı arızaların sebeplerini sıralamaktayız.

  • Bosch Şofbeninizin Kademe anahtarının kısmen erimesi veya yanması durumu.
  • Bosch Şofbeninizin Emniyet siviçlerinin erimesi, yanması durumu.
  • Bosch Şofbeninizin Bağlantı kablolarının erimesi veya yanması durumu.
  • Bosch Şofbeninizin Rezistans ve termostat bağlantı klemenslerinin erimesi, yanmasıdurumu.
  • Bosch Şofbeninizin Elektrik girişinde klemensin, erimesi yanması durumu.

Böyle bir şofben arızalarıyla karşılaştığınız da Aydınlıkevler Bosch Servisi firmamızdan yetkili kişilere ulalaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.