Antalya Vaillant Servisi

Antalya Vaillant Servisi, Vaillant marka kombi ve şofbenlerinizde orijinal yedek parça ve onarım desteği ile Antalya’da geniş hizmet ağı ile çalışmalarına devam etmektedir. Yıllardır olduğu gibi Antalya’da Vaillant ürünleri ile ilgili sorun yaşayanlara her türlü garantili teknik destek sağlayan firmamız çağın gerektirdiği teknolojik donanımla arızayı anında tespit edip sizlere hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir. Kombi ve şofben konusunda pek çok insan arada sorunlar yaşayabiliyor.

Bu problemler kullanıcı kaynaklı olabilmekle beraber üretim, montaj ya da elektrik bağlantıları ile alakalı olabilmektedir. Bu sorunlar her ne kadar can sıkıcı gibi gözükse de geniş hizmet ağı ile Antalya Vaillant Servisini aradığınızda doğru bir yönlendirme ile çözülebilecek sorunlardır.

Kombilerde yaşanabilecek belli başlı teknik sorunlar vardır. Kalorifer tesisatında basınç yükselmesi sorunu bizlere en sık gelen sorunlar arasında.

Eğer kombi çift eşanjörlü ise plaka eşanjörde bir delik söz konusu olabilmektedir. Ayrıca eğer tek eşanjörlü bir kombiniz var ise ana eşanjör deliktir ki mutlaka değiştirilmesi gerekir.

Su dolum musluğunun arızalı olması ya da genleşme tankının havasının bitmiş olması da bu sorunu ortaya çıkarabilir. Bu durumu net olarak uzman personelimiz gerekli bakımı yaptıktan sonra söyleyecektir.

Sizlere orijinal yedek parça temin ettiğimizden cihazınızın orijinal parça takıldıktan sonra 1 yıllık garantisini de vermekteyiz. Hermatik kombilerde çıkan gürültülü ses kullanıcıları rahatsız etmekle beraber endişelendirebiliyor da.

Kombi kullanıcılarından en çok aldığımız şikâyetlerden birisi çıkan sesle alâkalıdır. Bunun nedeni büyük ihtimalle uzun zamandır kombinize bir bakım yaptırmamış olmanızdır. Kombi fanı geçen zamanla beraber kirlenir ve ses çıkarmaya başlar.

Kirler muhtemelen balans yaptırıyordur. Servisiniz genel bir bakım yapıp, fanı temizledikten sonra bu sorununuz ortadan kalkacaktır. Ayrıca pompa kömür yatağının aşınmış olması da kombinizin ses çıkarmasına neden olabilir. Pompa değiştirildiği takdirde yine ses sorunu ortadan kalkmış olacaktır.

Antalya Vaillant Şofben Servisi

Şofben arızalarında ise sıklıkla bize iletilen soru sıcak suyun akmamasına dair oluyor. Şofben çalışır halde olduğu halde akan suyun sıcaklığı size yetmiyorsa tüp dedantöründe problem var demektir. Ancak buna yine de Antalya Vaillant Servisi personeli karar verecektir.

Eğer dedantör bozuk ise değiştirilmesi gerekebilir. Orijinal yedek parça takıldığında verimli bir şekilde sıcak suyunuz akacaktır. Seçkin ve uzman personeli ile yerinde arıza tespiti ve müdahale yapan gece gündüz demeden her türlü desteği size sunan Antalya Vaillant Servisi hızlı, etkili ve ekonomik sonuç alırsınız.

Vaillant dünya markası olup ülkemizde de birçok ürünü üretilmekte ve satılmaktadır. Antalya vaillant servisi olarak tüm vaillant marka ürünlerin servis imkânlarını müşterilerimize sunmaktayız. Vaillant marka ürünlere verdiğimiz servis hizmetleri kısaca şu şekilde özetleyebiliriz. Antalya vaillant servisi olarak sadece bu markaya hizmet vermekte olup hizmetlerimiz garantilidir.

Antalya Vaillant Servisi olarak tüm Vaillant marka ürünlerin yerlerine monte edilmesi, kurulması, çeşitli nedenler ile arıza veren ürünlerin tamirleri, cihaz değişimleri, her hangi bir neden ile taşınma gereği duyan müşterilerimizin ürünlerini bulunduğu alanlardan söküp yeni yerlerine yerleştirilmesi başta olmak üzere her türlü tamirat, bakım ve onarım işlemlerini yapmaktayız.

Firma olarak yaptığımız işin ciddiyetinin farkında olup önemli cihaz ve makineleri montajlama yaptığımız için güvenlilik ön planda gelmektedir. Çünkü yapacağımız çok ufak bir hata büyük hatalara sebebiyet verebilir.

  • Antalya Vaillant Servisi
  • Vaillant Şofben Servisi
  • Antalya Vaillant Klima Servisi

Antalya Vaillant Servisi firma olarak bilinçli çalışmayı ilke edinerek tüm personellerimizi belirli aralıklar ile eğitimlerden geçirmekteyiz. Vaillant servisi olarak verdiğimiz servis hizmetleri garanti kapsamında olup, garanti kapsamından çıkanlar ise yine firmamız tarafından işlemleri yapılmaktadır. Servis merkezimiz hizmetlerinde kaliteyi arttırmak için teknoloji ile uyumlu çalışmaktadır.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!